News (06.10.2022)

1. TOP 5 najdroższych domen .eth – Ethereum Name Service (ENS)
https://pl.beincrypto.com/top-5-najdrozszych-domen-eth-ethereum-name-service-ens/

2. PKO Bank Polski wkracza do metaverse
https://pl.beincrypto.com/pko-bank-polski-wkracza-do-metaverse/

3. Zdobywanie NFT jako nagrody może skłonić graczy do zainteresowania się kryptowalutami
https://pl.beincrypto.com/zdobywanie-nft-jako-nagrody-moze-sklonic-graczy-do-zainteresowania-sie-kryptowalutami/

4. Ofiary bessy: Gdzie podziali się krypto miliarderzy?
https://pl.beincrypto.com/ofiary-bessy-gdzie-podziali-sie-krypto-miliarderzy/

5. McDonald’s akceptuje Bitcoina w Szwajcarii
https://pl.beincrypto.com/mcdonalds-akceptuje-bitcoina-w-szwajcarii/

6. SWIFT pokazuje, jak globalna sieć CBDC może stać się rzeczywistością
https://pl.beincrypto.com/swift-globalna-siec-cbdc-moze-stac-sie-rzeczywistoscia/

7. Jak będą wyglądały regulacje kryptowalut w Europie? Znamy
#stonks #kryptowaluty #shitcoin #kryptotolotek

Krótki opis sytuacji, oraz rozkład jazdy na najbliższe dni/tydzień:

- Jak dobrze wiecie STONKS pojawi się na Future Blockchain Summit - Dubai 2022 (10 - 13 października) Gdzie będziemy mieć swoje stoisko! (dowód zakupu stoiska: https://t.me/stonksCoinBsc/77969)
- Na wydarzeniu będzie czterech członków naszej ekipy (w tym dwóch devów).
- Poprzez to wydarzenie chcemy wam udowodnić, że podchodzimy do całego projektu bardzo na poważnie oraz ambitnie. Nasz pobyt tam
Pobierz
źródło: comment_1665081598wgTuCkgeSx7P6iLd0onwH0.jpg
A TERAZ POPEK #!$%@? MAĆ KRÓL ALBANII DO WSZYSTKICH KRYPYOWALUCIARZY W POLSCE. CO WY SE AMBITNE #!$%@? MYSLICIE #!$%@? MAĆ, TY TRZYMASZ KRYPTOWALUTY NA BEZPIECZNYM PROTFELU JEDEN Z DRUGIM? PRZECIEŻ TY NIE MASZ ŻADNEGO BITCOINA #!$%@?, ZAŁOŻĘ SIĘ #!$%@?. BYŁEŚ TY #!$%@? #!$%@?, JEDEN Z DRUGIM NA JAKIEJKOLWIEK GÓWNOBURZY NA TAGU #kryptowwluty? #!$%@? NIE SĄDZE. WYGLĄDACIE #!$%@? JAKBYŚ #!$%@?Ł KONTENER Z TOKENAMI DLA CZERWONEGO KRZYŻA I SOBIE TO NA PORTFEL PRZESŁAŁ.
Pobierz
źródło: comment_1665078451ZSCUefHM3WiZM3lmbYZMQa.jpg
@emjot86: #!$%@?...

Oczywiście debile będą się cieszyć, że hehe ruskich zbanowali, tylko pomyślcie tumany, że skoro ich zbanowali to za pare lat mogą zbanować i nas.

Jak dla mnie przyszłość krypto będzie wtedy gdy będziemy sobie płacić z portfela na portfel i omijać scentralizowane giełdy
Wygląda na to że EU zablokuje stablecoiny, przynajmniej na tyle, że staną się bezużyteczne w dostarczaniu płynności na CEXach i na DEXach.

Na CEXach zostaje zawsze handel do fiatów, choć to podatkowe sepuku.
Ale na DEXach...

Ciekawe czy wróci handel do BTC?
Na DEXach to praktycznie niemożliwe, no ciekawie będzie.

#kryptowaluty
#bitcoin
@dean_corso: Nie wiem gdzie jest dev tornado.cash (prawdopodobnie w więzieniu) ale wiem gdzie jest interfejs: ipfs://tornadocash.eth/

jakbyś nie wiedział

to stablecoiny mają issuerów, którzy mogą zamrozić twoje usdt/usdc na każdym dexie


Ale tego nie może zrobić Unia Europejska, bo ogromna większość tych issuerów jest w USA.

Gdyby rząd Stanów Zjednoczonych się do tego dobierał to faktycznie mógłby coś zrobić, ale UE nie ma nad nimi żadnej wladzy
@dean_corso: Linkuj proszę całe wątki, a nie wrzucasz screenshoty z wybiórczą informacją i bez kontekstu: https://twitter.com/BlockchainforEU/status/1577921187849584640

Tu jest też dobre opracowanie na temat różnic w klasyfikacji ART i EMT https://dusk.network/news/stablecoins-redefined-emts-vs-arts

Zdecentralizowane stablecoiny jak DAI / FEI / LUSD / RAI zupełnie tu nie podlegają regulacjom.
Pobierz
źródło: comment_1665054142qCqprm8OnhS0XmZNPwD5zC.jpg
@elementarz1: to narcyz, pochodzący z kraju w którym niedawno murzynów traktowano jak meble, nie sądzę że wiedział co to w ogóle oznacza słowo wolności, tym bardziej że pochodzi z bardzo bogatej rodziny,

Czym jest wolność to rozumieją tylko ci ktorzy musieli o nią walczyć a nie ktoś kto od dziecka mógł kupić wszystko i wszystkich