• 2
@johnblaze12345: chciałem pojechać na ćwierćfinały, to liga miała kibiców w dupie nie podając godzin rozpoczęcia meczów na 3 dni przed. Do tego klub ze Szczecina widocznie bał się że wykupię wszystkie 5050 miejsc, bo planowałem przed niedzielnym meczem zajechać na jakieś zwiedzanie w sobotę, ale dopiero w sobotę otwierała się sprzedaż biletów na niedzielę dla nie-Szczecinian. Nie zwykłem jechać 5h w jedną stronę w ciemno ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 3
wyglądałoby


@angmarz: nawet nie wyglądałoby, a wyglądało, przecież King grał z Anwilem i Stalą w poprzednich rundach i nastroje były podobne - Ostrów i Wrocław za Kingiem w 1/4 z Anwilem, Włocławek i Wrocław za Kingiem w 1/2 z Ostrowem, a teraz Włocławek i Ostrów za Kingiem w finałe ze Śląskiem. Każda konfiguracja tak samo :D
  • Odpowiedz
#koszykowka

Zerknijcie przed finałami #nba jak wyglądały ostatnie minuty decydującego G5 finałów ligi holenderskiej :)

Dla niewtajemniczonych, to taka liga gdzieś w okolicach 20. najsilniejszej w Europie, no goście z przeszłością w NBA tam nie grają, ale poziom jest całkiem ok - taka inkubatornia dla Bundesligi czy ligi francuskiej :)
cultofluna - #koszykowka 

Zerknijcie przed finałami #nba jak wyglądały ostatnie minu...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (maj 2023)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):



1. Wisła Kraków (143) =0
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy z #koszykowka we #wroclaw
Czy ktoś z Was mógłby podarować kodem uprawniającym do zakupu biletu na mecz finałowy 4.06?

Chciałbym zabrać rodzinę która od lat ogląda Śląsk w tv, ale okazuje się że nie można kupić biletu tak z ulicy.

Dogadamy się na priv - dej mnie kod albo kup bilet za mój hajs.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dw951ga: Ja wszystkie wykorzystałem, ale już dziś sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich. Przyczaj się, załóż wcześniej konto itd. Celuj np. w sektor D, powinno się udać coś znaleźć. Jak nie to klub będzie jeszcze dorzucać dodatkowe pule biletów. Powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Iudex: Dzięki Mirku, pomogło.
A przez buga strony mam 5 dodatkowych biletów - ale za to wszystkie 10 w słabych miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poleca ktoś jakąś tania piłkę do kosza do 100? W miarę wytrzymałą bo mam na podwórku kostkę brukową która ma wgłębienia i poprzednia piłka się całkowicie starła na niej

#nba #koszykowka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach