S---------i ten krąg przywołań że nie widać jaką kartę tworzy (po kliknięciu w niego), czy specjalnie tak zrobili?
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem z instalacją #gwint #gwent z #gog : O a każdym razem wyskakuje info, że "problem z serwerem". Co jest? Jakieś pomysły?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
W sumie jest plus tego że gra u mnie nie łączy z przeciwnikiem oraz tego że na kompie do końca roku będą miał okazję być z jeden dzień może.

Przynajmniej nie muszę być zależny od błędów gry i może w tym czasie poleci hotfix.

P.S. a co jeśli świąteczny patch to tak naprawdę tylko PTR tylko nazwy im się p----------y xD

#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marudzenia ciąg dalszy,
Karta wilkowałk to jakiś żart.
Nie powinna miec odporności albo powinna być co najmniej srebrna.
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kb134099 wielkiego problemu mi ci szpiedzy nie zrobili akurat Emhyr jest świetny na takie sytuacje;) Co do Aguary - jest w sumie 14 srebrnych i brązowych zaklęć. Więc to że w 3 które miał do wyboru trafił akurat krąg przywołań to farcik.
@kubusfnc Vilgefortz czasami jest lepszy, ale jak kilka razy wyciągnie Joachima gdy nie trzeba albo inne głupoty to można się wkurzyć. Eskel bardzo ładnie teraz potrafi wchodzić ;)
  • Odpowiedz
@soltysek: eskel w tej chwili jest duzo gorszy niz byl wczesniej ze wzgledu na to ze maruderzy i drakkary boostuja sie, a nie strenghtenuja.Vilgefortz jest zdecydowanie lepszy, tylko trzeba go uzywac w odpowiednim momencie i w odpowiedni sposob
  • Odpowiedz
Uwaga błąd w grze. Ciri: Szarża nie wraca do talii jeżeli odrzucicie nią z ręki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przegrało mi to grę
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mi się zdaje, czy Henselt wyciąga jednostki tez z cmentarza?
To bug czy ficzer? :P


Generalnie po dodaniu kart z "create" nie idzie go w ogóle zablokować.
Niby ubiłem przeciwnikowi 3 jednostki danego typu w poprzednich rundach a on w trzeciej nadal jakąś zagrywa i Henseltem dociąga pozostałe. WTF?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gram sobie bludibaronem, przeciwnik (reveal) odkrył mi barona i zajmumał siłę venendalem. Ok, spoko, boostuję sobie barona, bo wiem, że ściągnę jego buffy hubertem rejkiem. Druga tura wchodzi hubert hehe urbański na łapę, fazka, szybki pass, nvm. Rzucam go w trzeciej. Hubert pozostaje siódemką i nie zabiera baronowi boostów... WTF.
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedna z kart szpiegów posiada linię dialogową podobną do: "Gości przywitać, szpiegów ...". Jak dokładnie brzmi ta linia dialogowa i jaka to karta?

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soviel: mechaniki ogarniam, karty ogarniam, ale jak nimi grać dobrze to jeszcze mi brakuje czasu. Nie jestem najlepszy bo 21 jeszcze nie wbiłem nigdy, ale to pewnie przez brak czasu.
  • Odpowiedz
#gwint

Czy insegrin: uciekinier ma jakieś ograniczenie że w danym momencie nie może stworzyć karty? Przed chwilą chciałem zagrać nim kartę specjalną i nic się nie stało ..
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gwintowcy xd, korzystając z wolnego czasu wracam do giereczki wbić rangę w sezonie, by dostać beczki. Dlatego zadaję tradycyjne już pytanie co jest teraz fun2play i efektywne? Zeszły sezon grałem elfy i szpiegów. Cdp dowalił teraz tyle kart, że można się pogubić, a skrawków mam na jeden deck. Co polecacie?

p.s. nie gram potworasów
p.s.2 Triss dla atencji
#gwint
Maneharno - gwintowcy xd, korzystając z wolnego czasu wracam do giereczki wbić rangę ...

źródło: comment_Pd45vYhMoYre0lGrqv4WePtjBea0jx49.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maneharno to ci powiem kolego tak, jesteśmy kilka dni po patchu i meta się jeszcze nie wyklarowała. Dużo decków gra Ciri Nova. Deck z miśkami w Skellige, spam niewolników w nilfgardzie, przesuwanie jest całkiem spoko. Nie wiadomo co kto jeszcze wymyśli.
Na początku sezonu ludzie płakali że KP jest niegrywalne aż przyszedł Henselt ze swoimi maszynami i zrobił r--------l...
  • Odpowiedz
Mirki, po którymś z ostatnich patchów mam problem z graniem na touchpadzie, znaczy kiedy tylko go dotknę, zachowuje się tak, jakbym poruszał rolką na myszce. Miał ktoś podobny problem, albo wie co może pomóc?
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lowcapatelni @epi Testowałem coś takiego, czwartym złotem nad baronem jest villen. Nie miałem uruchomionego trackera więc nie powiem ci jak z WR ale grało się całkiem spoko. Korbacz można spróbować wymienić na włócznie - wtedy mając na ręce Talara możesz zadawać po 13 obrażeń przeciwnikom. Spodobało mi się połączenie Aeromanta + Dethmold bo w razie potrzeby masz dwa pioruny alzura a jak chcesz to zamiast tego możesz władować przeciwnikowi dwie
kamil062 - @lowcapatelni @epi Testowałem coś takiego, czwartym złotem nad baronem jes...

źródło: comment_GMcsPBowx9c3kj0moYxOBH7TeBgrYzTm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Skąd wiadomo, czy stream, który oglądam ma włączone dropy na twitchu? Niby jest w nazwie streama, ale nie stronie gwinta jest mowa o jakimś powiadomieniu, którego nie widzę. Jak to działa?
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamilm119: Nie, to nie jest gwarantowane. Po prostu oglądasz i masz małą szansę na drop. Od startu tych dropów, dostałem tylko raz 50 pyłu, a na twitchu spędziłem dość dużo czasu. A beczek to mało kto widział bo podobno jest większa szansa na pył niż beczki - ale i tak niewielka.
  • Odpowiedz
@kamilm119 jakby każdemu za 30 minut siedzenia na streamie rozdawali 3 beczki/ 50 pyłu to Redzi by w kilka miesięcy zbankrutowali xD
Siedzisz na streamie i co pół godziny ktoś dostaje nagrody ale na jakiej zasadzie to jest przyznawane to tylko Redzi i Twich wiedzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz