Potrzebuję zregenerować stawy i kolana po 12 dniach kręcenia tras z dużą ilością przewyższeń. Czy możecie polecić konkretne leki? Trzeba coś wziąć, bo nie chcę doprowadzić się do stanu, że potrzebna będzie operacja (tak jak u wielu znanych mi osób).
Mocno przeginałem np. 3 razy wjeżdżałem na Coll de Rates, a mogłem pokręcić po płaskim np. Calpe - Alicante.
No i jazdy były codziennie z dużą liczbą przewyższeń.
Nie
Mocno przeginałem np. 3 razy wjeżdżałem na Coll de Rates, a mogłem pokręcić po płaskim np. Calpe - Alicante.
No i jazdy były codziennie z dużą liczbą przewyższeń.
Nie





























Blitz ma takie zwykłe ale fotochromów się nie doszukałem.
Innych firm tez szukałem ale wszedzie standardowe, a mi potrzeba węższe ;)
#szosa #rower #kolarstwo
źródło: temp_file3389711760114907140
Pobierz