Mirki, poradzicie proszę. Chce zacząć chodzić ciut więcej po swoiskich gorach i potrzebne mi ubranie, najlepiej coś z jednej marki; hardshell ew. przeciwdeszczowka, spodnie techniczne plus może jakaś bluza.
Nic na zimę i sniegi bo masochistą nie jestem, chociaz jesienią mam zamiar pochodzić.
Co polecacie? Patagonia, NF? Sam myślałem o Regatta.
#gory #trekking #tatry #kiciochopyta
Nic na zimę i sniegi bo masochistą nie jestem, chociaz jesienią mam zamiar pochodzić.
Co polecacie? Patagonia, NF? Sam myślałem o Regatta.
#gory #trekking #tatry #kiciochopyta




























Potrzebuje kupić TV:
- 47- 50 cali
- smart tv
- 4K
Komentarz usunięty przez moderatora