Czy tylko mnie obrzydzają te skrzydełka od KFC? Są takie małe (w porównaniu do tych ktore się je w domu), tak jakbym jadł dzieci :/ I w ogóle to obgryzanie mięsa od kości, ochyda, brrr... #kfc #pytaniezdupy
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 3
konto usunięte
- 0
@Khrone: tylko stripsy.
konto usunięte
- 0
@Khrone: Ja tam chrupię w całości. A to się zostawia? ;(
Smak:
Longer > Zinger > Grander
Cena:
Grander
Longer > Zinger > Grander
Cena:
Grander
Serio? Longer to chyba najgorsza kanapka jaką jadłem. Głównie kwestia bułki.
- 1
@Adenozynotrifosforan:
t(°_°)t tylko Longer! Teraz do Mac wszedła jego kopia w innej bułce więc możesz tego spróbować. :P
t(°_°)t tylko Longer! Teraz do Mac wszedła jego kopia w innej bułce więc możesz tego spróbować. :P
#oswiadczenie #fastfood #kfc
Grander Texas to cudowna rzecz, ale trzy takie i już uzupełniasz dzienne męskie zapotrzebowanie na kalorie.. Tłusty skurczybyk
Grander Texas to cudowna rzecz, ale trzy takie i już uzupełniasz dzienne męskie zapotrzebowanie na kalorie.. Tłusty skurczybyk
@cosciekawego: marihuanen
Komentarz usunięty przez moderatora
#kfc #mcdonald #subway #fastfood
Czy oni już trochę nie przesadzają z cenami? 4zł za zwykłego longera, 3,5 za czisburgera albo 7,77 za 15cm kanapkę dnia? Kiedyś longer kosztował niecałe 3zł czisburgera w promocji można było wyhaczyć za 2zł a kanapka dnia kosztowała 5zł.
Ja rozumiem, że "kryzys" ale jakim cudem takie masówki muszą podbijać ceny a zwykły turas od lat ma kebaba za 8zł?
Czy oni już trochę nie przesadzają z cenami? 4zł za zwykłego longera, 3,5 za czisburgera albo 7,77 za 15cm kanapkę dnia? Kiedyś longer kosztował niecałe 3zł czisburgera w promocji można było wyhaczyć za 2zł a kanapka dnia kosztowała 5zł.
Ja rozumiem, że "kryzys" ale jakim cudem takie masówki muszą podbijać ceny a zwykły turas od lat ma kebaba za 8zł?
@CreativePL: Ja kupuje tylko na Majowym w Neo, nie wiem czy gdzieś są inne dobre.
- 3
@CreativePL: zdaje sobie z tego ze nie jest to tanie danie, ale w dzien z promocja kosztuje niewiele wiecej od tego Twojego grandera, a jest to prawdziwa wolowina, pyszne frytki. Jak kto tam woli :) pizze jednak Ci polecam, bo lepszej nie jadlem
- 2
- 3
@Bunis: Lubisz tekturę z przyprawami :)? Spróbować możesz sam zrobić sobie hamburgera,stripsy,frytki,pizze a nawet shake. Skoro masz czas na wykop... masz czas na gotowanie :)
- 4
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@heeidi: Trzeba zacisnąć zęby i iść dalej. Pracowałem dwa lata w Starbucks (też AmRest) i wbrew temu co mówią jest tam naprawdę szansa na szybki awans. Kadra strasznie szybko się zmienia. Ci mądrzejsi uciekają ze stanowisk menadżerskich i idą gdzieś w poważne firmy a na ich miejsce wchodzą kolejni. Ja tak awansowałem po roku pracy kontynujuąc studia. Potem zrobiłem inżyniera, wpisałem w CV te dwa lata pracy ( z czego
@sunsu-sun: POV :D
- 0
@Komendant_Melanzu_Bonkers: pffffffff
@seann: ja w wakacje robilem w mielnie i mialem w zarcie za darmo, po miesiącu już miałem dość wszystkiego. Do dziś nie potrafie zjeść zapiekanki, a prace konczylem ze 2 miesiace temu...
- 2
grander texas. mogę umierać. #kfc
Właśnie obejrzałem test frytek w programie "Wiem, co jem" i okazało się, że frytki z McD's są bardzo dobre. Zawierają bardzo mało akrylamidu i tłuszczów trans (to ta grupa tłuszczy, które jak to określiła Pani z programu w "przepiękny, malowniczy sposób zatykają nam żyły).
W przeciwieństwie do frytek z KFC, które są 3-5razy gorsze. W dodatku frytki KFC są obrzydliwe :P to każdy wie.
Zarówno w Mc jak KFC stosuje się do smażenia
W przeciwieństwie do frytek z KFC, które są 3-5razy gorsze. W dodatku frytki KFC są obrzydliwe :P to każdy wie.
Zarówno w Mc jak KFC stosuje się do smażenia
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Ryzowy_Potwor: Nie miałem okazji spróbować, może kiedyś się skusze na mała zamianę.
#kiciochpyta #kfc Dlaczego dwie potrawy z KFC nazywaja sie brazer? Trochę niezbyt fortunna nazwa
@MakRojal: no fakt, dwie to już brazzers :D
- 4
- 2
@bardzospokojnyczlowiek: @lucku: Zdradze wam sekret od kierowniczki maca... jak poprosicie fryki bez soli, to musza je zrobic w nowym oleju, bo oni sola olej... wiec juz beda świeższe... potem mozecie poprosic o sol
- 1
@KredaFreda: Bez przesady.
#kiciochpyta #kfc Pozwolicie, że wrócę jeszcze raz do tematu kebaba z KFC. Na profilu KFC na fejsie kebab ma bardzo negatywne opinie, ktoś z Was jadł ostatnio?
@MakRojal: Jeżeli masz pod ręką normalnego kebaba to się nie opłaca. Zresztą to nie jest kebab.
- 1
@FapinoTrololo: 11.90 PLN
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Andrew1706: myślałem, żeby nazwać kebaba kebabem musi być jakaś cielęcina czy tam baranina, konina, a nie kurczak ;/ to zwykła buła z kurczakiem i nazywają ją kebabem? uh no.
- 1
@marwiec: kebce omijaj szerokim łukiem :)
Odradzam kebaba z #kfc
jak to nie ma BeSmarta z Hot Wingsami w #kfc???;( #corobicjakzyc

























