Dziś w ramach eksperymentu myślowego :) starając zgłębić #logikarozowychpaskow zacząłem się zastanawiać czy można było by zacząć walczyć z dyskryminacją ze względu na zasobność portfela ?
Przecież jak głoszą aktywiści na całym świecie
- wszyscy są równi
- wszyscy ciężko pracują
- wszyscy się bardzo starają
Przecież jak głoszą aktywiści na całym świecie
- wszyscy są równi
- wszyscy ciężko pracują
- wszyscy się bardzo starają

























K1 - wyjazd w ciągu 60 sekund - obligatoryjnie na sygnałach
K2 - wyjazd do 3 minut- najczęściej bez sygnałów
Więc jak mamy wyjazd w k1 to trzeba faktycznie zagęszczać ruchy za to wyjazd w 3 minuty to już mona na spokojnie do karetki sobie dojść
Strażacy z tego co wiem mają 90 sekund na wyjazd w