Wszystko
Najnowsze
Archiwum
miloszy
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 49
#kiszak Widzowie wy tego nie rozumiecie i ja wam wyjaśnię. Jak nie zrobię 10 materiałów o słabej grze o której wszyscy w internecie mówią ze jest średnia to jeszcze ktoś przez przypadek zignoruje tysiące negatywnych ocen i recenzji i PRZYPADKOWO ją kupi. Ja ratuje gaming a ty nazywając mnie grifterem stajesz po stronie słabych gier i chcesz by ten rynek upadł.
źródło: My_3257b3_5797013
Pobierz
niesepomoc
via Wykop- 12
@gelvid: najlepsze, że ludzie, którzy czekali na kontynuacje VTMB wieścili problem już na początku 2024 xDD, tylko wtedy oczywiscie temat nie był zbyt lotny. Baa już były przewidywania problemów gdy paradox zdecydował się odsunąc od projektu ludzi, którzy pracowali przy jedynce no i po odsunieciu hardsuit labs
Pebe_87
via Wykop- 7
@gelvid: Wszystko by się zgadzało ale zabrakło jednej, kluczowej rzeczy w tej wypowiedzi. Śmiech pawiana to nierozłączny symbol potężnego ludologa. To tak jakbyś Gandalfowi laskę zabrał albo wężojadowi tępy wyraz twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak Jest już jakiś matematyczny wzór na fun factory?
@MroczneWidmo91: informacje shannona trzeba podzielić przez okno overtona, wtedy powstanie wertykalno-interolokacyjna przestrzeń, którą dodatkowo trzeba obliczyć korzystając z paradoksu russella, wynik tych równań da nam fun factor
@MroczneWidmo91: nie, ale mam za to schemat (czyli wzór) Fuzz Factory
źródło: 17616067856265832286354455916398
Pobierz- 16
#kiszak Kolejna osoba co ciśnie beke z rumuna https://youtu.be/1w0KEX8KO5o?si=6u3xj9pjLoTT_90T&t=475

źródło: maxresdefault
Pobierz- 33
#kiszak
KIszak odpala Skeletala w dzień premiery, ale nikt mu nie powiedział, że zmienili nazwę i myśli, że odpala jakąś inną grę:
- Patrzcie widzowie, co to w ogóle jest?! Menu jak z Windows Formsów, grafika jakby dzieciak wyrzucony z liceum plastycznego rysował w paincie (buehehehehe *śmiech konającego pawiana*), mechaniki po prostu chamsko ZAJ****NE z Vempajer Survajvors... Kompletnie niegrywalny crap...
*głosy
KIszak odpala Skeletala w dzień premiery, ale nikt mu nie powiedział, że zmienili nazwę i myśli, że odpala jakąś inną grę:
- Patrzcie widzowie, co to w ogóle jest?! Menu jak z Windows Formsów, grafika jakby dzieciak wyrzucony z liceum plastycznego rysował w paincie (buehehehehe *śmiech konającego pawiana*), mechaniki po prostu chamsko ZAJ****NE z Vempajer Survajvors... Kompletnie niegrywalny crap...
*głosy
- 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Huptys: Nie widzi różnicy też w tych patologicznych miniaturkach, a tym, że cała redakcja w cywilizowany sposób prowadzi dyskusje o grze i wysyła po jeden artykuł, a nie jak rumun sam ktoś 100 n-----e tak o z czapy
- 9
#kiszak Jeden z paziów Rumuna wrzucił film, z dramatycznym tytułem, że Lies of P jest już teraz okropne, bo śmieli dodać poziomy trudności. xD Rozumiałbym narzekanie, jakby gra rzeczywiście była na siłę ułatwiona, ale najtrudniejszy poziom to właściwie to samo co było wcześniej. Jak ktoś chce wyzwania, to nadal może je mieć.
