#dziendobry #gotowanie i oczywiście tag #glodnyjakwilk do obserwowania (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง obecnym, bardzo dziękuję 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ i trochę #kawa #kawatime
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 4
#sniadanie podano (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ udanego dnia ( ̄෴ ̄)
#dziendobry #gotowanie i oczywiście tag #glodnyjakwilk do obserwowania (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง obecnym, bardzo dziękuję 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ i trochę #kawa #kawatime
#dziendobry #gotowanie i oczywiście tag #glodnyjakwilk do obserwowania (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง obecnym, bardzo dziękuję 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ i trochę #kawa #kawatime
źródło: comment_15819271707pXpPPKADDqpiawh0YZTrf.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@BillyGugu: :)
źródło: comment_1581843024MeIf8eE6NNSmXKYjOGDhvh.jpg
Pobierz- 2
- 2
@mfek00: zdejmij już tę czapkę, bo wiosna idzie :P
- 2
@kapuczina_corki_somsiada: zimno i mi wieje
a kwiatuszków na wianek nie uświadczę
a kwiatuszków na wianek nie uświadczę
@odwrocone_ytrewq: Chyba mleko time :D
konto usunięte via Android
- 2
@Greebo Jak jest dużo mleka to jest zajebista, tak 2/5 kubka
- 3
- 3

- 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 1
@SnowFox: a proszę bardzo :)
4
Która kawa naprawdę działa?

Nie każde espresso budzi nas do życia. Znamy przecież napary, które z powodzeniem możemy wypić przed snem i bez trudu po nich zaśniemy.
z- 4
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Redhead4life: po co ta finezja we wzorkach ważne że kopie
- 0
@Mizumono: dobrze jak i kopie i wygląda ^^
13:05 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime
Dziś kawa nie będzie mi potrzebna.
To jest pewne. Będzie też trochę inaczej, niż zwykle. @SnowFox oto... blacha :) Kawałek fikuśnie powyginanej blachy, np. jako podstawka pod dyplom uczelni czy zdjęcie. Konkretnie jest to wysoko gatunkowa stal konstrukcyjna, zastosowanie: mosty, siatki i pręty do zbrojenia betonu, na zbiorniki i rury ciśnieniowe. Także kawał porządnej blachy. @SnowFox muszę
Dziś kawa nie będzie mi potrzebna.
To jest pewne. Będzie też trochę inaczej, niż zwykle. @SnowFox oto... blacha :) Kawałek fikuśnie powyginanej blachy, np. jako podstawka pod dyplom uczelni czy zdjęcie. Konkretnie jest to wysoko gatunkowa stal konstrukcyjna, zastosowanie: mosty, siatki i pręty do zbrojenia betonu, na zbiorniki i rury ciśnieniowe. Także kawał porządnej blachy. @SnowFox muszę
źródło: comment_15815950612XNr6BrxivlJxmtA5pFMFs.jpg
Pobierz- 3
@SnowFox: no żarcik dobry, skoro nawet Pan Meksykanin się śmieje :) Aż go słyszę. I du!
@kapuczina_corki_somsiada: Chyba mamy PRO8BL3M, prawda @SnowFox..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@kapuczina_corki_somsiada: też dziś spóźniony...
@pigoku: wracając do Twojego pytania z wczoraj to VW Golf VI. Fajne wozidlo polecam!
@hugoprat: a Ty co taki śliczny dziś? ʕ•ᴥ•ʔ
@SnowFox: koniec smutków Lisie!
@pigoku: wracając do Twojego pytania z wczoraj to VW Golf VI. Fajne wozidlo polecam!
@hugoprat: a Ty co taki śliczny dziś? ʕ•ᴥ•ʔ
@SnowFox: koniec smutków Lisie!
- 0
Cześć, psuje mi się (po 7 miesiącach od kupienia) młynek Sage Dose control Pro, niedomaga coś i zwracam go na rękojmi do sprzedawcy, nie mam zamiaru z nim być jeszcze skoro już się psuje, to i popsuje się zaraz po gwarancji..
Więc rozglądam się za jakimś trwałym młynkiem, z dobrym przemiałem pod espresso, który pasowałby do zestawu tuż obok LaPavoni Europiccola.
znacie coś fajnego, trwałego, nie za dużego? cena... no nie chciałbym
Więc rozglądam się za jakimś trwałym młynkiem, z dobrym przemiałem pod espresso, który pasowałby do zestawu tuż obok LaPavoni Europiccola.
znacie coś fajnego, trwałego, nie za dużego? cena... no nie chciałbym
@kapuczina_corki_somsiada: @hugoprat: @SnowFox: @pigoku: wy to macie dobrze.. ja dziś najgorszy typ pracy jaki mogę mieć tj. 3h jazdy samochodem do celu, 20 minut roboty, 3h czekania, 20 minut roboty po czym znów 3h jazdy do domu..
@WujekGraczyk no to spodziewamy się ciekawych wpisów skoro masz tyle czasu :-)
Mirabelki i Mieli - z kodem "dlaciebie" do Walentynek całą naszą ceramika jest 15% taniej( ͡° ͜ʖ ͡°).
#kawa #kawatime #sklepyinternetowe #warszawa #walentynki
#kawa #kawatime #sklepyinternetowe #warszawa #walentynki
źródło: comment_1581411443OOdyUK5L8EKhi7JVoBGxEZ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kupuj w sklepach online np. https://cupandyou.pl/















Trzymałem to zdjęcie od całkiem dawna, mając nadzieję na dzień w którym spadnie śnieg tej zimy i będę mógł go użyć z jakimś zabawnym podpisem w stylu: "a co to spadło?" No ale... nie spadło ¯\_(ツ)_/¯
źródło: comment_15819274466fU2wfpPh1Tb4Ad6BVFTBB.jpg
Pobierz