Panowie, właśnie jakiś cierp swoim zdezelowanym gratem nasmrodził i nasyfił olejem u mnie pod blokiem. Przez kilka minut grzebał w silniku po czym się ulotnił. Mam zdjęcia w trakcie i po, wraz z numerem rejestracyjnym na foto. Gdzie mogę coś takiego zgłosić żeby cierpy musiały posprzątać syf?
#policja #strazmiejska #konfident #kiciochpyta
#policja #strazmiejska #konfident #kiciochpyta




























Komentarz usunięty przez autora