#kiszak Czekam na Skeletala. Specjalnie montuje nowego kompa z segmentu "tanio ale dobrze" - mam nadzieje, że fitgirl dowiezie ( ͡º ͜ʖ͡º) szybko w sam raz na święta.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
@miloszy: za to na igg games jest sejm the game pod nazwą: Politics The Game
@tomiklessus: kurde bele, dzięki za info ;]
- 0
- 10
Powiem wam, że posty z Gothikawki z 2024 roku to dobry menel content. Poznali się na nim już dawno. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kiszak
#kiszak

@Ch0senIndygo: Nie dziwię się, skoro Kaszula cały czas gada, jak to G1 ma dobry system walki, podczas gdy ten system jest po prostu okej, a w porównaniu do G2, to jest strasznie gówniany. Możesz stać na bloku 30 min i nic się nie dzieje. A klikanie klawiszy ctr+lewo/prawo nie jest w sumie zbytnio skillowe. G1 Błyszczał właśnie w fabułce i klimaciku jak na moje, ale Kiszula nie powie tego otwarcie.
@Ch0senIndygo: no w temacie gotika pogromca meneli to akurat okrutny pozer. wie że w polsce sie go lubi, mniej więcej wie za co i sie przyssał i wygłasza te swoje mądrości np; że combat system skillowy, fajny itd. no i ja ogolnie sie zgadzam bo lubie gothica, problem polega na tym że jakiś czas temu odpalił kroniki myrtany, i mit wielbiciela gothica instantowo upadł. jakbym gothica nie znał i oceniał
Użytkowników „zmanipulowanych przez wysockiego” uprasza się dodawanie tagu #carrioner jeśli planujecie nabijać się z obrońców carrionera (jak towarzysz czeczot, brzeszczot czy jak mu tam), jak i samego carrionera.
Dzięki temu inne osoby mogą dodać go na czarno i widzieć jedynie posty związane z #kiszak.
Dzięki temu inne osoby mogą dodać go na czarno i widzieć jedynie posty związane z #kiszak.
źródło: image_picker_06674B03-A03C-4F9F-962A-F1E08A388945-96347-000009CE218ACF08
Pobierz@greedy_critic Bardzo chętnie zczarnolistuję bo to co się ostatnio odwala to jakiś nieśmieszny żart
- 0
@kto-wie-ten-wie32 ja go nie dodaję bo fajnie patrzy się na małpę w cyrku + podobają mi się memy go cisnące
- 67
Ktoś jest mi w stanie wyjaśnić skąd u widzów kaszlaka niechęć do humanistów z różowymi włosami, kiedy ich guru jest po filologii, je wegańskie żarcie i wygąda jak stereotypowy hipster? To jest jak z tym kolegą gejem?
#kiszak
#kiszak
źródło: Screenshot_20251027_144134_YouTube
Pobierz#kiszak pamiętajcie widzowie,nie można rozmawiać z widzami bo kierują się emocjami

