Wpis z mikrobloga

@Grendal: kadr z ksiażkami świadczy o klasie eksperta mordo, jak nie ma biblioteczki za plecami to jakiś kretyn zwykły, ale jak jest elegancko byle jakiej makulatury napakowane, żeby półki się wyginały jeszcze najlepiej, to już profesjonalny ekspert i warto wysłuchać wtedy, serio Ci mówię
z fartem
  • Odpowiedz
@Deska_o0: do airball nie mają podjazdu. Szkoda, że nadają raz na ruski rok. Myślę, że airball, między rondem, studio i podcast specjalny to polska topka. Ostatnio trafiłem na gruba lady na Spotify bardzo spoko. Panowie dyskutują o klasykach. Probasket też daje radę, redaktor jakoś mnie uspokaja.
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: próbowałem kiedyś, ale z tego co pamiętam irytował mnie sposób mówienia jednego z prowadzących
@Fletch: znam airball ale ciężko liczyć to za podcast ze względu na "systematyczność", skupiam się raczej na Lowe, Ringer, czasami Got Nexxt, a podróże często umila mi Podcast P, ale to ma mało współnego z NBA choć prowadzi go PG13 i zaprasza koszykarzy
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Jeśli to jest topka polskich podcastów o nba to mamy dosyć słaby poziom. Życzę jak najlepiej, ale nie trafia to do mnie. Oglądałem jak zaczynał, duży progres w krótkim czasie, a potem jakoś mdłe się to zrobiło.

JJ ma chyba dla mnie na ten moment najlepszy content. Badam też PG13 (chociaż to jest najsłabsze ze wszystkiego co wymieniłem), Pat Bev (dużo beki), Green (dużo merytoryki) i ostatnio siadł mi nawet
  • Odpowiedz