No dobra ceny prądu drozeja i to o 100% ale czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego?
Moim zdaniem to wina #kryptowaluty #samochody elektryczne i #pcmasterrace z kartami graficznymi (450 podobno) pobierające 1000w ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fotowoltaika #fotografia #xbox #ps5
Moim zdaniem to wina #kryptowaluty #samochody elektryczne i #pcmasterrace z kartami graficznymi (450 podobno) pobierające 1000w ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fotowoltaika #fotografia #xbox #ps5
Czyja to wina
- Samochodów elektrycznych 14.5% (9)
- Fotowoltaiki 8.1% (5)
- Krypto i gornikow 33.9% (21)
- Nerdow przed ekranem 27.4% (17)
- Moja odpowiedz jest w kom 16.1% (10)






























Rozwala łeb jak to mówią Amerykanie.
W tym kontekście limit 21M #bitcoin wydał mi jakimś dziwnym i dziecinnym.
Chociaż niektórzy mówią że to był przypadek a sama liczba zer w sats wynika z wielkości integera64 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej Satoshi nie miał zbyt bogatej wyobraźni.
#kryptowaluty