Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 4
@kapuczina_corki_somsiada @Kejsucz trzymajmy się wspólnie to nas nikt nie ciulnie jak to mawia mój kolega.
Ja mam pracę zdalną, właśnie z daleka patrzę czy równo wyszło a inwestor parzy kawę
Ja mam pracę zdalną, właśnie z daleka patrzę czy równo wyszło a inwestor parzy kawę
źródło: comment_1584092099WgsNUbWbKpZtVpQp761Ty7.jpg
PobierzA ja sobie z Grand Corona Virus pijemy lurowata kawkę i obserwujemy jak świat trawi nasza plaga.
#coronawirus #kawa #kawatime
#coronawirus #kawa #kawatime
źródło: comment_1584017698bu2KnkUpZ3CyQbUzaZBbjK.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
- 4
乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
źródło: comment_1584017043KJktFOYdPrkZrxX0VJ2BGE.jpg
Pobierz- 3
(งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง
źródło: comment_1584017088dJI5FyyPDimFCqvxaE0WQu.jpg
Pobierz@kapuczina_corki_somsiada: dajcie mi 4x najmocniejszą kawę. Niech mnie pozamiata!
- 2
@Fostrzyk: 4x
źródło: comment_1584005072RsKs2OF6IPvOsBnfvLXLQS.jpg
Pobierz- 0
@Lazerrr: To nie fizyka jądrowa byku. Weź coś z żarnami ceramicznymi a nie stalowymi, odpowiadające ci pojemnością, z którejkolwiek firmy która nie jest noname. To proste urządzenie w którym wiele nie ma kombinowania aby zastanawiać się nad modelami.
- 1
@Lazerrr: Xeoleo. Szukaj na niemieckich amazonach
- 0
@kapuczina_corki_somsiada nie wiedziałem
@zielone_drzewo_hehe: chodzi o ten typ memów, gdzie ktoś się czymś zachwyca, a z drugiej strony dostaje odpowiedź wyśmiewającą zachwyt tej osoby, nazywając ją w sposób nawiązujący do obiektu westchnień. Np.:
- mmm jakie śliczne maki
- o nie, makowiec xD
- mmm jakie śliczne maki
- o nie, makowiec xD
@kapuczina_corki_somsiada: @pigoku: @Fostrzyk: @OjciecMarek: Zapas książek i kawy, niech świat płonie (ง✿﹏✿)ง
źródło: comment_15839149043NFIRzWoZDHLQCP0aSfwIS.jpg
Pobierz- 5
@Fostrzyk: @pani_doktor_od_arszeniku nie znam się ale poprawiłem
źródło: comment_1583925923cxtlxsNnxpH82HfbXR8i4v.jpg
Pobierz- 2
@Kejsucz: nie czaje tego w ogóle ¯\(ツ)_/¯
mam nadzieje, że nikomu już nic nie odbije - idealnaporanakaweto_ nie może już nikogo więcej stracić!
wydaje mi się, że Sir Kapuczin ma podobne zdanie? @kapuczina_corki_somsiada (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
mam nadzieje, że nikomu już nic nie odbije - idealnaporanakaweto_ nie może już nikogo więcej stracić!
wydaje mi się, że Sir Kapuczin ma podobne zdanie? @kapuczina_corki_somsiada (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
@hugoprat ciezko kogoś zmusić do wierności ;))
- 2
@pigoku: zagram w Oszukać Przeznaczenie :)
@WujekGraczyk las jest za płotem, nie ma problemu
Witam mireczki, jak sie macie? Kawka wypita? Sniadanko zjedzone? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #kawatime #sniadanie #kiciochpyta
#dziendobry #kawatime #sniadanie #kiciochpyta
źródło: comment_1583657423FR9mt6EAkkcUpfPzxO4QIy.jpg
Pobierz@ChelseaDagger: Nie lubię kawy
- 3
@kapuczina_corki_somsiada: i cyk kofeina zaaplikowana
@kapuczina_corki_somsiada: @pigoku: @hugoprat: Dź-dziękuję (ง✿﹏✿)ง
Takiego lisa już nie dostanę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Takiego lisa już nie dostanę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1583686662orfd1Kp3SFr9spyn5Kojnb.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@kapuczina_corki_somsiada: kaktusowa dziś z miodkiem. Wypita, a teraz destrukcja i rozmontaż fury, yeeee
- 3
@Fostrzyk: o, fajnie czasem porozbierać auto, kiedyś się pocięło to i owo :-)
A miałem dziś jechać po auto do Warszawy, odpuściłem bo wróciłem późno wczoraj, a chciałem się już polansować w nowej gablocie :-)
A miałem dziś jechać po auto do Warszawy, odpuściłem bo wróciłem późno wczoraj, a chciałem się już polansować w nowej gablocie :-)
@witam-andrzeej: Coś tam dolał?
@WujekGraczyk tak trochę smutałke i tak...
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
















źródło: comment_1584191641ejqV2kvcWwQjiZMperaC5W.jpg
Pobierz