@Chrystus: Na co? Na sprawne wykonywanie swoich odpłatnych obowiązków? Przecież ja nie mówię że maja płakać ze współczucia nad lasem "baby". Maja sprawnie dotrzeć na miejsce i udzielić profesjonalnej pomocy. Tyle.
  • Odpowiedz
W pogotowiu są nadawane dwa kody pilności w zależności od stanu pacjenta zgłoszonego przez wzywającego
K1 - wyjazd w ciągu 60 sekund - obligatoryjnie na sygnałach
K2 - wyjazd do 3 minut- najczęściej bez sygnałów
Więc jak mamy wyjazd w k1 to trzeba faktycznie zagęszczać ruchy za to wyjazd w 3 minuty to już mona na spokojnie do karetki sobie dojść
Strażacy z tego co wiem mają 90 sekund na wyjazd w
  • Odpowiedz
Dziś w ramach eksperymentu myślowego :) starając zgłębić #logikarozowychpaskow zacząłem się zastanawiać czy można było by zacząć walczyć z dyskryminacją ze względu na zasobność portfela ?

Przecież jak głoszą aktywiści na całym świecie
- wszyscy są równi
- wszyscy ciężko pracują
- wszyscy się bardzo starają
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio taka moda, każda małolata z wywalonym jęzorem, przekręconym ryjem i bez górnej częsci bielizny...takie czasy
  • Odpowiedz
  • 0
Kocham pocztę polską za to, że pozwala mi spędzić tyle czasu z ludźmi czekającymi w kolejce. Czasami jest tak, że jako plus mogę poczekać sobie na zewnątrz na świeżym powietrzu te 20, a czasami 30 min.
#pocztapolska #j--------e
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Zales360 kurde może kiedyś tak będzie i oby tak było. Dobrze, że ludzie czekający w kolejce smieszkowali. Trochę umiliło czas. Ja z poczty się już uwolniłem i obym szybko tam musiał nie wracać bo moja sprawę dało się załatwić w 3 min a musialem zmarnować ponad 20 min..
  • Odpowiedz
@adek95: @Zales360: Inpost się rakiem wycofał z listów i pewnie szybko do nich nie wrócą. ( )
Zresztą po co zajmować się listami za 3, 5 zł itp. i konkurować o kontrakty, które wymagają powszechności usług (dostęp dla wszystkich, wszędzie itp.). Jak można robić tylko to co jest opłacalne i na swoich zasadach.
  • Odpowiedz
OkiełznanyWybranek: Tak, to prawda. Co gorsze istnieje mnóstwo gównianych kierunków studiów po których i tak nie ma się żadnych perspektyw. Kiedyś jak ktoś miał magisterkę to był kimś a dzisiaj? Jak mawiał mój nauczyciel łaciny z liceum - magistrów jest jak psów na ulicy. Ironią jest że ten pan to był staruszek i jak on został magistrem to jeszcze to budziło podziw.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
Jeszcze się okaże, ze finał będzie Anglia-Hiszpania a komentował będzie dziad szpakowski xD
#mecz #j--------e
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#olsztyngreenfestival oficjalnie wprowadził segregację ludzi. Ja p------e, w jakich czasach jo żyja. Praktycznie wszystkie większe festiwale w Polsce, jak Męskie Granie czy Opener stawiają się i mówią, że będą obchodzić obecne przepisy jak się da, żeby tylko zagrać. A ci tutaj wprowadzają zasady rodem z Trzeciej Rzeszy...
#j--------e #koncert #muzyka

https://www.facebook.com/olsztyngreenfest/posts/3001560116791457
maciekawski - #olsztyngreenfestival oficjalnie wprowadził segregację ludzi. Ja p-----...

źródło: comment_1625248413RACaGsDBQgKgft4lAMbtsw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e, nowy lek chyba wszedł w jakąś dziwną interakcję, przez co spałam do 15 i nie pojawiłam się w pracy. Nie słyszałam telefonów, budzików, nic. Całą resztę dnia przespałam będąc bez sił.
Dzisiaj cieszyłam się, że będę nawet przed czasem w pracy... W połowie drogi r------ł mi się tramwaj. Jestem już spóźniona, a czeka mnie jeszcze 15 minut jazdy...
Zna ktoś jakiś fajny most w #warszawa, w którym
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę sobie, kupię klatkę faradaya na karty sd, pendrivy, klucz sprzętowy, itp. będzie chronić przed rozbłyskiem słonecznym czy innymi apokaliptycznymi impulsami. Wchodzę na allegro: "klatka faradaya". Cały serwis zaspamowany skrzynkami, cytuję:

"Pokrowiec z wyglądu przypomina skrzynkę. W środku ma warstwę wykonaną ze specjalnych materiałów i z wykorzystaniem nowych technologii. Tkanina ekranizująca blokuje przepływa fal radiowych. Podwójna blokada, elementy skórzane oraz drewniane – przemyślana konstrukcja chroni przed przechwyceniem sygnału"
Serio? Klatka faradaya z
Sekularyzacja - Myślę sobie, kupię klatkę faradaya na karty sd, pendrivy, klucz sprzę...

źródło: comment_1625195137KGICVurQAW5Ve5le2ASX8r.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach