Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kawatime pozdro600 dzień dobry mircy zaraz wbijamy do lidla ( ͡º ͜ʖ͡º) #kawatime #koronawirus #dziendobry
źródło: comment_1584953753P6ajlQL6y6T9TMG06n5fZB.jpg
Pobierz@superbazyl: Jak bedzie ci zdychała rodzina to też wrzuć jakiegoś fajnego wpisa mirasku <3 buziaczki
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Siemanko kawowe Miruny,
Przymierzam się do kupna nowego ręcznego młynka do kawy. Aktualnie posiadam Porlex tall od półtorej roku, a myślę nad Xeoleo 50mm.
W porlexie zauważyłem, że zmielona kawa różni się od siebie gradacją, jest dużo pyłu i mimo że parzę kawę w ten sam sposób, często kawa różni się od siebie smakiem (ze stoperem w ręku oraz odmierzoną kawą co do grama, metoda: aeropress/frenchpress).
Domyślam
Przymierzam się do kupna nowego ręcznego młynka do kawy. Aktualnie posiadam Porlex tall od półtorej roku, a myślę nad Xeoleo 50mm.
W porlexie zauważyłem, że zmielona kawa różni się od siebie gradacją, jest dużo pyłu i mimo że parzę kawę w ten sam sposób, często kawa różni się od siebie smakiem (ze stoperem w ręku oraz odmierzoną kawą co do grama, metoda: aeropress/frenchpress).
Domyślam
@mc43r4: jeżeli Comandante jest dla Ciebie są drogi, Kazak również to jest to bardzo dobry wybór.
Jak nie chcesz wydawac kasy na Comandante lub inne reczne z gornej polki, to Xeoleo jest bardzo dobrym wyborem
- 5
- 3
Jak to w ogóle się stało, że zacząłeś robić takie wpisy kawowe?
@SnowFox: a tak na serio to sam nie wiem. Po prostu wymyśliłem sobie taką zabawę. Po pewnym czasie pojawili się pierwsi stali bywalcy jak @WidowMaker i @pani_doktor_od_arszeniku i jakoś tak zostało :) Btw, mam nadzieję, że WidowMaker wróci do nas, bo nie ma kto na nocnej shitpostować ładnego chłopca ( ͡° ʖ̯ ͡°
- 13
Na kawie co raz bardziej wyraźne pęknięcia, jeszcze kilka dni i sie wykluje. Można uznać że zaczynam robić sobie kawe, skoncze za kilka lat to napisze jak smakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ogrodnictwo #rosliny #kawa #kawatime
źródło: comment_1584814483Wgqc4Bu9VqreiICA0tekdy.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 2
Z ziemi wychodzą powoli jeszcze trzy, dwie widać, trzecia jeszcze pod ziemią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_15848153786nuEFiTSPcP9Qo9IovT8og.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@eternit_nie_wybacza: ja tutaj kupuje kolumbia jest spoko
888
Kiedy amator przez przypadek pokonuje mistrza

Dirtan Alsela pokazuje jak zrobić wzorek na kawie i zachęca aby pani spróbowała zrobić to samo :)
z- 108
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@pani_doktor_od_arszeniku: hopsa ^_^
>> 4x szklanka termiczna do Espresso 80 ml << ~30 zł.
Podwójne szkło.
#aliexpress #prostozchin #kawa #szklanka #kawatime #kuchnia
Podwójne szkło.
#aliexpress #prostozchin #kawa #szklanka #kawatime #kuchnia
źródło: comment_1584611283dZWspjDyaCVxyYBLhNClCx.jpg
Pobierz- 0
Obserwuj mój tag---> #prostozchin
- 1
@WujekGraczyk: co kto lubi :)
@kapuczina_corki_somsiada: Nie powiedziałem, że lubię >
Mirabelki i Mirasy!
Już w poniedziałek w naszym sklepie pojawią się kawy pod metody przelewowe - na początek do sklepu trafią 4 kawki w promo cenie( ͡° ͜ʖ ͡°).
#kawa #kawatime #sklepyinternetowe #warszawa
Już w poniedziałek w naszym sklepie pojawią się kawy pod metody przelewowe - na początek do sklepu trafią 4 kawki w promo cenie( ͡° ͜ʖ ͡°).
#kawa #kawatime #sklepyinternetowe #warszawa
źródło: comment_1584447421w0gUnvwBSUwB27dRrLXlRi.jpg
Pobierz@COFFEEPLANT: Nie bardzo - im mniej tym lepiej.
- 0
@Barracuda_sph: to na pewno Brazylia Mogiana - w aromacie kakao, w smaku gorzka czekolada i orzechy - pozbawiona kwasowości. Honduras Marcala - wyraźnie orzechowy i bardzo delikatny. Również bez kwasowości. No i Brazylia Cerrado - tu mleczna czekolada przede wszystkim. Poza tym delikatną kwasowość ma jeszcze Gwatemala Manrique Lopez - to byśmy polecili na spróbowanie.
@kapuczina_corki_somsiada: po co mleko, kawa ma być mocna, jakbym zrobiłbym Ci espresso z kawiarki to wyleciałabyś na orbitę i ciskała laserami z oczu w te wirusy, ogłosiliby Cię bohaterem ludu pracującego.
- 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@kapuczina_corki_somsiada: 10:75?
- 0
@Fostrzyk: hm?
- 3
@pigoku: stolyca, uuuuuuu
źródło: comment_1584259176wj8Ur4MiZv5V4m1I4Sxetj.jpg
Pobierz@kapuczina_corki_somsiada będzie u jak zobaczycie czym wrócę :-)
@przemoprzemek: świeżo paloną zairnistą. Najlepiej Brazylia jakas.
- 0
@przemoprzemek: ja polecam instytut kawy. Bardzo fajni ludzie prowadza przy okazji.
Poki pracowalem w biuerze to codziennie od nich kawe pilem bo dostarczali do biura.
Poki pracowalem w biuerze to codziennie od nich kawe pilem bo dostarczali do biura.
















Monday Mickey
źródło: comment_1584961203Z99dqMF0e08Msf1goB4j4m.jpg
Pobierz