Jaki polecacie ręczny młynek do kawy tak do około 200 zł? Wykorzystywany byłby do mielenia kawy pod alternatywne metody parzenia. Zastanawiam się nad Rhinowares, Porlexem albo jakimś Hario.
#kawa #kawatime
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lazerrr: To nie fizyka jądrowa byku. Weź coś z żarnami ceramicznymi a nie stalowymi, odpowiadające ci pojemnością, z którejkolwiek firmy która nie jest noname. To proste urządzenie w którym wiele nie ma kombinowania aby zastanawiać się nad modelami.
  • Odpowiedz
@zielone_drzewo_hehe: chodzi o ten typ memów, gdzie ktoś się czymś zachwyca, a z drugiej strony dostaje odpowiedź wyśmiewającą zachwyt tej osoby, nazywając ją w sposób nawiązujący do obiektu westchnień. Np.:
- mmm jakie śliczne maki
- o nie, makowiec xD
  • Odpowiedz
  • 31
@wojna
Ta kawa wygląda jakbyś ja przed chwilą wycisnął z odbytu Szatana.
Wielki plus za kawę i fantastycznie dobrane makro do posiłku.
Dobrego dnia!
  • Odpowiedz
@Fostrzyk: o, fajnie czasem porozbierać auto, kiedyś się pocięło to i owo :-)
A miałem dziś jechać po auto do Warszawy, odpuściłem bo wróciłem późno wczoraj, a chciałem się już polansować w nowej gablocie :-)
  • Odpowiedz