źródło: Lies Of P w 2025 JEST OKROPNE... - YouTube – Brave-2025-10-27 21_27_04
Pobierz- 25
#kiszak Widzicie? Uważajcie, bo na tym Wykopie to tylko manipulujo i wycinajo z kontekstu
źródło: Zrzut ekranu 2025-10-27 153823
Pobierz@Huptys: Wycięte z kontekstu pozdrawia, ciekawe jak tam mercedes taty jedngo z ludologów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-10-27_214204_www.bmw.pl
Pobierz@Huptys taaaaa... powycinane z kontekstu
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
mysle ze najwiekszym ludologiem powinien być h2p_gucio patrząc na to ile on gier przeszedl i jakich
pozdrawiam
#kiszak
pozdrawiam
#kiszak
@Farezowsky: Gucio grał na poziomie zawodowym w HOTSa oraz w Lola co jest dobrze udokumentowane, a rumun ponad 10 lat temu miał podobno na dotabuffie gry z prosami i wymyśla wyzwania w których tylko on bierze udział XDDDDDDDD
@kto-wie-ten-wie32: :O
Nawet nie wiedzialem, ze gucio w hotsa pykal, a sam polzawodowo w topce robilem :O I faktycznie ze 3 wieksze turnieje wygral. Mozna sie zaskoczyc po tym memie z zabami xD
Nawet nie wiedzialem, ze gucio w hotsa pykal, a sam polzawodowo w topce robilem :O I faktycznie ze 3 wieksze turnieje wygral. Mozna sie zaskoczyc po tym memie z zabami xD
- 13
@wocash97pl: No i to jest to o czym pisałem, ten film Kamilka dla przeciętnego wykopka raczej nie będzie jakoś super interesujący, bo tam są podstawy podstaw, które jeszcze i tak mogłyby być bardziej rozwinięte, ale zasięgowo, montażem, fajną gadką bije na głowę wszystko co zrobił wykop pod względem filmowym i trzeba to przyznać, jak będziemy dostarczać dobry research takim ludziom, bo w tym jednak nasza strona jest topką, to rumun
- 72
@june_of_44: Ciekawostka: suma długości wszystkich filmów jest większa niż jego czas spędzony nad tą grą
dwie godziny
@june_of_44:
Te 2 godziny to juz z wliczonym jego p----------m na kazdy nano pixel przypominam
Czy ludologiczne grono wypowiedziało się jakkolwiek o Absolum? Niedawno skończyłem demko i co prawda mam bardzo pozytywne odczucia, ale nie wiem, czy kupować pełną grę za osiem dyszek na Steamie, bo może źle się bawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiszak
#kiszak
źródło: maxresdefault
Pobierz@francis0440: Poczekaj, aż Kiszak nagra o tym materiał byś wiedział co myśleć
@francis0440: Ja ci powiem - to świetny beat'em up z elementami roguelike'a. I o tym warto pamiętać, bo więcej tutaj tego pierwszego gatunku zdecydowanie, ale roguelike'owość go świetnie dopełnia. Postacie są ciekawe i zróżnicowane, ale ich rozwój między runami jest dość płytki. Za to cenię sobie, że postarali się, żeby kolejne runy nie zawsze były takie same - jest sporo dodatkowych odnóg z opcjonalnymi bossami i pokojami, żeby postać trochę
J----i biedni polscy streamerzy co mają donejt goale na życie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#kiszak #bekazludologuff
#kiszak #bekazludologuff
źródło: image
Pobierz@kto-wie-ten-wie32: przecież on zarabia 4k na godzinę, to po co żebrze 150 złotych na pianki akustyczne? TO musi być przeróbka AI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@miloszy: Pszerobione kąkuterowo jak strim z drag queen
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#kiszak #arkadikuss #snakeiter
mogliśmy rozmawiać na poziomie i omawiać poważne zarzuty ale dalej cześć z was promuje ułomów. ale widzę rozłamy czyli cześć ustępuje. mogę pociągnąć tag w dół jak nie chcecie współpracować. na szczęście bana tu nie dostałem więc najwidoczniej moderator jest albo za carrionerem albo za kiszakiem
mogliśmy rozmawiać na poziomie i omawiać poważne zarzuty ale dalej cześć z was promuje ułomów. ale widzę rozłamy czyli cześć ustępuje. mogę pociągnąć tag w dół jak nie chcecie współpracować. na szczęście bana tu nie dostałem więc najwidoczniej moderator jest albo za carrionerem albo za kiszakiem
@Czeczot02: Moje oczekiwania wobec moderacji:
źródło: cmon-do-something-v0-aef5qqt3qbya1
Pobierz@Czeczot02 „pociągnąć tag w dół”
źródło: image_picker_ECFEF050-BF4D-45E1-B0AA-AE0FFB86A194-98845-00000A0A916DD085
Pobierz- 111
Moja ulubiona technika manipulacji to ta gdzie Kiszak czyta komentarz i każde słowo czyta dosłownie tak jak jest napisane, nawet z literówką xD do tego przy czytaniu robi taką dykcję jak by był lekko upośledzony, przez co komentarz wydaje się jeszcze głupszy
#kiszak
#kiszak
@Holocep: to są te jego legendarne umiejętności debatowania xD
@Holocep: Jednocześnie potrafi przeczytać tylko ten fragment komentarza, który mu odpowiada (a który zupełnie nie oddaje sensu), i generalnie pomijać te komentarze w "dyskusji z widzem" (XD) które mu nie odpowiadają.
- 18
"Mówię Wam Widzowie, taka GIGA INTERLOKACYJNOŚĆ, tylko w grach Fromsoftware..." - Ziemniaczany Drakula ala (Kiszak)
#kiszak
źródło: 285145b652ce91c7db68fd71633b2ff1b2b8a03eace237435b29f4ab449c6700,w400
Pobierz- 76
#kiszak Oj widzowie miesiąc do premiery Skeletala a żadnego dema.Redflag widzowie redflag *odgłos umierającego pawiana* No i to jest właśnie to.
źródło: 5b480ca18e17d9a7c1be82e4e52ed7dedfc8a80cdaae497d62894065a3a159f4,w400
Pobierz@Lucanatic jedno udało mi się przekazać temu tagowi, czyli *odgłos umierającego pawiana* . Taka moja spuścizna dla antyludologow
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






















