@ktoosiu: ja mam jakiś tani z pepco czy innego tesco i niestety przepuszcza bokami mimo że na grubo kawa zmielona. I jak zamierzasz w nim też pienić mleko to warto coś lepszego poszukać żeby się nie rozleciał po miesiącu.
  • Odpowiedz
Mirki...
Bądź mną. Bądź nieprzytomny po nocce i 5h snu. Przygotowuj sobie kawę latte. Wsyp 2 łyżeczki kawy, 2 łyżeczki cukru, wyjmij naczynie, by odmierzyć i podgrzać sobie mleko, sięgnij po mleko z lodówki i wlej do kubka z kawą i cukrem. Zorientuj się, że z------ś, trzymając odwrócony karton, wylewając ostatnie krople...
#kawatime #z------m
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach