Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#kolarstwo papieżmacha.jpg
źródło: temp_file2087972661809192654
Pobierz#kolarstwo Jprdl jestem dumny że mogę żyć w czasach gdy Pogacar jeździ na rowerze.
#kolarstwo Jezusku ile można było czekać... Po zwycięstwo Piękny Słoweńcu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: 1000000841
Pobierz- 1
@sargento Piękny Pan testuje naszą czujność
#kolarstwo Strach pomyśleć co by się działo gdyby zaczęło padać... Glebią dzisiaj co niemiara
@Desmosedici: średnia 48.7 oO
- 17
@myk-myk-myk wskoczę sobie na chomika, będzie można powiedzieć że "aktywnie" uczestniczę w wydarzeniu
@myk-myk-myk: a o 18:00 my na rower ¯\(ツ)/¯
źródło: 340814847_767610124981190_3895634707920201866_n
Pobierz- 30
#kolarstwo Bonjour, Lista obecności
źródło: temp_file5803477343865200589
Pobierz@Desmosedici: Tadej wygra z Metju o pół koła???
źródło: 295646709143576212215884894585
Pobierz- 5
@Eliade O pół koła wygrywają lamusy. Piękny Pan wygrywa z przewagą co najmniej minuty!
@Adolf_Cartman: Jest, właśnie oglądam.
- 1
@dzieju41 @mathiaz1 jest jest, zła stronę patrzyłem 😊
@LisiaRumba mam HBO MAX i koleżanka na Playera - tu i tu trzeba dopłacić. W skrócie żenada. Nie będę wydawał kasy jak im płacę subskrypcję za cały rok z góry. Poebało im się i jeszcze z reklamami.
@LisiaRumba mam HBO MAX i koleżanka na Playera - tu i tu trzeba dopłacić. W skrócie żenada. Nie będę wydawał kasy jak im płacę subskrypcję za cały rok z góry. Poebało im się i jeszcze z reklamami.
- 0
#kolarstwo nudne te pari roube kobiet. Niestety jak wiekszosc kobiecych wyscigów które widzialem.
Nie rozumiem taktyki bab
#kolarstwo
#kolarstwo
@JaNieGejJaPapiesz: szachy 5d
- 2
Jakie jest wasze zdanie na temat deszczu w czasie Paryż-Roubaix?
Czy wprowadza to zbyt dużo losowości czy może z kolei zawodnicy z dobrym zmysłem równowagi mają większe szanse? Czy deszcz jest ciekawszy dla sprawiedliwej rywalizacji czy bardziej dla kibiców?
Będąc zawodnikiem lub kibicem chyba wolałabym suchą pogodę. Wydaje się lepiej pod kątem rywalizacji w ramach czystej wydolności
#kolarstwo
Czy wprowadza to zbyt dużo losowości czy może z kolei zawodnicy z dobrym zmysłem równowagi mają większe szanse? Czy deszcz jest ciekawszy dla sprawiedliwej rywalizacji czy bardziej dla kibiców?
Będąc zawodnikiem lub kibicem chyba wolałabym suchą pogodę. Wydaje się lepiej pod kątem rywalizacji w ramach czystej wydolności
#kolarstwo
Jaką pogodę lubisz na Paryż - Roubaix najbardziej
- Cały dzień sucho 18.5% (5)
- Cały dzień mokro 37.0% (10)
- Ostatnie 50-100km z deszczem, a początek suchy 29.6% (8)
- W zasadzie to w nocy spadł deszcz i trasa schnie 14.8% (4)
@Kexu O taki
źródło: temp_file6151426255690965609
Pobierz@Kexu: na roubaix bez dezczu też jest dużo losowość a jak jest deszcz to jest ciekawiej
- 5
O Panie!
Wygląda na to że w niedzielę może padać w północnej Francji.
Plus Pogacar!
#kolarstwo #parisroubaix #szosa
Wygląda na to że w niedzielę może padać w północnej Francji.
Plus Pogacar!
#kolarstwo #parisroubaix #szosa
źródło: image
Pobierz1
W worku na śmieci na rowerze

Jazda w ekstremalnych warunkach.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
Krótki i dynamiczny klip do spoko muzy (oczywiście kwestia gustu) z przejazdu MTB z grupką szosową, gdy jeszcze nie posiadałem szosy (ʘ‿ʘ) Wszystko na spontanie, bez większego planu. Ot tak wziąłem kamerę, nagrałem co nagrałem i posklejałem do muzyki. Przy okazji dowiedziałem się że GoPro ssie pauke przy nagrywaniu w słabym świetle.
#rower #kolarstwo #mtb #szosa #tworczoscwlasna #
#rower #kolarstwo #mtb #szosa #tworczoscwlasna #

@szwajcarski-szlak: fajnie że wróciłeś. Trzymam kciuki za nowy kanał :)
- 0
@ElektrizPL: Siema i dzięki! Bardzo mi miło (ʘ‿ʘ) Kanał nowy, ale stary, to bardziej techniczna akcja (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 1
#triban #wykoptribanclub #kolarstwo #rower Mam Tribana RC500 z grupą Sora i korbą Prowheel 50/34. Przednia tarcza 50T jest dla mnie trochę za duża – praktycznie nie używam dwóch najmniejszych zębatek z tyłu. Zastanawiam się nad wymianą blatu na mniejszy.
Według tego filmu: https://youtu.be/laOKcga89VA można założyć blat GRX. Czy wystarczy, że wymienię sam blat 50T na 46T, czy muszę też zmieniać mniejszą tarczę (34T), żeby
Według tego filmu: https://youtu.be/laOKcga89VA można założyć blat GRX. Czy wystarczy, że wymienię sam blat 50T na 46T, czy muszę też zmieniać mniejszą tarczę (34T), żeby
Zabiorą Aranburu zwycięstwo? #kolarstwo
Cześć, poszukuję jakiegoś w miarę taniego, używanego roweru - szukam roweru trekkingowego lub miejskiego z ramą 23 cale (na mężczyznę 187 cm wzrostu). Do jakichś małych weekendowych wycieczek za miasto i okazjonalnego poruszania się po mieście. W mojej okolicy znalazłem dwa używane rowery i pytanie, czy czymś takim w ogóle warto się interesować?
Kalkhoff VOYAGER HS
https://www.olx.pl/d/oferta/rower-treking-kalhoff-CID767-ID12hjAC.html?isPreviewActive=0&reason=extended_search_extended_distance&sliderIndex=3
(wydaje mi się, że to będzie ten model)
https://marktplatz.bike/Kalkhoff-VOYAGER%20HS%20%7C%20Modelljahr%202017
Kalkhoff VOYAGER HS
https://www.olx.pl/d/oferta/rower-treking-kalhoff-CID767-ID12hjAC.html?isPreviewActive=0&reason=extended_search_extended_distance&sliderIndex=3
(wydaje mi się, że to będzie ten model)
https://marktplatz.bike/Kalkhoff-VOYAGER%20HS%20%7C%20Modelljahr%202017
@halfmaniac123 potrzebne Ci w ogóle takie kloce? Cenowo blisko do jakiegoś nowego crossa z Decathlon, którego możesz sobie doposażyć według uznania, a szczególnie ten Pegasus jest dosyć leciwy.
@halfmaniac123 Pegasusy to są rowery ciągnięte hurtem z Niemiec. Nie wiem, juma, likwidowane wypożyczalnie, zmiana sprzętu w ośrodkach itp. Stoi tego pełno na każdej giełdzie i idzie to kupić w podobnych cenach w nowszych wersjach, praktycznie w idealnym stanie. Są wygodne do jazdy, ale ciężkie i nieporęczne.
To co Ci będzie pasować to kwestia indywidualna, za jakiś czas możesz stwierdzić, że najlepiej pasuje Ci rower z barankiem. Wzrost nie ma tu
To co Ci będzie pasować to kwestia indywidualna, za jakiś czas możesz stwierdzić, że najlepiej pasuje Ci rower z barankiem. Wzrost nie ma tu


















#kolarstwo
źródło: comment_1671386164klBPB4xSh5yFhhUDDzOzR
Pobierz