Mirki, dostałem wezwanie na badania do orzecznictwa ZUS na komisje lekarską. Chodzi o L4 (dokładnie o 2gi miesiąc) miałem połamaną kość śródręcza. Po 4 tygodniach (tyle wynosiło moje pierwsze zwolnienie) u specjalisty został zdjęty gips, lekarz zalecił 3 tygodnie ortezy i wypisał zwolnienie na kolejny miesiąc. Komisje mam na termin koncowy tego drugiego zwolnienia. Ręka jest bez gipsu, w teorii powinienem iść tam już bez ortezy. Jakie bedzie nastawienie lekarzy do tego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okretowy_sanitariat: Jak na razie spotkałem się tylko z takimi Januszexami, że mają pretensje, że poszedłeś oddać krew i ewntualnie wywiązuje się z tego jakaś kłótnia, natomiast mimo wszystko respektował prawo. Tutaj jest ewidentnie prawo łamane.
  • Odpowiedz
@Brydzo: wpis już o tym był. Swoją droga wysłałem zapytanie do Polplastu z prośbą o potwierdzenie autentyczności. Szkoda że w formularzu kontaktowym nie można dodac zdjęcia :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ech Mircy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z całego serca nie polecam firmy Pikseo.

W teorii zajmują się pozycjonowaniem stron w wynikach wyszukiwania, ale w praktyce to mają
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@general_row_grotecki: hej, odgrzeje troche kotleta. ide z ta firma do sadu? czy moze ktos mi przeslac jakies dowody na spadki obrotow w waszych firmach brak dzialan i etc? ja mialem spadek 95% przez nich a oni po 3 latach wystawili mi proces o zplate za 3 faktury nie zaplacone po wypowiedzeniu umowy
  • Odpowiedz
chyba tylko pieniążków :>


@Coffesue: w większości nie zapracowali na nie oni tylko ich rodzice, więc nie mają zielonego pojęcia o ich wartości oraz o własnym poziomie życia. Ci ludzie w większości są tak odrealnieni jak na tych memach #rozwojosobistyznormikami

Pamiętam jak kiedyś kolega banan zaprosił znajomych na ognisko, i jak przyszliśmy na miejsce to zauważyłem że jest jeszcze trochę żaru po poprzednich obozowiczach. Oni parskneli śmiechem że
  • Odpowiedz
Pod Rzeszowem otwiera się duże centrum nauki Łukasiewicz na wzór Kopernika. Wymagania dla animatora: wykształcenie wyższe techniczne (np chemia, fizyka), zdolności aktorskie (!), umiejętności interpersonalne, mile widziana znajomość języka słowackiego (!) to tylko mały wycinek wymagań. Wszystko to pewnie za połowę wynagrodzenia w pobliskich firmach koło lotniska. #praca #pracbaza #januszex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwykly lekarz przynajmniej na bol brzucha nie przepisze morfiny jak to maja w zwyczaju psychiatrzy na 1 wizycie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@0dcinek: łeee, to już nie lobotomia?
  • Odpowiedz