Jakie jest wasze zdanie na temat deszczu w czasie Paryż-Roubaix?

Czy wprowadza to zbyt dużo losowości czy może z kolei zawodnicy z dobrym zmysłem równowagi mają większe szanse? Czy deszcz jest ciekawszy dla sprawiedliwej rywalizacji czy bardziej dla kibiców?

Będąc zawodnikiem lub kibicem chyba wolałabym suchą pogodę. Wydaje się lepiej pod kątem rywalizacji w ramach czystej wydolności

#kolarstwo

Jaką pogodę lubisz na Paryż - Roubaix najbardziej

  • Cały dzień sucho 18.5% (5)
  • Cały dzień mokro 37.0% (10)
  • Ostatnie 50-100km z deszczem, a początek suchy 29.6% (8)
  • W zasadzie to w nocy spadł deszcz i trasa schnie 14.8% (4)

Oddanych głosów: 27

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krótki i dynamiczny klip do spoko muzy (oczywiście kwestia gustu) z przejazdu MTB z grupką szosową, gdy jeszcze nie posiadałem szosy (ʘʘ) Wszystko na spontanie, bez większego planu. Ot tak wziąłem kamerę, nagrałem co nagrałem i posklejałem do muzyki. Przy okazji dowiedziałem się że GoPro ssie pauke przy nagrywaniu w słabym świetle.

#rower #kolarstwo #mtb #szosa #tworczoscwlasna #
szwajcarski-szlak - Krótki i dynamiczny klip do spoko muzy (oczywiście kwestia gustu)...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#triban #wykoptribanclub #kolarstwo #rower Mam Tribana RC500 z grupą Sora i korbą Prowheel 50/34. Przednia tarcza 50T jest dla mnie trochę za duża – praktycznie nie używam dwóch najmniejszych zębatek z tyłu. Zastanawiam się nad wymianą blatu na mniejszy.
Według tego filmu: https://youtu.be/laOKcga89VA można założyć blat GRX. Czy wystarczy, że wymienię sam blat 50T na 46T, czy muszę też zmieniać mniejszą tarczę (34T), żeby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

praktycznie nie używam dwóch najmniejszych zębatek z tyłu.


@razor172: I dopóki nie będziesz zjeżdżał z górki to raczej nie będziesz używał ;)
  • Odpowiedz
Cześć, poszukuję jakiegoś w miarę taniego, używanego roweru - szukam roweru trekkingowego lub miejskiego z ramą 23 cale (na mężczyznę 187 cm wzrostu). Do jakichś małych weekendowych wycieczek za miasto i okazjonalnego poruszania się po mieście. W mojej okolicy znalazłem dwa używane rowery i pytanie, czy czymś takim w ogóle warto się interesować?

Kalkhoff VOYAGER HS
https://www.olx.pl/d/oferta/rower-treking-kalhoff-CID767-ID12hjAC.html?isPreviewActive=0&reason=extended_search_extended_distance&sliderIndex=3
(wydaje mi się, że to będzie ten model)
https://marktplatz.bike/Kalkhoff-VOYAGER%20HS%20%7C%20Modelljahr%202017
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halfmaniac123 Pegasusy to są rowery ciągnięte hurtem z Niemiec. Nie wiem, juma, likwidowane wypożyczalnie, zmiana sprzętu w ośrodkach itp. Stoi tego pełno na każdej giełdzie i idzie to kupić w podobnych cenach w nowszych wersjach, praktycznie w idealnym stanie. Są wygodne do jazdy, ale ciężkie i nieporęczne.
To co Ci będzie pasować to kwestia indywidualna, za jakiś czas możesz stwierdzić, że najlepiej pasuje Ci rower z barankiem. Wzrost nie ma tu
  • Odpowiedz