@staryalkus: A od czego jest stołówka? Facet ma jeść w kiblu albo na korytarzu, bo komuś się nie podoba, że je sobie konserwę rybną? ¯\_(ツ)_/¯ Patologią to jest ten francuski piesek, któremu to przeszkadza.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1400
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak ludzie mogą narzekać, że idą na taśmę do januszexu. Idzie tam z kimś pogadać, pośmiać się z o--------------h trzodę debili i ciągle się coś dzieje. Ja pracuję w handlu - obecnie spotkania na teamsie, część w terenie. Oprócz tego siedzę w biurze w p---------j ciszy (poza mną max 3 os, ale nie zawsze każdy jest) i jestem zły. Do tego wszyscy sporo starsi ode mnie, sztywne rozmowy, idzie się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1052
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RicardoMilos: zle odebrales moj wpis. Pozwol wiec ze wytlumacze.
Zero w nim hejtu. Ja serio sie pytalem o co chodzi bo zielonego pojecia nie mialem.

Widze wpis (imho baitowy) ze ktos sie chwali ze da wypowiedzenie. W najbardziej debilnym momencie (i nie chodzi o koronke tylko 1wszego dnia nowego miesiaca) to mysle WTF?
Potem czytam ze jest taki tag gdzie ludzie takie cos wpisuja.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99:
Odpowiedziałem Ci tylko na to, bez żadnego ataku

A tak z ciekawosci to o co chodzi w tym tagu? Ludzie sie jakos dowartosciowuja piszac o czyms czego nie zrobia czy jaki jest tego cel? Calkowinie nie kumam :/
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1397
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy jeżeli pracodawca wręczy mi wypowiedzenie za porozumieniem stron to mogę go po prostu niepodpisywać i nie mieć z tego tytułu żadnych konsekwencji?
Chyba szykuje mi się zwolnienie i zastanawiam się jak to najlepiej rozegrać.
Mam nadzieję, że nie pokuszą się o dyscyplinarkę, bo powodem niezadowolenia z mojej pracy jest fakt, że nie chcę pracować za darmo po godzinach.
#prawopracy #pracbaza #januszex
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atinay: Nie musisz podpisywać, jak sama nazwa wskazuje to jest za porozumieniem stron, jezeli nie ma takiego porozumienia z Twojej strony nie podpisujesz. Kwestia tylko, że pewnie potem będzie Ci pracodawca robić pod górę znając życie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy nie wiem jak mogłeś pomyśleć że wszyscy robole to takie wieśniaki. w pracy mam stacjonarne warsztaty ale też jeżdżę po całym mieście i po wszystkich budowach, przyznam że spotkałem się z takimi elementami ale to już są wyjątki. jesteś właśnie takim typowym śmieciem z biura, który myśli że jest lepszy od Michałka na produkcji bo ty siedzi nasz obrotowym fotelu przy komputerze. j*bać meczetami takich wywyższających się buraków.
  • Odpowiedz