Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 26
@Sok_Mandarynkowy: nikogo nie obchodzą polacy tak naprawdę
konto usunięte
- 23
@Sok_Mandarynkowy: a w Polszy ktoś myśli o tym jak pracują w Indiach?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@staryalkus: A od czego jest stołówka? Facet ma jeść w kiblu albo na korytarzu, bo komuś się nie podoba, że je sobie konserwę rybną? ¯\_(ツ)_/¯ Patologią to jest ten francuski piesek, któremu to przeszkadza.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1400
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
@RicardoMilos: OLEJ TEGO JANUSZA MIRAS
- 50
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 20
@foleyk4t: jakim cudem to nie dostanie 200 plusów dziennie?
#anonimowemirkowyznania
jakiś czas temu mieliśmy podsumowanie roku w mojej #pracbaza (+100 pracowników).
- rekord zatrudnienia nowych pracowników
- rekord sprzedaży mimo covid
to
jakiś czas temu mieliśmy podsumowanie roku w mojej #pracbaza (+100 pracowników).
- rekord zatrudnienia nowych pracowników
- rekord sprzedaży mimo covid
to
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Czas odkurzyć CV i zacząć chodzić na rozmowy. W Polsce podwyżka tylko przy zmianie pracy najczęściej.
Nie wiem jak ludzie mogą narzekać, że idą na taśmę do januszexu. Idzie tam z kimś pogadać, pośmiać się z o--------------h trzodę debili i ciągle się coś dzieje. Ja pracuję w handlu - obecnie spotkania na teamsie, część w terenie. Oprócz tego siedzę w biurze w p---------j ciszy (poza mną max 3 os, ale nie zawsze każdy jest) i jestem zły. Do tego wszyscy sporo starsi ode mnie, sztywne rozmowy, idzie się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1052
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 788
@RicardoMilos: jakim cudem ten wpis dostaje po ponad 200 plusów dziennie?
- 37
@Just_Doesnt_Know: o, rzeczywiscie to #pasta bez tagu -_- codziennewypowiedzenie xD
9
Selekcja mało wydajnych w Amazonie: "Po świętach ludzie wylecą"
Świecisz w Amazonie na czerwono? Kierownik będzie ci dyszał w kark.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 79
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 6
@dzieju41: tera nowa wersja
@RicardoMilos: jakim cudem ten wpis dostaje po ponad 200 plusów dziennie?
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 0
@RicardoMilos: zle odebrales moj wpis. Pozwol wiec ze wytlumacze.
Zero w nim hejtu. Ja serio sie pytalem o co chodzi bo zielonego pojecia nie mialem.
Widze wpis (imho baitowy) ze ktos sie chwali ze da wypowiedzenie. W najbardziej debilnym momencie (i nie chodzi o koronke tylko 1wszego dnia nowego miesiaca) to mysle WTF?
Potem czytam ze jest taki tag gdzie ludzie takie cos wpisuja.
Zero w nim hejtu. Ja serio sie pytalem o co chodzi bo zielonego pojecia nie mialem.
Widze wpis (imho baitowy) ze ktos sie chwali ze da wypowiedzenie. W najbardziej debilnym momencie (i nie chodzi o koronke tylko 1wszego dnia nowego miesiaca) to mysle WTF?
Potem czytam ze jest taki tag gdzie ludzie takie cos wpisuja.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@gorzki99:
Odpowiedziałem Ci tylko na to, bez żadnego ataku
A tak z ciekawosci to o co chodzi w tym tagu? Ludzie sie jakos dowartosciowuja piszac o czyms czego nie zrobia czy jaki jest tego cel? Calkowinie nie kumam :/
Odpowiedziałem Ci tylko na to, bez żadnego ataku
A tak z ciekawosci to o co chodzi w tym tagu? Ludzie sie jakos dowartosciowuja piszac o czyms czego nie zrobia czy jaki jest tego cel? Calkowinie nie kumam :/
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1397
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 520
@SuslogonPreriowy: działalność jednoosobowa
@RicardoMilos: jakim cudem ten wpis dostaje po ponad 200 plusów dziennie?
Czy jeżeli pracodawca wręczy mi wypowiedzenie za porozumieniem stron to mogę go po prostu niepodpisywać i nie mieć z tego tytułu żadnych konsekwencji?
Chyba szykuje mi się zwolnienie i zastanawiam się jak to najlepiej rozegrać.
Mam nadzieję, że nie pokuszą się o dyscyplinarkę, bo powodem niezadowolenia z mojej pracy jest fakt, że nie chcę pracować za darmo po godzinach.
#prawopracy #pracbaza #januszex
Chyba szykuje mi się zwolnienie i zastanawiam się jak to najlepiej rozegrać.
Mam nadzieję, że nie pokuszą się o dyscyplinarkę, bo powodem niezadowolenia z mojej pracy jest fakt, że nie chcę pracować za darmo po godzinach.
#prawopracy #pracbaza #januszex
- 8
@Atinay: mozesz odmowic porozumienia stron i zachowac okres wypowiedzenia, do dyscyplinarki potrzebny jest solidny powod
- 3
@Atinay: Nie musisz podpisywać, jak sama nazwa wskazuje to jest za porozumieniem stron, jezeli nie ma takiego porozumienia z Twojej strony nie podpisujesz. Kwestia tylko, że pewnie potem będzie Ci pracodawca robić pod górę znając życie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 36
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
@RicardoMilos Wrócił <3
- 180
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 225
plusy dla @RicardoMilos tutaj.
- 45
Treść została ukryta...
Jeszcze jutro 8h w #januszex i 11 dni przymusowego urlopu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sok_Mandarynkowy: myślałem że właśnie branża marketingowa jest spoko. Nie wiem co robisz (sprzedaż reklam firmom?) ale tak mi się kojarzy.
- 0
@waleczne_serce: Marketingowa moze i tak, sprzedaz tez, ale nie tam gdzie ja pracuje. Sprzedaję reklamy firmom i z tego nie ma dużego hajsu, ale fajne doświadczenie.
- 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sok_Mandarynkowy nie wiem jak mogłeś pomyśleć że wszyscy robole to takie wieśniaki. w pracy mam stacjonarne warsztaty ale też jeżdżę po całym mieście i po wszystkich budowach, przyznam że spotkałem się z takimi elementami ale to już są wyjątki. jesteś właśnie takim typowym śmieciem z biura, który myśli że jest lepszy od Michałka na produkcji bo ty siedzi nasz obrotowym fotelu przy komputerze. j*bać meczetami takich wywyższających się buraków.
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@GienekZFabrykiOkienek: Zamówiłem hex S i rozratowałem sobię zakup dzięki karcie kredytowej Citi Simplicity


















