Takiej w----------j talii do grania przeciwko dawno nie spotkałem.
Wczoraj podczas jednej sesji grałem 2 razy z tym samym przeciwnikiem.
Grał NG na dobieranie kart w dwóch pierwszych rundach. A w finałowej zagrał Assire, dobrał jeszcze parę kart, parę wskrzesił i zaczęło się boostowanie żołnierzy. W szczytowym momencie miał nawet ponad 90 punktów przewagi ヽ(☼ᨓ☼)ノ
#gwint
Wczoraj podczas jednej sesji grałem 2 razy z tym samym przeciwnikiem.
Grał NG na dobieranie kart w dwóch pierwszych rundach. A w finałowej zagrał Assire, dobrał jeszcze parę kart, parę wskrzesił i zaczęło się boostowanie żołnierzy. W szczytowym momencie miał nawet ponad 90 punktów przewagi ヽ(☼ᨓ☼)ノ
#gwint























#gwint