Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop
- 0
@kocham-pati-3: ????
- 1
@ingate: nie jest nic ustawione,Hiszpania cały czas pressing na całym parkiecie i ciapaki nie potrafią się zbliżyć do kosza rywali w 8/10 przypadkach
- 40
#plk #koszykowka #sport i #nba trochę dla zasięgu, a trochę nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Granie w większości profesjonalnych lig na świecie zakończyło się, pora na ostatnie w tym sezonie podsumowanie gier Polaków poza PLK.
Dziś zbieram to co wydarzyło się od ostatniego mojego posta w tym temacie, czyli od końcówki maja
Granie w większości profesjonalnych lig na świecie zakończyło się, pora na ostatnie w tym sezonie podsumowanie gier Polaków poza PLK.
Dziś zbieram to co wydarzyło się od ostatniego mojego posta w tym temacie, czyli od końcówki maja
źródło: gatamks5udy2hdkkm8qq48gb9q22udxs
Pobierz- 3
@cult_of_luna: @DennisR @puchacz22 @angmarz @Miroslaw_juz_nie_suchoklates @Koniec_Zartow @kris_me @Svoher @Mroczul @pustylogin @czopka @bartman28 @medyczikczikbum @DartNorbe @gumiorek @promaax @przewaga @pasta_alla_carbonara @szymkov @poprostukefir @nobrainer @rejestracja_for @Borysko_88 @bojowonastawionaowca @N1kolay @olasty @quattrofan @pd1010 @WroTaMar @konradoryginalny @szymek627 @nikogo_nie_ma_w_domu @bula1899 @Jckobix @Bajzer @
- 1
@Myrdin: z tego co wiem to bracia (o ile pamiętam jest ich dwóch) mają udokumentowane polskie pochodzenie do iluś wstecz pokoleń, Tylko że dla FIBA liczy się papier, jak teraz nie mają paszportu, to w teorii FIBA powoła się na przepisy i powie że ok, może grać, ale jako jedyny naturalizowany gracz (jak ewentualnie w przypadku Podziemskiego). Generalnie te kejsy są takie same, nawet Filipowscy chyba lepiej stoją z "przodkami"
- 18
#koszykowka #nba
EDIT: dodam że kilka dni temu pojawiły się plotki że Olkiem interesuje się Barcelona, czyli jakby top topów po tej stronie oceanu. Potem można sobie zmieniać Barcę, na Real, Fenerbahce czy Olympiakos, ale samo bycie w takich klubach to już jest sufit w Europie.
EDIT: dodam że kilka dni temu pojawiły się plotki że Olkiem interesuje się Barcelona, czyli jakby top topów po tej stronie oceanu. Potem można sobie zmieniać Barcę, na Real, Fenerbahce czy Olympiakos, ale samo bycie w takich klubach to już jest sufit w Europie.
@cult_of_luna: zajebiście
- 2
@kczy Olek z Gran Canarii to pewnie pułap 30% obecnych kontraktów tam, więc to może on jest tą czystką;)
Bezpieczna i skuteczna mówili. No i pan koszykarz uwierzył. Po drugiej dawce dostał zapalenia mięśnia sercowego.
Aby wrócić do gry musiał przejść stress testy. W czasie testów dostał zawału i umarł.
Oto co pisał na fb:
Aby wrócić do gry musiał przejść stress testy. W czasie testów dostał zawału i umarł.
Oto co pisał na fb:
–
źródło: FzZ79oYX0AED95s
Pobierz- 3
@SkrytyZolw: zęby to on pewnie ma na tip top, ja bym co najwyżej sprawdził czy zbyt dużej dawki sterydów nie wziął ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
6
Stało się! Następny Polak trafił do NBA!

Następny Polak trafił do NBA i to do Golden State Warriors. Brandin Podziemski z 19 wyborem w tegorocznym drafcie trafił do drużyny z San Francisco!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
Brandin Podziemski - przyszły reprezentant Polski - został wybrany z numerem 19 w Drafcie NBA roku 2023 przez Golden State Warriors
#nba #koszykowka #sport
#nba #koszykowka #sport
źródło: podziemski
Pobierz@piotr-zbies nie przesądzałbym że reprezentant, bo z tego co wiem i tak musiałby grać jako gracz naturalizowany
@MikoBalagany: no teraz doczytałem że sprawa dotyczy uznania obywatelstwa a nie nadania, ale z tego co słyszałem to FIBA i tak bywa nieugięta, fizyczny brak paszportu do 16 roku = naturalizowano gościa. Zobaczymy
@kosteq64 i tak i nie, patrząc od strony PRowej to na pewno fajniej niż przykładowy Slaughter. Patrząc od strony koszykarskiej, potrzebujemy gościa z poziomu EuroCup w większość okienek kwalifikacyjnych, a nie gościa z NBA od wielkiego
@kosteq64 i tak i nie, patrząc od strony PRowej to na pewno fajniej niż przykładowy Slaughter. Patrząc od strony koszykarskiej, potrzebujemy gościa z poziomu EuroCup w większość okienek kwalifikacyjnych, a nie gościa z NBA od wielkiego
Mireczki z NBA
Był sobie taki klub jak Seattle SuperSonics ale w 2008 przeniesiono go do Oklahomy.
Na jakim klubie skupili się kibice z Seattle? Bo z tego co wiem to nie przepadają z OCT.
I jeszcze jedno - ja kto się stało że kibicujecie konkretnemu klubowi z NBA?
Był sobie taki klub jak Seattle SuperSonics ale w 2008 przeniesiono go do Oklahomy.
Na jakim klubie skupili się kibice z Seattle? Bo z tego co wiem to nie przepadają z OCT.
I jeszcze jedno - ja kto się stało że kibicujecie konkretnemu klubowi z NBA?
źródło: seattle_supersonics_logo_primary_19967583
Pobierz@SpiderFYM: Sonics nadal czekają i nadal robią "dużo" (czy dużo to fakt - nie wiem, ja nie robię nic, więc dla mnie robią dużo), aby przywrócić sonics do ligi.
Nie stało się, nie kibicuje teamom, a raczej dobrze im życzę. Dziele kluby na te spoko i ku_urwy, wiadomo. kibicuje zawodnikom, polecam.
Nie stało się, nie kibicuje teamom, a raczej dobrze im życzę. Dziele kluby na te spoko i ku_urwy, wiadomo. kibicuje zawodnikom, polecam.
@SpiderFYM: @SenegalMamWSercu ja na przykład uwielbiam Boston Celtics odkąd mój największy idol Shaquille O'Neal skończył tam karierę, a zwłaszcza uwielbiam two time hustle playera of the year Marcusa Smarta.... oh wait.
Piękna końcówka, widać mocną inspirację wczorajszym meczem kopaczy z Mołdawią
#igrzyskaeuropejskie #3x3 #koszykowka
#igrzyskaeuropejskie #3x3 #koszykowka
@uncle_freddie: miałem flashbacki
- 11
PROGRAM IGRZYSK EUROPEJSKICH W KRAKOWIE
badminton (26.06 - 2.07) – Arena Jaskółka w Tarnowie (kwalifikacje olimpijskie, mistrzostwa Europy)
breakdance (26.06 - 27.06) - Park Strzelecki w Nowym Sączu (kwalifikacje olimpijskie)
boks
badminton (26.06 - 2.07) – Arena Jaskółka w Tarnowie (kwalifikacje olimpijskie, mistrzostwa Europy)
breakdance (26.06 - 27.06) - Park Strzelecki w Nowym Sączu (kwalifikacje olimpijskie)
boks
- 1
- 19
#plk #koszykowka
Ponieważ cały sezon walczyłem z misją przybliżania na wykopie (który w międzyczasie stał się nieużywalny) polskiej koszykówki, od pucharów, przez ligę, po reprezentację, dziś przyszła pora na ostatnie zdjęcie ze Szczecina.
Do następnego!
Ponieważ cały sezon walczyłem z misją przybliżania na wykopie (który w międzyczasie stał się nieużywalny) polskiej koszykówki, od pucharów, przez ligę, po reprezentację, dziś przyszła pora na ostatnie zdjęcie ze Szczecina.
Do następnego!
źródło: FysY8aCWYAEhqeN
Pobierz@cult_of_luna: jestem szczęśliwym człowiekiem
- 1
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: empatycznie wiem co czujesz :)
- 1
#koszykowka Serio w polsce ktoś się interesuje tym sportem? Są lepsze jak na przykład piłka nożna albo już nawet żużel.
@ziemniag: serio, i to nawet sporo ludzi ;) co kto lubi.
- 10
- 27
Wilki Morskie mistrzem Polski!!
To teraz czas na wystrzałowe świętowanie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#szczecin #mecz #koszykowka
To teraz czas na wystrzałowe świętowanie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#szczecin #mecz #koszykowka
źródło: temp_file.png920505938592007618
PobierzI cyk, na zakończenie być może jakiś szczęśliwiec na trybunach miał szansę dostać w łeb piłką do kosza i trafić do szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
#koszykowka
- 11
@Dorciqch: A to nie jest nasze ostatnie słowo :)
Trener Śląska wygląda na takiego co moglby spokojnie zastapic Pana Erdogana na stanowisku Prezydenta Turcji.
#koszykowka
#koszykowka
#koszykowka piękny ten finał koszykówki w Polsce. Game 6. szkoda że główną rolę grają panowie w długich spodniach a nie koszykarze. HA TFU
@bartman28: ja myślę, że sobie jakoś poradzili, bo poza tym, że finał emocjonujący, pełen zwrotów akcji, itp. to jednak koszykarsko emocje zawodnikom przesłoniły porządny basket, niektórzy zawodnicy z obu drużyn zachowywali się jak piłkarze na boisku, w okręgówce. Łokcie barki popchnięcia, tego było zdecydowanie za dużo, a za mało, dla mnie, porządnej koszykówki. Myślę, że sędziowie się wstrzymywali z gwizdaniem, bo by się nikt nie ostał w tym meczu...























Rip City Remix dołącza w najbliższym sezonie do G-League i Urbaniak jest pierwszym zagranicznym zawodnikiem w historii tej drużyny. Drużyna może go podpisać na wieloletni kontrakt, ale nie musi.
#nba #plk #koszykowka #sport
źródło: 7
PobierzJakub Urbaniak ma 20 lat, wcześniej znany był pod nazwiskiem Jakub Coulibaly, które zmienił z powodów prywatnych, nie wnikam. Za młodu, jako 15-17-latek był bardzo obiecujący, stażował w dużych klubach w Hiszpanii (w juniorach oczywiście), bodajże w Maladze jak dobrze pamiętam. Przeszedł przez wszystkie szczeble naszych kadr juniorskich (tzn. U16, U18, U20, młodszymi się nie interesuje), zawsze na tle swoich roczników wyróżniał