mam proozycje na kuriera (już robiłem w kurierce) InPost, 70-80 stopów średnio, master 3 pod dom, rejon 2km od terminala, głównie miasto, miasto 100k ludzi, niby po 15 już w domu od 7:30. Czy to prawda że teraz już nie trzeba ściągać paczek z taśmy tylko są ułożone w wózkach, koszach przez magazynierów i trzeba tylko je wrzucić na samochód? Zarobki 4.5k na rękę, UoP. Kto coś? warto? jakieś doświadczenia?
#kurier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sberatel: mamy 2k18 czy 2k24? w 2018 miałem 2500 za średnio 80 stopów, rejon obok terminala, a od tego czasu stawki poszły mocno w górę. To ile hajsu strzelałbyś w warunki, które opisałem że mógłbym dostać obecnie? 3.5k wg Ciebie?
  • Odpowiedz
Siema, paczka InPost (płatność przy odbiorze) przyszła w dwóch częściach (połamana), rozumiem że jeśli nie została sprawdzona przy odbiorze to już nic nie zdziałam?
#inpost #kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matejlipton: przy wjezdzie na parking Apcoa miedzy luxmedem a PKS, widać to nawet na twojej mapie tam całkiem po lewej stronie. Zgłaszałem im kiedys bład ale wiedze ze nie poprawili
  • Odpowiedz
Zamawiał ktoś coś coś przez kuriera inpostu, mianowicie czy idzie się jakoś skontaktować z kurierem?
#inpost
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@mustafas00
Akurat Orlen Paczka to usługa świadczona przez Ruch SA. Orlen kupił 50% akcji Ruchu i stąd ich logo na automatach paczkowych i w nazwie usług świadczonych przez Ruch.

Przed zakupem udziałów przez Orlen usługa nazywała się "Paczka w Ruchu".
  • Odpowiedz
Czy paczkomaty juz nie pozwalają na odbiór paczki nr tel i kodem odbioru tylko jedynie przez kod QR lub jakis numer qr? Tlumacze siostrze ktora stoi przed paczkomatem wpisz nr tel i potem kod i odbierz mi paczke a ta że tylko coś pisze kod QR. Niemota z niej albo wymienili mi coś w moim ulubionym paczkomacie pod Krk :/
#inpost
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: kiedyś wysyłając przez InPost też mi się to zdarzyło. To zwyczajnie jakiś kurier-podwykonawca pomylił paczki podczas wyciągania ich z paczkomatu.
  • Odpowiedz
Mireczki jak dzisiaj ziomek mi spakuje paczke i wieczorem wrzuci to w sobote dojdzie ? - transakcja z olx
#inpost
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Zależy czy wrzucają u Ciebie w soboty. U mnie czasem wrzucają, czasem nie. Jak wrzuci dzisiaj w miarę wcześnie, to powinna być już jutro.
  • Odpowiedz
Sprawdzał już ktoś czy paczkę zamówioną przykładowo na allegro można później przekierować do paczkomatu za granicę?
#inpost
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mgmaroo:
Nie ma opcji przekierowania do innego paczkomatu w kraju, a co dopiero takiego za granicą.
A poza tym w przypadku Allegro, większość paczek wysyłanych jest poprzez Allegro Inpost, a to nie jest to samo co Inpost (Allegro Inpost =/= Inpost). Allegro Inpost to odrębne usługi od zwykłego Inpostu.
  • Odpowiedz
InPost wydał paczkę do doręczenia po czym stwierdził sobie po całym dniu że w sumie to przyjęta w oddziale, o co chodzi? Dzisiaj minął już prawie cały dzień i nie zmieniła się jakby stwierdzili że jej nie dostarcza. Potrzebuje pomocy jak najszybciej

#inpost
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@conekpl: może po prostu nie dał rady czasowo.. spotkałem inpościaka dzisiaj przy paczkomacie, podobno od 4 rano już jeździ i drugiego takiego busa rozładowuje, a to małe miasteczko... szacun dla ludzi ogarniać taki wolumen paczek
thedev - @conekpl: może po prostu nie dał rady czasowo.. spotkałem inpościaka dzisiaj...

źródło: 20241113_111253

Pobierz
  • Odpowiedz