Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

fifi56565
via Android- 2
konto usunięte
- 8
@fifi56565: enjoy twój smerfetkowy HPV

Kozzziar
- 1
@fifi56565: blue waffle
Jak się wczoraj szczepiłem, lekarz robił wywiad.
"czy przeszedł pan covid", "ciężko?" i powiem Wam, że wielu młodych było, 20-30, którzy odpowiadali twierdząco na oba pytania. Czekałem obok po zaszczepieniu jeszcze 15 minut i była cała seria takich młodych z różnych miejscowości.
Tymczasem wykop: bill gates, chipy, nanoboty, NWO, #j--------e #koronawirus
"czy przeszedł pan covid", "ciężko?" i powiem Wam, że wielu młodych było, 20-30, którzy odpowiadali twierdząco na oba pytania. Czekałem obok po zaszczepieniu jeszcze 15 minut i była cała seria takich młodych z różnych miejscowości.
Tymczasem wykop: bill gates, chipy, nanoboty, NWO, #j--------e #koronawirus
konto usunięte via Android
- 3
@Sekularyzacja Jeśli masz powiedzmy, te 20+ a kebab to nie jest powiedzmy twój codzienny obiad, to nie ma się czego bać. Musisz mieć naprawdę pecha by cie covid poskładał. Nawet moja mama, blisko 60 po przebytym nowotworze złośliwym nic jej nie było. To samo sąsiadka 80 lat, i co? Żyje, nic nie jest. Ja nie generalizuje, ale podstawa to dbanie o samego siebie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 3
@Sekularyzacja: co to znaczy "ciężko"?
Dwa lata temu jakoś coś mnie złapało. Gorączka, osłabienie, brak apetytu, katar, ledwo się ruszałem. Po tygodniu zdychania zaropiały mi oczy i musiałem jeszcze dodatkowo antybiotyk w kroplach dostać. Z półtora tygodnia jak nie dwa tak się męczyłem i faktycznie, jak na mnie to było to nietypowe bo zwykle kilka dni i mam po przeziębieniu.
Czy to było ciężkie? Dla mnie nie, dla kogoś innego
Dwa lata temu jakoś coś mnie złapało. Gorączka, osłabienie, brak apetytu, katar, ledwo się ruszałem. Po tygodniu zdychania zaropiały mi oczy i musiałem jeszcze dodatkowo antybiotyk w kroplach dostać. Z półtora tygodnia jak nie dwa tak się męczyłem i faktycznie, jak na mnie to było to nietypowe bo zwykle kilka dni i mam po przeziębieniu.
Czy to było ciężkie? Dla mnie nie, dla kogoś innego
#j--------e #zalesie #logikaniebieskichpaskow
Znów to zrobiłem...
Jebne kawusie i będzie git
Trzymajcie kciuki xD
Znów to zrobiłem...
Jebne kawusie i będzie git
Trzymajcie kciuki xD
źródło: comment_1619751068rgdo57NG4FOTAsHScfom2Q.jpg
Pobierz- 0
- 0
@gggggggt: alarm na koniec zmiany żeby wiedzieć kiedy pójść umyć kubek i z uśmiechem patrzeć się na drzwi czekając na ludzi którzy mają jakąś pilną sprawę której nie mogli załatwić 3h wcześniej a jest ona koniecznie na dziś
Ja p------ę...
#depresja #psychiatria #gorzkiezale #nfz #polska #edukacja #j--------e
13 letni ja: Boję się iść do gimnazjum, czuję się otępiały.
PSYCHIATRA: W--------j SSRI
#depresja #psychiatria #gorzkiezale #nfz #polska #edukacja #j--------e
13 letni ja: Boję się iść do gimnazjum, czuję się otępiały.
PSYCHIATRA: W--------j SSRI
źródło: comment_1619727937cbMCeYjpvUA3BIg63nmwjM.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 33
@KalashnikovMirasnikov: Światopoglądowi jak najbardziej. Gospodarczo są dużo bardziej prosocjalni od libków.