@wocash97pl:
nie pytaj też kiedy będzie odpowiedź na Czarnego Wilka, bo też może emocjonalnie do tego podejść kręcąc 26 minutowy rant.
nie pytaj też kiedy będzie odpowiedź na Czarnego Wilka, bo też może emocjonalnie do tego podejść kręcąc 26 minutowy rant.
Wbiłem pod ten filmik jakąś godzinę temu, żeby poczytać komentarze. Był komentarz krytykujący rumuna i odpowiedź do tego komentarza, która też go krytykowała. Patrzę teraz i oczywiście już nie ma tych komentarzy, ale oczywiście estrogenowy drakula będzie p-------ł, że on nie usuwa komentarzy XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
#kiszak kto wygra?
- Sigma redpill mężczyzna z wąsem, gardzący samicami
Czy
- jakiś no-name że szmatą na głowie xDDDD
- Sigma redpill mężczyzna z wąsem, gardzący samicami
Czy
- jakiś no-name że szmatą na głowie xDDDD
źródło: Screenshot_20251027-133901
Pobierz- Sigma redpill mężczyzna z wąsem, gardzący samicami
@miloszy: Wiesz co? Paluch kiedyś rzucił takim wersem o tym, że ładny tatuaż nie zrobi z ciebie mężczyzny i myślę, że to tutaj ma sens odbicie w rzeczywistości.
- 24
Dlaczego cały tag jest zawalony wpisami o jakimś schizolu od carrionera? Nie lepiej po prostu wrzucić go na czarno i nie odpisywać? Sam sobie pójdzie.
#kiszak
#kiszak
konto usunięte via Wykop
- 3
@AntyKuc: Ten tag ostatnio zrobił się mega dziwny. Tagi kiszak i carrioner zostały jakoś magicznie połączone w głowach użytkowników xD
@AntyKuc ja nie wrzuce na czarno bo jest dobra rozrywka ale podpuszczac tez za bardzo nie bede
- 39
źródło: 1000052187
Pobierz#kiszak #carrioner #arkadikuss #snakeiter
dla dobra tego środowiska proponuje wykluczyć z rozmów użytkowników @Arkagdynius @Cztero0404 @DupologNFZ @rozgrywka-smierci @kto-wie-ten-wie32 @greedy_critic @ActiveekHere @xXxV4r3l5ExXx @niesepomoc @ElMurano @Huptys @retrixxx @ludologbezszkoly @serek_heterogenizowany bo są to ludzie mniej albo bardziej powiązani z michałem wysockim i ich zdanie nic nie wnosi a szkodzi bo robią narrację wokół
dla dobra tego środowiska proponuje wykluczyć z rozmów użytkowników @Arkagdynius @Cztero0404 @DupologNFZ @rozgrywka-smierci @kto-wie-ten-wie32 @greedy_critic @ActiveekHere @xXxV4r3l5ExXx @niesepomoc @ElMurano @Huptys @retrixxx @ludologbezszkoly @serek_heterogenizowany bo są to ludzie mniej albo bardziej powiązani z michałem wysockim i ich zdanie nic nie wnosi a szkodzi bo robią narrację wokół
@Czeczot02
Człowieku, zostaw nas i ten tag w spokoju.
Człowieku, zostaw nas i ten tag w spokoju.
@Czeczot02: Na początku myślałem że jesteś trollem, ale później zobaczyłem że dokładnie te same głupoty wypisujesz na Twitterze między innymi pod jakimiś postami NRGeeka, który został podpięty pod konszachty z Wysockim bo śmiał podawać liczbę godzin w jaką skończył daną grę xD Dlatego zakładam że masz jakieś problemy natury mentalnej, a jakiekolwiek ubliżanie Ci może je tylko pogorszyć, dlatego powinieneś po prostu mieć odwyk od internetu, bo tutaj mogło dość
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Czeczot02: carrio realnie krzywdzi ludzi, wpychając gimboateizm
@xXxV4r3l5ExXx: Ten typ na pewno zapomniał wziąć leków.
Jeżeli kiedykolwiek wyjdzie skeletal albo jakakolwiek gra związana z wąsatym rumunem to skończy jak smoleńsk.
Nie ważne czy gra będzie dobra (smoleńsk nie był dobry, żeby nie było xD) czy zła będzie brana tak pod lupę jak wąsacz sprawdza tekstury w paintcie XD
Wszyscy mu się odpłacą rzetelną obiektywną matematyczną recenzją taką jaką on zawsze robi xD
Ta gra będzie bardziej rozebrana na elementy pierwsze niż onlyfansiara.
Sam to kupie, zrecenzuje i
Nie ważne czy gra będzie dobra (smoleńsk nie był dobry, żeby nie było xD) czy zła będzie brana tak pod lupę jak wąsacz sprawdza tekstury w paintcie XD
Wszyscy mu się odpłacą rzetelną obiektywną matematyczną recenzją taką jaką on zawsze robi xD
Ta gra będzie bardziej rozebrana na elementy pierwsze niż onlyfansiara.
Sam to kupie, zrecenzuje i
źródło: image
Pobierzniech cie reka boska chroni od dawania rumunowi pieniedzy
@xXxV4r3l5ExXx: ja też kupię, żeby dodać negatywną recenzję na Stream, a potem wystąpię z wnioskiem o zwrot.
- 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#kiszak
Największym ewenementem jest ten szczekacz Zaif czy jakoś tak na Twitch.
Co wbije na chwilę u rumuna na strima, żeby zobaczyć z jakiej gry jest strim, to ten upoś komentuje.
Najlepszy jego komentarz był: "jak ci sie nie podoba to po co oglądasz"?
Największym ewenementem jest ten szczekacz Zaif czy jakoś tak na Twitch.
Co wbije na chwilę u rumuna na strima, żeby zobaczyć z jakiej gry jest strim, to ten upoś komentuje.
Najlepszy jego komentarz był: "jak ci sie nie podoba to po co oglądasz"?
"jak ci sie nie podoba to po co oglądasz"?
@d4wid: Nie powiedział nigdy nikt do kiszaka jak farmił 30 klipów z gier, które mu sie nie podobały
@d4wid:
KURRHHHWA NA CZACIE MASZ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ CZY OPINIE??!? JA GRAM PO TO ZEBY PLE--MOI WICOFIE WIEDZIELI CZY WARTO DANĄ GRE KUPIĆ!!!!
MaciekZCzatu: jak ci sie nie podoba to po co grasz?
KURRHHHWA NA CZACIE MASZ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ CZY OPINIE??!? JA GRAM PO TO ZEBY PLE--MOI WICOFIE WIEDZIELI CZY WARTO DANĄ GRE KUPIĆ!!!!
#kiszak koledzy, nie dajcie się wkręcić. Tag dotyczy menelobijcy. Dajcie już spokój z pigularzem..
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niesepomoc a mi się podobają jego posty, lubię takich odklejeńców, którzy całą swoją osobowość tworzą wokół jakiegoś patusa
#kiszak #carrioner
carrioner poraz kolejny wyjaśnia kiszaka i merytorycznie go rozjeżdża. jak słusznie wspomniał w filmie to on zaczął wyjaśnianie kiszaka więc powinniście w ramach podziękowania przekazywać dalej jego film. może snakeiterowi i arkadikussowi to przemówi do rozsądku
https://youtu.be/qiDRMp1zGx8
carrioner poraz kolejny wyjaśnia kiszaka i merytorycznie go rozjeżdża. jak słusznie wspomniał w filmie to on zaczął wyjaśnianie kiszaka więc powinniście w ramach podziękowania przekazywać dalej jego film. może snakeiterowi i arkadikussowi to przemówi do rozsądku
https://youtu.be/qiDRMp1zGx8

@Czeczot02: Wiesz co Panie lizodup, weź Ty już s--------j do domu.
Komentarz usunięty przez moderatora


























Duke Nukem Forever to legendarna gra która zyskała swój legendarny status nie dlatego że była tak dobra (wręcz przeciwnie tak nawiasem mówiąc), ale dlatego bo była tworzona tak długo że w końcu deweloperom skończyła się kasa więc musieli ogłosić bankructwo i anulować produkcję. Przez ponad 12 lat, od 1997 do 2009, 3DRealms męczyło się z tą grą i nie mogli
źródło: Bez nazwy
Pobierz