No dobra ceny prądu drozeja i to o 100% ale czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego?
Moim zdaniem to wina #kryptowaluty #samochody elektryczne i #pcmasterrace z kartami graficznymi (450 podobno) pobierające 1000w ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fotowoltaika #fotografia #xbox #ps5

Czyja to wina

  • Samochodów elektrycznych 14.5% (9)
  • Fotowoltaiki 8.1% (5)
  • Krypto i gornikow 33.9% (21)
  • Nerdow przed ekranem 27.4% (17)
  • Moja odpowiedz jest w kom 16.1% (10)

Oddanych głosów: 62

@Buty_Na_Asfalcie:
Bo globalnie jest tak samo USA 61% z paliw, 37% of EU (Niemcy 75%, Polska 83%, Norwegia 3%, UK 43%) z 25% tych paliw było z Rosji, na którą Europa sie obraziła. Trudnow yczarować +25% z innych kierunków w kilka miesięcy, takie rzeczy to tylko najprężniejsze firmy na świecie pootrafią i to poprzedzone duzo wczesniejszym planowaniem.

W Polsce węgiel jest ale nie ma taniego węgla. Węgiel jest głeboko i coraz
Witam,zapraszam do mojego kolejnego filmu o ekonomi i gospodarce
Tym razem odnosze sie do naszego Glapy,jak dlugo beda podnoszone stopy procentowe,kto rozdaje karty,komu musimy sie przygladac
Poruszylem rowniez tamat walut euro -dolar,oraz kryptowalut
Nie prosze was o pozytywne komentarze,czy lapki w gore,tu nie chodzi zeby mnie promowac,to jest nieistotne,radze sobie bez Yotuba (wystarczy rzucic okiem na wspisy),jednak chcialbym,aby to zobaczyli szczegolnie Ci,co maja kredyty,bo beda wiedzieli na czym tak naprawde stoja i
Pobierz
źródło: comment_1664814873TiZDHQ1q9R7zzgByJy4BAA.jpg
Handel kwitnie w najlepsze, teraz wciskają seniorom nie Ethereum, ale kosmicznie drogie ozonatory.

Ozonator w cenie 14 tys. zł, zwykły odkurzacz za 6 tys. zł czy równie droga wyciskarka do soków. Okazuje się, że bezczelni handlarze zmienili taktykę. Zamiast "cudownych" garnków i zdrowotnych kołder wciskają teraz kosmicznie drogi sprzęt AGD i RTV.

#bitcoin #kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_1664805046OIX7unKdwVoflOgBcBsbaq.jpg
Jak oszukać żyda ? Tureckiego kuca potrzebuje pomocy polskiego kuca zobaczymy kto wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tl;dr Jest programik który wazy 13megabajtow i do niego wrzuca się kodzik
Jeżeli kod jest poprawny jest napis succes otwiera 2 okienka cmd i program dziala
Jezeli nie to jest false kod
Co ciekawe nawet jest ograniczenie kodu jeden na #pcmasterrace Jak oni to zrobili i jak to pominąć ? Program
Pobierz
źródło: comment_1664741167MpbTNiYYNI0aLQ7hDgI15f.jpg
@loplop: dokładnie tak, zjedz polskiego klopsa gotowca a kup holenderskiego klopsa gotowca. Jak jesz Holenderskiego to czuć mocno zbite mięso, po usmażeniu zostaje wąska 1mm powłoka tuszczu. W pl klopsa zamiast smażyć gotujesz na patelni i masz w opór wody.
@matador74: nawet po 18 r.ż. rodzina ma wobec siebie obowiązek alimentacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Numery typu "stary/stara cię olali i w ogóle nie utrzymywali z tobą kontaktu pierwsze 20-30+ lat twojego życia, po czym na starość wracają z roszczeniami alimentacyjnymi" zdarzają się cały czas. Swego czasu dość głośnym echem (Uwaga, Interwencja, Państwo w państwie) odbiła się sprawa, w której stara żulica oddała wszystkie dzieci (chyba z