Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

MonsieurLaBoule
- 9
tomasz-aleksander-barania
via Wykop- 1
@MonsieurLaBoule: w którym rejonie? na Grzegórzkach mocno leje ale równiutko, bez zawieruchy.
#krakow czemu syrena wyje? Pradnik Bialy? OSP sie pobudzona, czy o co chodzi?
@krzykrzy1995: tu często słuchać OSP, często z Bibic i Węgrzc.
- 21
źródło: obraz_2026-06-22_112509053
Pobierz- 0
@Dajcie_zyc223: kupę bo to noc kupały
- 0
@Dajcie_zyc223 @K-S- skakali przez ognisko, pili alko i śpiewali piosenki
@Enigmameister: już dawno jebło
- 3
- 1
#krakow mistrzejowice pada
- 2
- 4
- 3
No fajnie zjarał laczka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
https://www.facebook.com/watch/?v=1482737010204781
#krakow #motoryzacja
https://www.facebook.com/watch/?v=1482737010204781
#krakow #motoryzacja

@Baczy aż mi się przypomniał ten filmik o latynoskiej policji która przyłożyła łeb motorzysty do wydechu motora i piłowała przez parę minut do odciny. tutaj kierowca mógłby również sobie powdychać tych wspaniałych wyziewów które wypuszcza
@Baczy: ale zakopcił. Mam nadzieję że policjanci nakopią mu do d--y
Co to za patusiarnia opanowała rynek?
https://x.com/KonradKrajewsk6/status/2068798574951883092
#krakow #afera
https://x.com/KonradKrajewsk6/status/2068798574951883092
#krakow #afera

- 6
#krakow #heheszki
Najmniejszy (już nieistniejący) domek w Krakowie :)
Więcej:
Kraków Nieznany cz.77 - Nietypowe budynki
https://www.youtube.com/watch?v=eMYUbRNEO1c
Najmniejszy (już nieistniejący) domek w Krakowie :)
Więcej:
Kraków Nieznany cz.77 - Nietypowe budynki
https://www.youtube.com/watch?v=eMYUbRNEO1c
źródło: mini
Pobierz
#krakow ulitowałem się nad biegaczem i przewiozłem przez zalaną drogę, na powrocie para się załapała. Stan drogi (Sierpowa) taki, że można by za prom robić i jeszcze parę złotych zarobić ¯\(ツ)/¯
@tomasz-aleksander-barania ta sierpowa to zawsze jest zalana gdy cokolwiek zacznie padać
#krakow czy to dobry moment by zamówić jedzenie przez kuriera?
Dobry?
- Jeszcze jak 96.6% (57)
- Tak 3.4% (2)
@John_Edgar_Hoover: oczywiście, wszyscy na tym zyskają, ty zjesz, restauracja zarobi, a kurier też zarobi, i pewnie ma teraz lepsze stawki
@John_Edgar_Hoover: I zamówiłeś? :) Ja prosiłam o deszcz gdy mama męczyła mnie żeby podejść z nią pod kościół gdzie miał wystąpić Rosiewicz, ale niebiosa się nie ulitowały ¯\(ツ)/¯
- 4
#krakow to już 4 burza dziś
- 4
- 4
Za niecałe dwa miesiące, 10 sierpnia aplikacja Karty Krakowskiej zostanie wygaszona i przestanie działać jako mobilny nośnik uprawnień w miejskim programie. Zastąpi ją aplikacja mKraków, która przejmie jej dotychczasowe funkcje i umożliwi dalsze korzystanie z oferowanych zniżek.
Jak ta aplikacja mKraków była zrobiona ze czasów Miszalskiego. To 10 sierpnia pewnie będą problemy
#krakow #mpkkrakow #kartakrakowska
- 1
Data premiery 28 kwi 2025
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.krakow.mobi&hl=pl
@Lardor: czyli za czasów Miszalskiego czyli miałeś rację że na szybko i na odwal się
@MakeLifeGreatAgain: niczego innego po Miszalskim się nie ma co spodziewać






















