Takiej w----------j talii do grania przeciwko dawno nie spotkałem.
Wczoraj podczas jednej sesji grałem 2 razy z tym samym przeciwnikiem.
Grał NG na dobieranie kart w dwóch pierwszych rundach. A w finałowej zagrał Assire, dobrał jeszcze parę kart, parę wskrzesił i zaczęło się boostowanie żołnierzy. W szczytowym momencie miał nawet ponad 90 punktów przewagi ()
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z miesiąc mnie nie było w #gwint czym się teraz gra? mam chyba 11 rank wbity restore sk swima. Czym grać teraz, najlepiej sk lub potwory bo tu mam karty. Chociaż mam z 11k scraps to mogę wydać
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach: ogólnie po tej aktualizacji cała gra się zmieniła i brakuje mi nowych kart bo nie miałem skrawków, ranking wbijam krasnoludami lekko przerobionymi ale odrzucanie skellige też daje rade, zrobiłem też talie Uzurpatora na spam i buffowanie jednostek i Adde na przeklętych z Krwawym Baronem, zapowiadają się ciekawie ale póki co tylko w potyczkach nimi gram
  • Odpowiedz
Przeciwnik rzuca ukrytą kartę, ja też chce to daje krąg przywołań i co? I jajo, dostaje krasnoluda z 3 punktami. Powinno działać na wszystkie karty a nie tylko na niektóre i jeszcze nie pokazuje na jakie.
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollusek i bardzo dobrze że nie kopiuje pułapek ;) krąg daje kopie ostatniej jednostki jaka pojawiła się na stole. Trzeba na to uważać, bo jeżeli gra np ducha lasu to dostaniesz wilka za 1 pkt, a jak użyje Koral to bardzo ładnie kopiuje figurkę za 2 pkt xD
  • Odpowiedz
Ale ta gra jest zabugowana henselt wyciaga z cmentarza karty... bez uzycia neneke no to mam juz dosc
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shomon Uzdrowienie mógł grać - wskrzesza złotą jednostkę.
A od tego patcha jest jeszcze "klątwa brzydoty" zwana potocznie UMĄ która może ci dać dowolną złotą jednostkę jaka istnieje w grze.
  • Odpowiedz
Czy komus tez wywala caly czas gwinta? Raz na piec razy takich wywalen mi dopiero gre jakakolwiek znajdzie, w srodku gry dziala dobrze. Po wyjsciu zamieszczony blad. W tym czasie oczywiscie net w pelni sprawny, obok brat gra w csa i zero problemow, stream na moim kompie tez bez zadnych. Resety tu i tam czy reinstal nie pomogly. Dodam ze problem tego typu zaczal sie od nowego patcha tylko, i mialem taki
Symbios - Czy komus tez wywala caly czas gwinta? Raz na piec razy takich wywalen mi d...

źródło: comment_644TV1BYKG4V7nnCyRGDnlsOumOGFgxJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Symbios napisz do konsultanta upc na chacie i w 10 min zmieni. Napisz że chodzi o problem z grą sieciową. On zmieni a potem resetujesz router.

Patcha nie naprawi ale pograsz chociaż.
  • Odpowiedz
@epi: w sensie jak już byś go zagrał. Większe value niż z Keiry.

Chyba gdzieś też taki bug widziałem, że da się zabrać z ręki ale jak karta była odkryta? Nie pamiętam
  • Odpowiedz
@epi: @Kajot888: A zdarza się, że Henselt nic nie robi, bo przeciwnik zniszczył wszystkie maszyny i wchodzi za całe 3 punkty. Właściwie żadnemu innemu dowódcy nie można zablokować umiejętności poza Henseltem, dlatego chciałbym, by mógł coś zrobić, gdy nie ma żadnego celu.
  • Odpowiedz
jak narazie deweloperzy idą w dobrym kierunku


@soltysek: No nie wiem... Dokładanie RNG, dokręcanie śruby graczom f2p (przypominam, że Gwint zasłynął ze swojej hojności), "upraszczanie" przez co gra staje się jeszcze mniej intuicyjna, to moim zdaniem nie jest dobry kierunek. Przypuszczam, że zaszły jakieś poważne zmiany w CDPR i od teraz kładą nacisk na agresywną monetyzację ich produktu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grasz sobie, a tu nagle. Zonk, screen z komunikatem. Ok sobie myślisz, wywaliło typa, aż tu nagle typ rusza kartami. Komunikat stoi. Podejrzewasz że to tobie wywaliło neta. Sprawdzasz ... nie. Ekran jak zamrożony był tak jest. Czekasz na rozwój sytuacji. Czas leci. Przeciwnik wywala kartę. Czas leci. Sytuacja powoli się rozwiązuje. Alt+F4 Sytuacja się rozwiązała xD

Czekamy na (hotfix) To mój 2 bug w tym patchu. Pierwszy był jak konik z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mxhugo: Świąteczna aktualizacja to olbrzymia porażka i skok na kasę. Bugi, błędne opisy, lipne karty, bugi, słabiutki event solo, brak refundów za znerfione karty, bugi, brak rekompensaty za tryptyki i zmiany w jakości kart, brak nowych commonów, RNG, bugi, upośledzona kopia deckbuildera z HS-a... Mógłbym wymieniać tak bez końca. Częstsze niż zazwyczaj disconnecty to tylko jeden z nowych ficzerów i nie ukrywam, że cieszy mnie dodanie funkcji reconnecta po 2
  • Odpowiedz
Nie może mi znaleźć meczu a jak już znajdzie to wywala komunikat - utrata połączenia. Wczoraj normalnie grałem a dziś takie coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odkryłem taki oto Ficzer:

Przeciwnik miał w talii zarządców niewolników, został mu pewnie jako jedyny brąz w talii. Wcześniej skopiował mi jednego operatorem. Ja go użyłem. Zaczeło się kółeczko wzajemnego wyciągania, którego za bardzo nie mogłem zatrzymać :/ ..Zarządca wyciąga zarządce i kolejnego i kolejnego.... aż do momentu kiedy zatkałem sobie wszystkie rzędy!. Kółeczko się przerwało bo nie miałem gdzie rzucić kolejnego i czas się skończył :D ( zadziałał limit jednostek na
irecky - Odkryłem taki oto Ficzer:

Przeciwnik miał w talii zarządców niewolników, ...

źródło: comment_lYOUqRwfyRmTB2HgCMdFqWdG8k96NHlJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Mogłem, ale obeszło się :) ..... W sumie to nawet nie byłby friendly fire, bo zabijałbym praktycznie samych nilfgardczyków :D
  • Odpowiedz