Wpis z mikrobloga

Miałem kilka la temu problemy z #hazard i przez to część długów. W sumie nie gram od dawna, ale nudziło mi się, więc zrobiłem zemstę. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Przeszedłem się po całym mieście po zmroku, zrobiłem zdjęcia około 20 mordowni z automatami i wysłałem anonimy do lokalnego KAS i do wojewódzkiego.
Poczekam ze 3 miesiące, jak nikt nie podejmie, to podeślę wyżej.

#kapus #konfident #prawo
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prohackuser: nic nie zrobią, teraz policja ogłosiła sukces, że pod Opolem zamknięto taka mordownie. Rozumiesz sukces? Przecież to trzeba być niedorozwiniętym żeby nie zobaczyć gdzie takie miejsca są.
@BajerOp: bo może nikt nie zgłasza tego gówna, urząd skarbowy, jak i każdy urząd w Polsce musi wszcząć postępowanie po otrzymaniu anonima. Fakt, mogą otworzyć i natychmiastowo zamknąć. Tylko ja wysłałem do lokalnego i wojewódzkiego, jak lokalny zamknie, to wojewódzki się zapyta dlaczego, bo lokalny podlega kontroli góry.
@BajerOp: @Qbiik: może da niewiele, to będę przesyłał dalej. Zostanie jeszcze KAS w Sopocie (od hazardu na cały kraj), prokuratura lub policja.
Gdyby nie mój hazard, dawno miałbym już dom kupiony. Teraz chodząc na spacery widzę jak młode chłopaczki sobie życie marnują jak i ja.
@Qbiik: przegrałeś kiedyś 600k? xD
bo ja tak (automaty stacjonarne i w internecie), a co najciekawsze, nie gram od 3 lat, uwolniłem się sam...
kiedyś na niego plułem, ale sporo zawdzięczam tepu Kapicy, rejestrowni stron (niby VPN działa), ale mam jeszcze gamblocka wszędzie gdzie się da xD

@mus_tang: w końcu ich dojadą, dzisiaj do listy przestępstw wchodzi w sejmie użyczanie lokalu na gry hazardowe, już nie będzie grozić grzywna, a
@mus_tang: ja już nie zagram, mój jedyny hazard to kupon eurojackpot raz na 2 miesiące xD
szkoda tylko tych młodych, co tam wchodzą, jeszcze się ulokowali koło bankomatu, szedłem 2 tygodnie temu do rodzinki (kilka km, gościu prosto z bankomatu idzie do mordowni, na oko ze 20 lat), wracam po 5h, deja vu xD ten sam gościu idzie z bankomatu grać :D