No ale generalnie mireczek @Kjedne ma rację. Lewaki w obliczu blamażu, zamiast uderzyć sie w pierś, zaczęli okopywać się w oblężonej twierdzy, gdzie każdy kto nie wspiera pomysłu pójścia ramię w ramię z PiSem to "libek".
Coś jak skrajna prawica, która wszędzie widzi lewactwo, tak obecnie kuce lewicy każdego kto nie zgadza się z jedyna właściwą linią partii™,
No ale generalnie mireczek @Kjedne ma rację. Lewaki w obliczu blamażu, zamiast uderzyć sie w pierś, zaczęli okopywać się w oblężonej twierdzy, gdzie każdy kto nie wspiera pomysłu pójścia ramię w ramię z PiSem to "libek".
Coś jak skrajna prawica, która wszędzie widzi lewactwo, tak obecnie kuce lewicy każdego kto nie zgadza się z jedyna właściwą linią partii™,
- 20
- 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 262
@WolfSky: z Januszami nie pogadasz, to stan umysłu
mnie rozbawiły do łez komentarze na gazeta.pl pod artykułem o nieudanym lądowaniu Starshipa gdzie barany prześcigały się w wytykaniu Muskowi że musi poczytać o regulatorach PID
mnie rozbawiły do łez komentarze na gazeta.pl pod artykułem o nieudanym lądowaniu Starshipa gdzie barany prześcigały się w wytykaniu Muskowi że musi poczytać o regulatorach PID
- 119
@WolfSky: wygląda jak normalny troll
@gatineau: oni tam walczyli o pojedyncze gramy, linkuję video od veritassium o tym dronie. Z tego co liczyłem kiedyś to nie jesteś w stanie osiągnąć takiego ciśnienia jak na Marsie przy pomocy zwykłej jednostopniowej pompy próżniowej, musisz mieć wielostopniową - z ludzkiego punktu widzenia tam panuje próżnia. Poza tym wydaje mi się że głównym problemem ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości nie jest sam sprzęt
@gatineau: oni tam walczyli o pojedyncze gramy, linkuję video od veritassium o tym dronie. Z tego co liczyłem kiedyś to nie jesteś w stanie osiągnąć takiego ciśnienia jak na Marsie przy pomocy zwykłej jednostopniowej pompy próżniowej, musisz mieć wielostopniową - z ludzkiego punktu widzenia tam panuje próżnia. Poza tym wydaje mi się że głównym problemem ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości nie jest sam sprzęt
- 557
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 120
@Kjedne: czyli kartony po lodówkach coraz, pewniejsze i to w prestiżowych lokalizacjach na Podlasiu.
@Kjedne: lewica zrobiła takiego fikołka, jakiego dawno nie widziałem. Rząd od 6 lat obiecuje tanie mieszkania. Najpierw miał być milion, potem te liczby ciągle spadały, a teraz lewica liczy, że jednak tym razem nie kłamią i wybudują za hajs z Unii xd
- 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
@technojezus: daj spokój, ten ból dupska jest w tym wszystkim najfajniejszy. My się po prostu cieszmy :)
@technojezus Nie, to nie są bzdury. Powodów do niechęci kibiców z całej Polski wobec klubu stołecznego jest kilka:
- podbieranie najlepszych zawodników z innych polskich klubów pod pretekstem powołania do wojska;
- próba kupienia Mistrzostwa Polski w 1993 roku ("Cała Polska widziała", trener Wójcik nie zaprzeczał oskarżeniom);
- wywyższanie się wobec innych ("Jesteśmy Waszą stolicą", "Możesz nawet pochodzić z miasta X, o ile kibicujesz Legii", prowokacyjne zdjęcia Jędrzejczyka w rękawicach bramkarskich
- podbieranie najlepszych zawodników z innych polskich klubów pod pretekstem powołania do wojska;
- próba kupienia Mistrzostwa Polski w 1993 roku ("Cała Polska widziała", trener Wójcik nie zaprzeczał oskarżeniom);
- wywyższanie się wobec innych ("Jesteśmy Waszą stolicą", "Możesz nawet pochodzić z miasta X, o ile kibicujesz Legii", prowokacyjne zdjęcia Jędrzejczyka w rękawicach bramkarskich
Najgorzej w #pracbaza to marudzenie ludzi.
Zrobisz coś nie po kogoś myśli i przychodzi jeden dziadek. Zaczyna marudzić, że źle, że powinno być inaczej. Po chwili przychodzi następny dziadek i to samo. I na koniec przychodzi jeszcze jeden i zabawa zaczyna się od początku.
#j--------e
Zrobisz coś nie po kogoś myśli i przychodzi jeden dziadek. Zaczyna marudzić, że źle, że powinno być inaczej. Po chwili przychodzi następny dziadek i to samo. I na koniec przychodzi jeszcze jeden i zabawa zaczyna się od początku.
#j--------e
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czuczupikczu: macie ss bo nie ma już tego
- 6
@S_grubcio: Madka chciala spełnić marzenie 8 letniej córki i w sumie młodszego syna. Tym marzeniem było spotkanie friza i ekipy. Jako że madka bezrobotna to otrzymują się z pracy ojca (i 500+2x o czym nie wspomniała) i w domu rzekomo się nie przelewa. Na wyjazd do Krakowa ustawiła cel 50k zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co na s-------y cieknący katar i co chwile kręcenie w nosie do smarkania? jakieś protipy? Oprócz sudafedu albo innej pseudoefedrynki.
#katar #przeziebienie #choroby #covid19 #leczenie #zapchanynos #j--------e #drmengele #drbodnar #amantadyna #koronawirus #freenos
#katar #przeziebienie #choroby #covid19 #leczenie #zapchanynos #j--------e #drmengele #drbodnar #amantadyna #koronawirus #freenos
- 92
Od 15 maja można będzie wejść na stadion do 25% jego pojemności. 16 maja ostatni #mecz kolejki #ekstraklasa #koronawirus #j--------e
- 25
@drsteve: xDDD no za pana Tuska to nie mogliśmy wchodzić na stadiony nawet i bez pandemi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ojciec 40+ krzyczy do gówniaka przez pół biedronki: nie ma lodów ekipy, jedziem do Lidla xD
#j--------e xD
#j--------e xD
- 0
@kjbfd1976: mam w dupie te lody
@Sekularyzacja: a ja gdzieś na syberii i tych naiwnych gówniaków to pokazuje w jakim kierunku świat idzie mając takie debilne pokolenie
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1281
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kjedne: powiedz mi synek kto dyle obiecoł mieszkań
- 596
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
@ali-agca Wąchaj torbę spoconemu imigrantowi z Syrii
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@enviouslaughter: Za to mój kuzyn miał polowanie jakich mało, bo celował w takich emobojów. Ciekawe ile młodzieńczych zwieraczy uległo jego buszdyganowi.
- 13
@ali-agca: Najgorsze jest to, że Ci pozerzy zaburzyli obraz ludzi, którzy faktycznie zmagają się z depresją ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy istnieją jakieś miejsca gdzie mogę w tym chorym kraju umyć sobie SAM, SWOIMI kosmetykami, MÓJ własny samochód. Na posesji nie mogę bo muszę mieć odprowadzanie zanieczyszczeń, separator i basen na samochód żeby się woda nigdzie nie rozlała. Na myjni samoobsługowej nie mogę bo albo myję tym gównem, które tam mają albo mam w---------ć bo jest zakaz mycia swoją chemią. Zostają jeszcze myjnie automatyczne gdzie brudne i twarde szczoty skutecznie robią gruz
@vteq: Witam. Chyba nigdzie.
@vteq: Musisz popróbować inne myjnie. Tutaj właściciel sam działa sobie na szkodę. Już nawet abstrahując od tego że używając własnej chemii generujesz mu najwiecej PLN z wrzuconej złotówki bo kupujesz od niego samą wodę zamiast droższego roztworu. #januszebiznesu



























