Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co lepsze #mcdonalds #burgerking czy #kfc?

Osobiście do tej pory najlepszą kanapką dla mnie był BigMac ale ostatnio coraz bardziej mnie przekonuje whopper w BK te dwie kanapki dla mnie najlepsze i w BK chyba bardziej mi frytki smakują. KFC to chyba twistery mi najbardziej podchodzą.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaciejLU: Generalnie BK ma najlepsze jedzenie (jakość, ilość, cena). MC jest drogi w stosunku do ilości ale nadrabia restauracjami w trasie, McDrivami i nocnymi godzinami otwarcia. KFC wypada najgorzej, jest bardzo drogie i nieopłacalnie małe. HotWingsy to przykład jak sprzedawać oblaną tłuszczem panierkę z odrobiną mięsa i nazywać to kurczakiem.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enzojabol: Ja p-----l... taki firmowy żarcik... nie nie, nie pracuję w KFC ale od czasu do czasu z kolegami z firmy jedziemy tak "podrasować" ilość antybiotyków w organizmie.
  • Odpowiedz
Koleżanka dostała prace w KFC, mówiła że na jedno miejsce było ok. 60 chętnych _

#praca #kfc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kfc

Wchodzę do KFC, staję w kolejce, patrzę i nie wierzę własnym oczom. A więc to prawda. QURRITO IS BACK. Stałem w kolejce i patrzyłem tak maślanymi oczyma na tablicę, która reklamowała Qurrito, a moja paszcza stawała się bardziej, niż zwykle wilgotna. Udało mi się kupić dwie kanapki, ofkors nie bezczeszcząc tego frytkami, ani niczym innym. Idąc do domu myślałem tylko, że nie jestem godzien, żeby je zjeść. To jest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach