#kfc

Mirki, wiedzieliscie, ze w KFC chrzcza dolewki za pomoca wody? Jaka zenada. Nalalem sobie napoj a tam jakies 80% wody. "Znaczy, ze sie konczy pepsi" - slowa pracownika.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w #kfc na Bardzkiej we Wroclawiu zastosowano rozwiazanie antycebulakowe.

Jak powszechnie wiadomo, każdy może uraczyć się nielimitowanymi ilościami rozwodnionych napojów. Jednak żeby nie było tak kolorowo, pazerne zapędy konsumentów ograniczono w sposób taki, że 'dystrybutor' z napojami tak k------o je spienia, iż aby wypełnić kubek po brzegi trzeba próbować dwukrotnie, co zajmuje dobre 2min. Dla ułatwienia powiem, że to tak w ramach oszczędności( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donttrustmeiamanengineer: byłeś wszędzie?:D dziwne to co mówisz, bo ja się z takim czymś spotykam pierwszy raz.

Oczywiste jest, że gazowany napój się pieni, ale nei w takim stopniu jak tam. Tam jest to obsługiwane hardware'owo przez dystrybutor
  • Odpowiedz

#foodboners #kfc #jedzenie

Średnio gość porywa swoja osobą i na filmiku można zasnąć, ale robiłem te kurczaki i faktycznie panierka jest bardzo zbliżona do tej z KFC. Jadłem już różne kurczaki ala KFC ale te wydaja mi się najbardziej podobne. Można dopracować przepis doprawić panierkę może. Ja dawałem dużo papryki ostrej i innych składników. Wyszły genialne polecam!



eternaljassie - #foodboners #kfc #jedzenie 

Średnio gość porywa swoja osobą i na fil...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Co dostanę dobrego w KFC z budżetem 15PLN. Warte ceny qurrito? Czy 3 x b-smart? Wodę mam.

#kfc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile wypowiadanie się we wpisach o #macdonald czy #kfc o tym, że ich żarcie jest złe mnie jakoś nie rusza to wybitnie mnie żenuje apogeum takiego zachowania w postaci "Co w Maku za darmo rozdają McMuffiny? ZA DARMO BYM TEGO NIE ZJADŁ." oczywiście pod wpisem kogoś kto skorzystał z promocji.

No i nie jedz nikt cie nie zmusza.

#zenada #mak #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No, w końcu byłem w sklepie. Dzisiejsze #tygodnioweutrzymanie poszło mniej więcej tak:

Koleżanka poleciła Sweet Chili Chicken Wrap w #mcdonalds.ie : £2,69 (nawet sweet chili jest dla mnie za ostre...)

Po drodze na zakupy byłem sobie zjeść coś porządnego w #kfc: £6,49 za zestaw mundialowy Rio Box, który oczywiście okazał się za
Pobe - No, w końcu byłem w sklepie. Dzisiejsze #tygodnioweutrzymanie poszło mniej wię...

źródło: comment_R8YvjDYYc7xpwOIVx72bFGCiumJhWrNa.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Fryderyk94: a tak szczerze odpowiadając: dlaczego uważasz kupowanie karty do sklepu z muzyką, filmami, programami, audiobookami, etc. za przejaw bogactwa, bądź też jak wnioskuję z tonu wypowiedzi, burżujstwa?
  • Odpowiedz
@Pobe:

Chodzi mi o to że w Polsce słabo im idzie sprzedaż itunes, bo bieda, cebula itp.

Ale widzę, że jak zarabiasz trochę więcej, to nie skąpisz żeby wynagrodzić pracę artystom. Za to masz plusa
  • Odpowiedz

@VanityFair: Modżajo było już kiedyś, takie nawet. Pinacoladę (Czy jakoś tak) piłem dzisiaj, słodkie, czuć kokos i ananas, ogólnie nie warte 7 zł za 0,3l Lepiej iść na takiego drinka do pubu.
  • Odpowiedz
@eMaciek: Jeżeli Amerykanie zbierają kupony rabatowe, karty, w stopniu takim, że nieraz całe zakupy za darmo, to są oni zaradni, oszczędni i w ogóle miód. Ale jeśli to samo robią Polacy, to cebula.
  • Odpowiedz