Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@shakerrti1: taki byl moj zamysl, bo chce zaczac robic redukcje wagi i aktywniejsze treningi ;p i podobno wzrasta toleracja organizmu, receptory sa mniej cos tam itd. :)
- 1
@shakerrti1: u mnie to samo, 2-3 dni bez kawy, 3-4 razy w miesiącu i będzie ok ;p
2
Kawa espresso - charakterystyka, smak

Prawdziwe espressso charakteryzuje się mocnym, intensywnym smakiem. Smak tej kawy bywa różny, w zależności od wykorzystanej do jego parzenia mieszanki.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@Kejsucz: :)
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@brck89: akurat kwasek i soda się w domu przydaje.
Ja kupuję od razu po kilku kg
Ja kupuję od razu po kilku kg
- 0
@ozyrus: chodzi mi o to, że skład oryginalnego odkamieniacza to kwas cytrynowy bezwodny (C6H8O7), czyli E330. Ocet zadziała, ale będzie śmierdział i przede wszystkim ryzykujesz utratą gwarancji jeżeli wykryją, że odkamieniałes octem.
Jeśli będziesz odkamieniał kwaskiem to niczym nie ryzykujesz (bo jest to dokładnie to samo co zaleca producent), a kupisz to 5 razy taniej w każdym spozywczaku
Jeśli będziesz odkamieniał kwaskiem to niczym nie ryzykujesz (bo jest to dokładnie to samo co zaleca producent), a kupisz to 5 razy taniej w każdym spozywczaku
@kapuczina_corki_somsiada moja pierwsza kawa jest przed 6 rano, więc może być zdecydowanie wcześniej :3
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
- 4
@WujekGraczyk: i teraz musisz z tym żyć! :-)
a spróbuj sprzedać chatę z takim defektem...
a spróbuj sprzedać chatę z takim defektem...
konto usunięte via iOS
- 1
@SnowFox: właśnie coś mi z tą tablicą nie pasowało :D

Niemiecka kawa na stacji benzynowej w porównaniu do tych sprzedawanych w Polsce to jakiś podnapój. Nie polecam 2/10. W dodatku 4euro za to dałem.
#gorzkiezale #niemcy #oswiadczenie #kawatime
#gorzkiezale #niemcy #oswiadczenie #kawatime
@robert5502 Routex here, ale podjadę na Stara jakiegoś przy okazji zobaczyć ;)
@robert5502: Orlen już ma syf nie kawę. Tylko Costa z shella
- 3
ooo @Fostrzyk
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@kapuczina_corki_somsiada: mimo że mnie nie było to piłem Kubankę.
@kapuczina_corki_somsiada chce takie spodnie!
@kapuczina_corki_somsiada: Ja już po porannej przebieżce, ale z chęcią napiję się kawy. Tonic espresso poproszę!
@plastic11: szanuję za kubek !
4
Jaka woda do kawy?

Jak wybrać dobrą wodę do kawy? Woda do parzenia do kawy ma bardzo duży wpływ na smak.
z- 1
- #
- #
- #
@SnowFox: Moriarty <3
Jedzie sobie człowiek spokojnie a tu Taterki atakujoᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zooooomować! Podziwiać, ledwo widać ale widać乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ miłego Cumple!
Zooooomować! Podziwiać, ledwo widać ale widać乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ miłego Cumple!
źródło: comment_1582705444xEeoXynh7xm2OZK4RPEmaT.jpg
Pobierz














9
źródło: comment_1583394772qPjNuZxFpBCn42QykpmG3W.jpg
Pobierzźródło: comment_1583396390qCRweYu0ilSIgkoGRVYiRR.jpg
Pobierz@pigoku: fakt, to jest warte przemyślenia :D