Jak się wczoraj szczepiłem, lekarz robił wywiad.
"czy przeszedł pan covid", "ciężko?" i powiem Wam, że wielu młodych było, 20-30, którzy odpowiadali twierdząco na oba pytania. Czekałem obok po zaszczepieniu jeszcze 15 minut i była cała seria takich młodych z różnych miejscowości.

Tymczasem wykop: bill gates, chipy, nanoboty, NWO, #j--------e #koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sekularyzacja Jeśli masz powiedzmy, te 20+ a kebab to nie jest powiedzmy twój codzienny obiad, to nie ma się czego bać. Musisz mieć naprawdę pecha by cie covid poskładał. Nawet moja mama, blisko 60 po przebytym nowotworze złośliwym nic jej nie było. To samo sąsiadka 80 lat, i co? Żyje, nic nie jest. Ja nie generalizuje, ale podstawa to dbanie o samego siebie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: co to znaczy "ciężko"?

Dwa lata temu jakoś coś mnie złapało. Gorączka, osłabienie, brak apetytu, katar, ledwo się ruszałem. Po tygodniu zdychania zaropiały mi oczy i musiałem jeszcze dodatkowo antybiotyk w kroplach dostać. Z półtora tygodnia jak nie dwa tak się męczyłem i faktycznie, jak na mnie to było to nietypowe bo zwykle kilka dni i mam po przeziębieniu.

Czy to było ciężkie? Dla mnie nie, dla kogoś innego
  • Odpowiedz
@gggggggt: alarm na koniec zmiany żeby wiedzieć kiedy pójść umyć kubek i z uśmiechem patrzeć się na drzwi czekając na ludzi którzy mają jakąś pilną sprawę której nie mogli załatwić 3h wcześniej a jest ona koniecznie na dziś
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KalashnikovMirasnikov: Światopoglądowi jak najbardziej. Gospodarczo są dużo bardziej prosocjalni od libków.

No ale generalnie mireczek @Kjedne ma rację. Lewaki w obliczu blamażu, zamiast uderzyć sie w pierś, zaczęli okopywać się w oblężonej twierdzy, gdzie każdy kto nie wspiera pomysłu pójścia ramię w ramię z PiSem to "libek".

Coś jak skrajna prawica, która wszędzie widzi lewactwo, tak obecnie kuce lewicy każdego kto nie zgadza się z jedyna właściwą linią partii™,
  • Odpowiedz
@WolfSky: z Januszami nie pogadasz, to stan umysłu

mnie rozbawiły do łez komentarze na gazeta.pl pod artykułem o nieudanym lądowaniu Starshipa gdzie barany prześcigały się w wytykaniu Muskowi że musi poczytać o regulatorach PID
  • Odpowiedz
@WolfSky: wygląda jak normalny troll

@gatineau: oni tam walczyli o pojedyncze gramy, linkuję video od veritassium o tym dronie. Z tego co liczyłem kiedyś to nie jesteś w stanie osiągnąć takiego ciśnienia jak na Marsie przy pomocy zwykłej jednostopniowej pompy próżniowej, musisz mieć wielostopniową - z ludzkiego punktu widzenia tam panuje próżnia. Poza tym wydaje mi się że głównym problemem ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości nie jest sam sprzęt
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 339
@Kjedne: lewica zrobiła takiego fikołka, jakiego dawno nie widziałem. Rząd od 6 lat obiecuje tanie mieszkania. Najpierw miał być milion, potem te liczby ciągle spadały, a teraz lewica liczy, że jednak tym razem nie kłamią i wybudują za hajs z Unii xd
  • Odpowiedz
@technojezus Nie, to nie są bzdury. Powodów do niechęci kibiców z całej Polski wobec klubu stołecznego jest kilka:
- podbieranie najlepszych zawodników z innych polskich klubów pod pretekstem powołania do wojska;
- próba kupienia Mistrzostwa Polski w 1993 roku ("Cała Polska widziała", trener Wójcik nie zaprzeczał oskarżeniom);
- wywyższanie się wobec innych ("Jesteśmy Waszą stolicą", "Możesz nawet pochodzić z miasta X, o ile kibicujesz Legii", prowokacyjne zdjęcia Jędrzejczyka w rękawicach bramkarskich
  • Odpowiedz
Najgorzej w #pracbaza to marudzenie ludzi.
Zrobisz coś nie po kogoś myśli i przychodzi jeden dziadek. Zaczyna marudzić, że źle, że powinno być inaczej. Po chwili przychodzi następny dziadek i to samo. I na koniec przychodzi jeszcze jeden i zabawa zaczyna się od początku.
#j--------e
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S_grubcio: Madka chciala spełnić marzenie 8 letniej córki i w sumie młodszego syna. Tym marzeniem było spotkanie friza i ekipy. Jako że madka bezrobotna to otrzymują się z pracy ojca (i 500+2x o czym nie wspomniała) i w domu rzekomo się nie przelewa. Na wyjazd do Krakowa ustawiła cel 50k zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Czy istnieją jakieś miejsca gdzie mogę w tym chorym kraju umyć sobie SAM, SWOIMI kosmetykami, MÓJ własny samochód. Na posesji nie mogę bo muszę mieć odprowadzanie zanieczyszczeń, separator i basen na samochód żeby się woda nigdzie nie rozlała. Na myjni samoobsługowej nie mogę bo albo myję tym gównem, które tam mają albo mam w---------ć bo jest zakaz mycia swoją chemią. Zostają jeszcze myjnie automatyczne gdzie brudne i twarde szczoty skutecznie robią gruz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vteq: Musisz popróbować inne myjnie. Tutaj właściciel sam działa sobie na szkodę. Już nawet abstrahując od tego że używając własnej chemii generujesz mu najwiecej PLN z wrzuconej złotówki bo kupujesz od niego samą wodę zamiast droższego roztworu. #januszebiznesu
  • Odpowiedz