Mirki

Na co się zdecydować?

Składam podania na Politechnikę Lubelską - ( podania tutaj już złożone )

-
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewactwo: Ja bym ładował w lepsze drogi rowerowe, mamy na tyle małe miasto, że tramwaje byłyby raczej tylko dla ozdoby bo autobusy wszędzie wjadą (a i mamy coraz nowsze i lepsze + buspasy). A tak to rowerem z jednego końca miasta na drugie jest ile? 30 minut?
  • Odpowiedz
@kingszajs: Przy dobrze utrzymanej infrastrukturze i stanie pojazdów zatrzymania tramwajów to rzadkość. Nie patrz na system tramwajowy przez pryzmat Krakowa, Warszawy, Łodzi czy Wrocławia gdzie szyny się rozlatują a tabor zdycha. Tramwaj też może zmieniać trasę - wystarczy co kilkaset metrów wykonać przejazdówki na sąsiedni tor i wtedy można utrzymać ruch na jednotorze na czas awarii.

Trolejbusy i autobusy posiadają wiele wad w stosunku do tramwajów:
- stoją w korkach (buspasy w
lewactwo - @kingszajs: Przy dobrze utrzymanej infrastrukturze i stanie pojazdów zatrz...

źródło: comment_04vMSBsBJwhniyxyE4KYEPgyFy5rBdzB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Następny weekend spędzony w Kielce Telegraf . Pomimo straszliwego upału i późniejszej wichury wypad bardzo udany :) Zapraszam na krótki filmik. Tym razem załapało się więcej tras.

P.S. W palce ostatecznie nic mi się nie stało :) To był pierwszy, i strasznie pechowy, przejazd, bo minutę później przebiła się jeszcze dętka

#downhill #rower #mtb #chwalesie #kielce #telegraf
Kalais - Następny weekend spędzony w Kielce Telegraf . Pomimo straszliwego upału i pó...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@surf: Da radę. Znajoma ekipa XC tam śmigała. Wszystkie skocznie mają objazdy itp. Ale nie wiem czy będzie to przyjemne na zwykłym mtb ;) Na pewno warto zaznaczyć, że jest tam dużo bardziej stromo i wyboiście niż na filmie. Dla porównania gdzieś tam pod koniec są 2 sceny z dużą ilością zieleni - to praktycznie pionowe ściany, a kamera tak wypłaszczyła, że ledwo widać spadek. Więc na pewno hamulce trzeba
  • Odpowiedz
@Kalais: oj tam, czego nie robi sie dla zabawy :D kurcze widzę też, że ostatnio byliście w moich rodzimych okolicach - roztocze ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajnie, że macie ekipe do wypadów. Sam bym tak pośmigał, ale raz że na mtb nie poszaleje, a dwa brak ekipy
  • Odpowiedz
@rahuza123: Ja nie byłem, ale moja współlokatorka tam pracuje przy żarciu. Jak mi opowiadała jak oni robią np grochówkę to się za głowę złapałem... Także jeśli chcesz zjeść naprawdę po bożemu, to weź sobie swoje żarcie. Taniej i wiesz co jesz.
  • Odpowiedz
@rahuza123: dużo rodzin z dziećmi. W uj napalonych malolat i duża ilość wiejskich chamow. Sporo awantur. Wypożyczalni sprzętu plażowego nie ma choć na plaży są ze 4 drewniane parasole na stałe. Sporo wypożyczalni rowerów wodnych i 4 kołowych rowerów (gokartow). Bardzo fajne ścieżki w okolicy do spacerów i ścieżek rowerowych. Weźcie gotówkę bo w samej sielpi nie ma bankomatów. Najbliższy jest w Końskich (8km) lub smykowie. Słaby zasięg internetu. Jeżeli
  • Odpowiedz
@viktorPL podwójne standardy. Stawać w obronie głupiej koszulki a cieszyć się że potencjalny kolega będzie musiał zapłacić mandat... Co się z ludźmi dzieje to ja nie wiem. Kawałek ściery więcej wart niż drugi człowiek.
  • Odpowiedz
482375 - 15 = 482360

Wycieczka do siostry w goście i od razu spacer n miasto bo w ten weekend przecież jest wielkie święte #kielce . Odkąd mieszkam w Kielcach czyli ponad dwóch lat aktywnie biorę udział w tym święcie i okazuje się że zawsze jest to samo. Te same stragany, ci sami sprzedawcy w tych samych miejscach.

Dużo ludzi, dużo rowerzystów i jakieś śpiewanie na rynku. Ceny na straganach astronomiczne
Baczy - 482375 - 15 = 482360

Wycieczka do siostry w goście i od razu spacer n miasto...

źródło: comment_Fuwn5K7adfNZNfci00heCTUcmD4xxsEo.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wyglądam przez okno i okazuje się, że miasto żyje, a jeszcze godzinę temu wyglądało to jak po apokalipsie #kielce #euro2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki gdzie kupię wino w #kielce żeby mi ładnie zapakowali i przybrali na ślub ? Dobrewina.pl zamknięte :/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sniper10200: Kieleckie MPK i ZTM to j----a patologia - mają w dupie komfort pasażerów i w ogóle cały zbiorkom. Jedyne co potrafią to kupić nowy autobus (bez klimy, albo z klimą tylko dla kierowcy) - siedzą tam stare dziady, przydupasy Lubawskiego, nie znają się na niczym i niszczą to miasto. Smutne.
  • Odpowiedz