wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vojak: W jakim mieście?
- 1
@dlaczegoale: czyli jednak jakiś haczyk... no ale w sumie 5zł to nie jest duża kwota jak na KFC.
Co lepsze #mcdonalds #burgerking czy #kfc?
Osobiście do tej pory najlepszą kanapką dla mnie był BigMac ale ostatnio coraz bardziej mnie przekonuje whopper w BK te dwie kanapki dla mnie najlepsze i w BK chyba bardziej mi frytki smakują. KFC to chyba twistery mi najbardziej podchodzą.
Osobiście do tej pory najlepszą kanapką dla mnie był BigMac ale ostatnio coraz bardziej mnie przekonuje whopper w BK te dwie kanapki dla mnie najlepsze i w BK chyba bardziej mi frytki smakują. KFC to chyba twistery mi najbardziej podchodzą.
- 4
@MaciejLU: BK > KFC > MC
@MaciejLU: Generalnie BK ma najlepsze jedzenie (jakość, ilość, cena). MC jest drogi w stosunku do ilości ale nadrabia restauracjami w trasie, McDrivami i nocnymi godzinami otwarcia. KFC wypada najgorzej, jest bardzo drogie i nieopłacalnie małe. HotWingsy to przykład jak sprzedawać oblaną tłuszczem panierkę z odrobiną mięsa i nazywać to kurczakiem.
konto usunięte via Android
- 2
Dlaczego wycofali qurrito, jedyne co się dało zjeść w #kfc
@Oskarek89: bo usłyszeli, że lubisz xD
- 3
@Oskarek89: co ty biedaku jesz w miejscach dla plebsu tak nisko upaść #biedakcebulak
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@diarrhoea: @whitewolfik: Dzięki :)
- 3
@Vojak: Ok :)
- 3
Coś spokojnego i miłego :>
#muzyka #muzykanawieczor #gitara #buckethead #kfc #gunsnroses #relaksujo #buttlista
#muzyka #muzykanawieczor #gitara #buckethead #kfc #gunsnroses #relaksujo #buttlista

Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@krasecz: jak dla mnie jedna z lepszych kanapek w kfc i ogólnie wszystko poza subway. Subway miażdży jaja po prostu.
Byłem jakiś czas temu z kumplami nażreć się w KFC. W czasie uczty zainteresowała nas pewna rzecz - wypustka w pokrywce od kubka, podpisana "DIET".
Ma ktoś pojęcie po co to?
Załączam zdjęcie: http://i.imgur.com/nv5MLKb.jpg
#kfc #fastfood #zarcie #ciekawostka #pytanie #rozkmina #niezdrowejedzenie
Ma ktoś pojęcie po co to?
Załączam zdjęcie: http://i.imgur.com/nv5MLKb.jpg
#kfc #fastfood #zarcie #ciekawostka #pytanie #rozkmina #niezdrowejedzenie
- 7
@tanihaszcz: nalewasz sobie zwykłą dla kogoś diet, nie chcesz pomylić więc naciskasz. Poza tym te same pokrywki pewnie są w innych sieciach i przydają się obsłudze.
- 0
@madry_i_mieciutki: no chyba że tak, to zapytaj, pewnie się tak da
- 0
@madry_i_mieciutki: Dostaniesz 0,5 butelke napoju jak powiesz że chcesz w butelce :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rabusek: Bleh... i tak lepiej niż to
źródło: comment_H4iAE9knN1bHRKOzomgjV6uv6QUybcVS.jpg
PobierzDobra, do #kfc wróciło qurrito. W czwartek kupiłem pierwsze dwa, przedwczoraj dwa kolejne, wczoraj trzy. Także mam pomysł na nowy tag :P
#kuchwalequrrito
1927-7=1920
#kuchwalequrrito
1927-7=1920
#kfc #islam #mikroreklama
Wejdź do KFC halal i zapytaj o bekon ;)
http://www.wykop.pl/link/1549717/zapytal-w-kfc-o-bekon-pracujacego-tam-islamisty/
Wejdź do KFC halal i zapytaj o bekon ;)
http://www.wykop.pl/link/1549717/zapytal-w-kfc-o-bekon-pracujacego-tam-islamisty/
- 0
@GoldenReign: bylo
- 0
@SatanD: Aha :|
- 1
#kfc
Wchodzę do KFC, staję w kolejce, patrzę i nie wierzę własnym oczom. A więc to prawda. QURRITO IS BACK. Stałem w kolejce i patrzyłem tak maślanymi oczyma na tablicę, która reklamowała Qurrito, a moja paszcza stawała się bardziej, niż zwykle wilgotna. Udało mi się kupić dwie kanapki, ofkors nie bezczeszcząc tego frytkami, ani niczym innym. Idąc do domu myślałem tylko, że nie jestem godzien, żeby je zjeść. To jest
Wchodzę do KFC, staję w kolejce, patrzę i nie wierzę własnym oczom. A więc to prawda. QURRITO IS BACK. Stałem w kolejce i patrzyłem tak maślanymi oczyma na tablicę, która reklamowała Qurrito, a moja paszcza stawała się bardziej, niż zwykle wilgotna. Udało mi się kupić dwie kanapki, ofkors nie bezczeszcząc tego frytkami, ani niczym innym. Idąc do domu myślałem tylko, że nie jestem godzien, żeby je zjeść. To jest
- 3
- 2
- 1
@SatanD: chyba zaraz pójdę do KFC
w każdej restauracji darmowe Qurrito dla pierwszych 10 osób, które o godzinie 11.00 przyjdą do KFC i podadzą hasło „Qurrito”
- 1
prawda to, że quesadilla wraca dziś do #kfc ?

























Zjadłbym Grandera ale nie chce mi się samemu isć a z dowozem drożej i mnie nie stać wtedy na zestaw...