@WroTaMar: ciesz się że go rozwiązali bo istniała szansa że przesiedzi sezon za ponad 100k USD na trybunach, jak kiedyś Almeida we Włocławku czy Urlep w zeszłym sezonie w Śląsku ;) Teraz jeszcze Wołoszyn w podobnej sytuacji.
  • Odpowiedz
#plk #koszykowka #sport

Z powołań reprezentacyjnych z obrazka poniżej (sprzed tygodnia) raczej niewiele wyjdzie. Slaughter nie przyjedzie bo zmęczony po tym jak zamiast odpocząć po sezonie w Hiszpanii pojechał dorabiać w Wenezueli (ofc jego wybór), Kolenda kontuzjowany, Schenk chory, Mazurczak odmówił gry w kadrze (trochę się nie dziwię).

W kwalifikacjach olimpijskich na obwodzie zagramy zatem Plutą i Szlachetką. Bieda jak ch...
Bośniacy do Gliwic chcą przywieźć
cultofluna - #plk #koszykowka #sport

Z powołań reprezentacyjnych z obrazka poniżej (...

źródło: 1e38a7fb06f8d91413988671325bd1aba9a0241d2cc02b6e825fcd03021a6e30

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plk #koszykowka

Sezon ogórkowy w pełni, ostatnie 2 tygodnie były dość intensywne. Przegląd transferów z naciskiem na importy poniżej.

Anwil Włocławek praktycznie zbudował skład – brakuje jeszcze drugiego do pary z Youngiem centra i po oddaniu Słupińskiego do MKSu jakiegoś uzupełnienia składu Polakiem. Ostatnie podpisy to Amir Bell (G, 193/27) – nie zaskakujący bo oferowany różnym klubom w ostatnich tygodniach i Estończyk Janari Joesaar (F, 198/30) – zaskakujący bo nikt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
  • 0
mają swój czas na żarty.


@DartNorbe: nic innego nie pozostaje kiedy pudruje się trupa 3-letnią (!!!!) umową z takim fachowcem jak Dedek. Sorry.

A leciał na kredyt,


@DartNorbe: JJ leciał na kredyt co najmniej od 2014-2015, wystarczy prześledzić historię wyroków z trybynału. Nie wiem, może jedno mistrzostwo nie było na kredyt, czyli nie było oszustwem wobec innych klubów które mniej lub bardziej, ale takich fikołków nie robiły.
  • Odpowiedz
#koszykowka #plk #sport #nba

Garść newsów takich hot-topikowych, z którymi nie chce mi się czekać do nieregularnych podsumowań:

1. Sochan NIE zagra w kadrze w sierpniu w turnieju prekwalifikacyjnym do IO w Paryżu. Nie będzie też kilku innych graczy którzy powinni znaleźć się w reprezentacji, z niewiadomych przyczyn. W Gliwicach gramy z Portugalią, Węgrami i Bośnią, wychodzą 2 zespoły. Potem półfinały i finał gdzie będą też
cultofluna - #koszykowka #plk #sport #nba

Garść newsów takich hot-topikowych, z któr...

źródło: F06KI7LWIAEF_P5

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@SenegalMamWSercu: brak Gielo = wybór trenera (a może prezesa) nie od dziś, zabiera ludzi dużo słabszych i mniej doświadczonych. Dziewa i Olejniczak zmienili kluby, może dlatego. Trudno mi to w ogóle zrozumieć, bo strefa podkoszowa Wójcik, Witliński, Balcerowski wygląda bardzo biednie. Krótko przede wszystkim. No jest jeszcze Groselle, ale totalnie bez formy i wrzucając go w skład, blokuje się miejsce dla Slaughtera.
  • Odpowiedz
@esdain: bez przesady, to tylko jeden rocznik (2003 i częściowo 2004), przecież nie ma przymusu że w dorosłej reprezentacji z każdego rocznika ktoś musi być ;) po drugie, ta kadra i tak zajmie 12-14 miejsce w Europie w swojej kategorii wiekowej, czyli będzie mniej więcej tam gdzie faktycznie jest polska koszykówka (albo polska koszykówka bez Sochana, Podziemskiego i Slaughtera). Po trzecie - Francuzi zrobili +65 Islandii, +20 Słowenii i +17
  • Odpowiedz
Obstawiam, że V.Wembanyama rozegra kilka spotkań normalnego sezonu i pójdzie na roczną kontuzję. Będzie to chęć do oswojenia go z ligą, odżywkami - ( ͡ ͜ʖ ͡) oraz zrobieniem masy. Who agree? #nba #koszykowka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plk #koszykowka

Jak co sezon ogórkowy, planuję skrobnąć raz na 2 tygodnie podsumowanie ruchów transferowych w PLK, jak ktoś nie ma czasu śledzić na bieżąco, to zapraszam do czytelnictwa :)

Dwa bodajże najbardziej aktywne na rynku już teraz zespoły to Anwil i Czarni. We Włocławku będzie kilku starych znajomych z zeszłego sezonu, na czele z szalonym Victorem Sandersem, będzie też stary znajomy wracający już trzeci raz do Włocławka – Mateusz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@quattrofan: no normalnie, mieli grać w Sosnowcu (z którym ostatnio biznesy robił Piesiewicz), ale Sosnowiec rzucił im zaporową cenę i mimo 100 innych hal w Polsce nagle stwierdzili "ok, to nie gramy w PLK". Taka była oficjalna wersja. Nieoficjalnie dało się słyszeć że polskie kluby były oburzone że ktoś im próbuje dorzucić hegemona do stawki bez pytania o zdanie, i że Prometey był niezadowolony z tego że miałby być zmuszony
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (czerwiec 2023)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):



1. Wisła Kraków (145) +2
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach