via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@szunis: jakieś słabe te statystyki, bo według nich w wielkich miastach jest mniejszy odsetek niewierzących niż w Polsce.
Skoro wierzących w miastach jest 72.5% to niewierzących jest max 27.5%, a w całej populacji 28.6%??
  • Odpowiedz
  • 30
@Pompejusz są krótkowzroczni i żyją ciągle w latach 90.

@szunis mam nadzieję że nic nie zrobią, a wręcz będą wciskać więcej JP2 i Wyszyńskiego. Więcej jadu i więcej szczucia na słabszych. Mam nadzieję że się w--------a i ten głupi ryj rozwalą. Tego im życzę na przyszłość.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i na poparcie wrzucasz projekty będące radosną twórczością jakichś januszy, którymi podniecają się chyba tylko "dziennikarze" z NaTemat.


@melquiades: projektem zakazu aborcji który był radosną twórczością jakichś katojanuszy z Ordo iuris, przez kilka lat podniecali się tylko "dziennikarze" z NaTemat, okopress, itp

niepotrzebnie, przecież nigdy by go nie wprowadzono, prawda?

prawda?
  • Odpowiedz