Lekcja historii która może (ale nie musi) być powiązana z Kiszakiem i Skeletalem.

Duke Nukem Forever to legendarna gra która zyskała swój legendarny status nie dlatego że była tak dobra (wręcz przeciwnie tak nawiasem mówiąc), ale dlatego bo była tworzona tak długo że w końcu deweloperom skończyła się kasa więc musieli ogłosić bankructwo i anulować produkcję. Przez ponad 12 lat, od 1997 do 2009, 3DRealms męczyło się z tą grą i nie mogli
Thadeusss77 - Lekcja historii która może (ale nie musi) być powiązana z Kiszakiem i S...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thadeusss77 niestety przeceniasz tu Mateusza, on jest leniem, który po prostu chce dostać oklaski za to, że coś spod jego szyldu wyszło na steama i mieć kolejny argument typu haha *śmiech pawiana* ci głupi recenzenci nawet takiej gry by nie stworzyli jak ja
  • Odpowiedz
#kiszak Czekam na Skeletala. Specjalnie montuje nowego kompa z segmentu "tanio ale dobrze" - mam nadzieje, że fitgirl dowiezie ( ͡º ͜ʖ͡º) szybko w sam raz na święta.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak premiera Skeletal w ciągu dwóch miesięcy (jeśli Rumun nie kłamie, ale przecież to niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale wciąż nie ma nawet trailera, martwię się.

#gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ch0senIndygo: Nie dziwię się, skoro Kaszula cały czas gada, jak to G1 ma dobry system walki, podczas gdy ten system jest po prostu okej, a w porównaniu do G2, to jest strasznie gówniany. Możesz stać na bloku 30 min i nic się nie dzieje. A klikanie klawiszy ctr+lewo/prawo nie jest w sumie zbytnio skillowe. G1 Błyszczał właśnie w fabułce i klimaciku jak na moje, ale Kiszula nie powie tego otwarcie.
  • Odpowiedz
@Ch0senIndygo: no w temacie gotika pogromca meneli to akurat okrutny pozer. wie że w polsce sie go lubi, mniej więcej wie za co i sie przyssał i wygłasza te swoje mądrości np; że combat system skillowy, fajny itd. no i ja ogolnie sie zgadzam bo lubie gothica, problem polega na tym że jakiś czas temu odpalił kroniki myrtany, i mit wielbiciela gothica instantowo upadł. jakbym gothica nie znał i oceniał
  • Odpowiedz
Użytkowników „zmanipulowanych przez wysockiego” uprasza się dodawanie tagu #carrioner jeśli planujecie nabijać się z obrońców carrionera (jak towarzysz czeczot, brzeszczot czy jak mu tam), jak i samego carrionera.
Dzięki temu inne osoby mogą dodać go na czarno i widzieć jedynie posty związane z #kiszak.
greedy_critic - Użytkowników „zmanipulowanych przez wysockiego” uprasza się dodawanie...

źródło: image_picker_06674B03-A03C-4F9F-962A-F1E08A388945-96347-000009CE218ACF08

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MemeFairy: dobrze, że w soulsach opisy nie są enigmatyczne. Przecież potem na ich podstawie ludzie nie robią filmów próbując wszystko poskładać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wbiłem pod ten filmik jakąś godzinę temu, żeby poczytać komentarze. Był komentarz krytykujący rumuna i odpowiedź do tego komentarza, która też go krytykowała. Patrzę teraz i oczywiście już nie ma tych komentarzy, ale oczywiście estrogenowy drakula będzie p-------ł, że on nie usuwa komentarzy XD
  • Odpowiedz
- Sigma redpill mężczyzna z wąsem, gardzący samicami


@miloszy: Wiesz co? Paluch kiedyś rzucił takim wersem o tym, że ładny tatuaż nie zrobi z ciebie mężczyzny i myślę, że to tutaj ma sens odbicie w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Dlaczego cały tag jest zawalony wpisami o jakimś schizolu od carrionera? Nie lepiej po prostu wrzucić go na czarno i nie odpisywać? Sam sobie pójdzie.
#kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #carrioner #arkadikuss #snakeiter
dla dobra tego środowiska proponuje wykluczyć z rozmów użytkowników @Arkagdynius @Cztero0404 @DupologNFZ @rozgrywka-smierci @kto-wie-ten-wie32 @greedy_critic @ActiveekHere @xXxV4r3l5ExXx @niesepomoc @ElMurano @Huptys @retrixxx @ludologbezszkoly @serek_heterogenizowany bo są to ludzie mniej albo bardziej powiązani z michałem wysockim i ich zdanie nic nie wnosi a szkodzi bo robią narrację wokół
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czeczot02: Na początku myślałem że jesteś trollem, ale później zobaczyłem że dokładnie te same głupoty wypisujesz na Twitterze między innymi pod jakimiś postami NRGeeka, który został podpięty pod konszachty z Wysockim bo śmiał podawać liczbę godzin w jaką skończył daną grę xD Dlatego zakładam że masz jakieś problemy natury mentalnej, a jakiekolwiek ubliżanie Ci może je tylko pogorszyć, dlatego powinieneś po prostu mieć odwyk od internetu, bo tutaj mogło dość
  • Odpowiedz
Jeżeli kiedykolwiek wyjdzie skeletal albo jakakolwiek gra związana z wąsatym rumunem to skończy jak smoleńsk.
Nie ważne czy gra będzie dobra (smoleńsk nie był dobry, żeby nie było xD) czy zła będzie brana tak pod lupę jak wąsacz sprawdza tekstury w paintcie XD
Wszyscy mu się odpłacą rzetelną obiektywną matematyczną recenzją taką jaką on zawsze robi xD
Ta gra będzie bardziej rozebrana na elementy pierwsze niż onlyfansiara.
Sam to kupie, zrecenzuje i
D.....Z - Jeżeli kiedykolwiek wyjdzie skeletal albo jakakolwiek gra związana z wąsaty...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niech cie reka boska chroni od dawania rumunowi pieniedzy


@xXxV4r3l5ExXx: ja też kupię, żeby dodać negatywną recenzję na Stream, a potem wystąpię z wnioskiem o zwrot.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bujak: ten projekt jest coraz mniej skomplikowany, miał być klon diablo, teraz jest vampire survivors a skończy się na tetrisie który zamiast klocków ma czaszki
  • Odpowiedz
#kiszak
Największym ewenementem jest ten szczekacz Zaif czy jakoś tak na Twitch.

Co wbije na chwilę u rumuna na strima, żeby zobaczyć z jakiej gry jest strim, to ten upoś komentuje.

Najlepszy jego komentarz był: "jak ci sie nie podoba to po co oglądasz"?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d4wid:

MaciekZCzatu: jak ci sie nie podoba to po co grasz?


KURRHHHWA NA CZACIE MASZ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ CZY OPINIE??!? JA GRAM PO TO ZEBY PLE--MOI WICOFIE WIEDZIELI CZY WARTO DANĄ GRE KUPIĆ!!!!
  • Odpowiedz
#kiszak #carrioner
carrioner poraz kolejny wyjaśnia kiszaka i merytorycznie go rozjeżdża. jak słusznie wspomniał w filmie to on zaczął wyjaśnianie kiszaka więc powinniście w ramach podziękowania przekazywać dalej jego film. może snakeiterowi i arkadikussowi to przemówi do rozsądku
https://youtu.be/qiDRMp1zGx8
Czeczot02 - #kiszak #carrioner
carrioner poraz kolejny wyjaśnia kiszaka i merytoryczn...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach