Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
konto usunięte via Wykop
- 0
@depresyjny_pieselek: xD
mam proozycje na kuriera (już robiłem w kurierce) InPost, 70-80 stopów średnio, master 3 pod dom, rejon 2km od terminala, głównie miasto, miasto 100k ludzi, niby po 15 już w domu od 7:30. Czy to prawda że teraz już nie trzeba ściągać paczek z taśmy tylko są ułożone w wózkach, koszach przez magazynierów i trzeba tylko je wrzucić na samochód? Zarobki 4.5k na rękę, UoP. Kto coś? warto? jakieś doświadczenia?
#kurier
#kurier
- 0
@sberatel: mamy 2k18 czy 2k24? w 2018 miałem 2500 za średnio 80 stopów, rejon obok terminala, a od tego czasu stawki poszły mocno w górę. To ile hajsu strzelałbyś w warunki, które opisałem że mógłbym dostać obecnie? 3.5k wg Ciebie?
@nowyrozdzialzycia pewnie na umowie minimalna na x/4 etatu, toć to kurierka tu cudów nie ma 😅
#paczkomaty #inpost nie da się wysyłać za granicę póki co a paczkomaty już som
Kiedy będzie można z nich korzystać?
Kiedy będzie można z nich korzystać?
@wielbiciel_storm_iron: Napisz do sklepu. Dużo razy coś kupowałem gdzie nie było dostawy do danego kraju a sklep i tak bez problemu mi wysłał paczkę
- 0
@CH3j: tylko to inna cena, 50zl za wysyłkę średniej paczki a tutaj by kosztowała chyba 20zl albo coś takiego
559
InPost inwestuje w Zwrotomaty. Będzie tam można oddać metal, plastik czy ubrania

Firma InPost zarejestrowała nazwę Zwrotomat i inwestuje w nowe urządzenia. Nowe urządzenia mają już niebawem pojawić się w wielu polskich miastach. Nowe urządzenia mają ułatwić Polakom recykling różnych odpadów: plastiku, szkła, metalu, tekstyliów.
z- 120
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
4
Koniec paczkomatozy w Polsce? Ministerstwo analizuje nowe regulacje

Rząd analizuje możliwe zmiany dotyczące lokalizacji automatów paczkowych.
z- 12
- #
- #
- #
#inpost #kurier #przesylki
Zauważyłem że można wysyłać za granicę, ale czy można z zagranicy do Polski. Na stronie włoskiej inpostu nie widzę takiej możliwości?
#kiciochpyta
Zauważyłem że można wysyłać za granicę, ale czy można z zagranicy do Polski. Na stronie włoskiej inpostu nie widzę takiej możliwości?
#kiciochpyta
źródło: temp_file8262305350925934455
Pobierz@lukaschels sprawdź z kim InPost ma umowę podpisana we Włoszech - prawdopodobnie oni też przesyłają do Polski, ale niestety po odpowiednio wyższych cenach :(
@lukaschels
Musiałbyś mieć umową z włoskim Inpostem. To usługa dla firm, a w Polsce zrobili po prostu wyjątek dla osób prywatnych.
Musiałbyś mieć umową z włoskim Inpostem. To usługa dla firm, a w Polsce zrobili po prostu wyjątek dla osób prywatnych.
- 0
Jest szansa ze dzis paczka bedzie w paczkomacie?
#inpost
#inpost
źródło: temp_file5637879179374812457
Pobierz@Matejlipton: przy wjezdzie na parking Apcoa miedzy luxmedem a PKS, widać to nawet na twojej mapie tam całkiem po lewej stronie. Zgłaszałem im kiedys bład ale wiedze ze nie poprawili
Kurierzy in post to do której jeżdżą? Dzisiaj już chyba nie dowiezie tego do paczkomatu? Niby wydali do doręczenia po 7 rano…
#inpost #kurier #paczkomaty
#inpost #kurier #paczkomaty
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@szczurek_87 dziwne że jeszcze nie dotarło, u mnie by już było po południu
- 0
@huopisko no u mnie też - widzialem jak bus InPostu był pod paczkomatem. No ale dalej tak wisi…
@Soutaiseiriron: Ja nigdy w punkcie nie wdziałem. ziś korzystałem z kartonu po bananach i mieści się elegancko. Chyba, że musisz skrytkę zapełnić na 100%
@Soutaiseiriron: wydaje mi sie ze z castoramy pasują idealnie
- 0
Zamawiał ktoś coś coś przez kuriera inpostu, mianowicie czy idzie się jakoś skontaktować z kurierem?
#inpost
#inpost
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mustafas00
Akurat Orlen Paczka to usługa świadczona przez Ruch SA. Orlen kupił 50% akcji Ruchu i stąd ich logo na automatach paczkowych i w nazwie usług świadczonych przez Ruch.
Przed zakupem udziałów przez Orlen usługa nazywała się "Paczka w Ruchu".
Akurat Orlen Paczka to usługa świadczona przez Ruch SA. Orlen kupił 50% akcji Ruchu i stąd ich logo na automatach paczkowych i w nazwie usług świadczonych przez Ruch.
Przed zakupem udziałów przez Orlen usługa nazywała się "Paczka w Ruchu".
@mustafas00: imho orlen wygrywa z inpostem tym, ze dostawa w sobotę jest w standardzie, a tak to działa równie sprawnie
Czy paczkomaty juz nie pozwalają na odbiór paczki nr tel i kodem odbioru tylko jedynie przez kod QR lub jakis numer qr? Tlumacze siostrze ktora stoi przed paczkomatem wpisz nr tel i potem kod i odbierz mi paczke a ta że tylko coś pisze kod QR. Niemota z niej albo wymienili mi coś w moim ulubionym paczkomacie pod Krk :/
#inpost
#inpost
@elita1001: niemota.
- 2
@RobinSchudl:
@HINI:
@Treda:
@TypowyDaltonista:
Poszła pod paczkomat orlen a paczki były w paczkomacie inpost xD
@HINI:
@Treda:
@TypowyDaltonista:
Poszła pod paczkomat orlen a paczki były w paczkomacie inpost xD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mireczki jak dzisiaj ziomek mi spakuje paczke i wieczorem wrzuci to w sobote dojdzie ? - transakcja z olx
#inpost
#inpost
@bird71: jak z olx to nigdy nie dojdzie ¯\(ツ)/¯
Zależy czy wrzucają u Ciebie w soboty. U mnie czasem wrzucają, czasem nie. Jak wrzuci dzisiaj w miarę wcześnie, to powinna być już jutro.
- 0
Sprawdzał już ktoś czy paczkę zamówioną przykładowo na allegro można później przekierować do paczkomatu za granicę?
#inpost
#inpost
@mgmaroo:
Nie ma opcji przekierowania do innego paczkomatu w kraju, a co dopiero takiego za granicą.
A poza tym w przypadku Allegro, większość paczek wysyłanych jest poprzez Allegro Inpost, a to nie jest to samo co Inpost (Allegro Inpost =/= Inpost). Allegro Inpost to odrębne usługi od zwykłego Inpostu.
Nie ma opcji przekierowania do innego paczkomatu w kraju, a co dopiero takiego za granicą.
A poza tym w przypadku Allegro, większość paczek wysyłanych jest poprzez Allegro Inpost, a to nie jest to samo co Inpost (Allegro Inpost =/= Inpost). Allegro Inpost to odrębne usługi od zwykłego Inpostu.
- 0
InPost wydał paczkę do doręczenia po czym stwierdził sobie po całym dniu że w sumie to przyjęta w oddziale, o co chodzi? Dzisiaj minął już prawie cały dzień i nie zmieniła się jakby stwierdzili że jej nie dostarcza. Potrzebuje pomocy jak najszybciej
#inpost
#inpost
@conekpl boze nie strugaj socjopaty, telefon w lape i pytaj
@conekpl: może po prostu nie dał rady czasowo.. spotkałem inpościaka dzisiaj przy paczkomacie, podobno od 4 rano już jeździ i drugiego takiego busa rozładowuje, a to małe miasteczko... szacun dla ludzi ogarniać taki wolumen paczek
źródło: 20241113_111253
Pobierz21
InPost uruchamia przesyłki za granicę! Tanio i wprost do Paczkomatu!

PS To jest gejmczendżer także dla turystów. Po co zabierać ze sobą tonę bagażu rejestrowanego jak można sobie to wysłać paczkomatem? xD
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















