Czy jeżeli mam karte Vesemira w ręce ale nie mam Eskela i Lamberta w talii to dając Vesemira przywoła ich mimo to?
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorfs dorfs dorfs
i'm having such a good time
ehhh kiedyś to były krasnale, wygraj 1 rundę = wygraj grę xD
załączam śmieszny filmik z czasów jak tidesoftime poznawał gwinta i nie znał większości kart
#gwint
0.....8 - dorfs dorfs dorfs
i'm having such a good time
ehhh kiedyś to były krasnal...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cdawid1
@karmaisabitch Gogol jest bardzo specyficzny i nie każdemu leży jego humor i sposób bycia. Rozwalił mnie jak dostał jakieś beczki od cdp.
Wszyscy streamerzy natychmiast to otwierają bo to w ramach promocji gry itp. a Wojtek xD

mam wszystkie potrzebne karty, to po co mam otwierać?


I zostawił sobie na "po patchu"
  • Odpowiedz
Chciałem wrócić do Gwinta, bo nie grałem od chwili przejścia bety z zamkniętej w publiczną, czy mi się dobrze wydaje, że zniknęła opcja gry z przyjacielem? #gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@urs6: Nie, dalej masz taką możliwość poprzez okienko, którym np. otwiera się czat. Wystarczy kliknąć na awatar znajomego z listy, a potem wysłać mu wyzwanie.
  • Odpowiedz
Ale trzeba być idiotą aby stworzyć questy bez możliwości ich wymian


@xGreatx: No najwyżej ty jesteś idiotą xD
W rzadko której grze jest możliwość wymiany questów, bo dzieciaczki sobie nie radzą a koniecznie muszą mieć te swoje wirtualne skrawki codziennie.
  • Odpowiedz
Avallac’h jest zbugowany ;/ gdy dobierze dwie karty i jedna z nich to plotka to z ręki ją wyciąga. Już kilka razy przez to byłem w karty w plecy #gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak mnie ten rakowy foltest armor w-----a to nawet ciezko opisac. dobrze ze patch juz niedlugo, moze to znerfią. i j----e krasnale jeszcze, co po przegranej pierwszej rundzie prawie zawsze odrzucaja wardancera. przeciez to jest tak OP ze glowa mala.
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zweipack: Bo wardancer był od dawna w grze, nie pojawił się teraz, mechanika jest znana i niesie za sobą spore ryzyko bezużyteczności w późniejszych rundach. Żeby go wykorzystać trzeba go mieć w ręku, dopóki siedzi w talii jest zagrożeniem. Jego jedynym mocnym zagraniem jest właśnie przegrana pierwsza runda i zagranie w drugiej. Ale tylko pod warunkiem, że przeciwnik nie zdecyduje się żeby ciągnąć dalej i drugą rundę, żeby odebrać ci
  • Odpowiedz
Podobno Redzi rozdają prezenty graczom gwinta.

W postaci banów xD Za celowe wykorzystywanie bugów i exploitów ;) między innymi: Ciri z jednym rekonesansem, granie mandragory w Olgierda, podnoszenie jednostek przeciwnika Emhyrem, czy bug z Dijkstrą.

Pochwalcie się. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jest tu ktoś kto wyłapał bana?

#gwint #gwent
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soltysek: zamiast naprawić grę, to dają bany.
Serio, na logikę, jeśli coś jest możliwe w grze, a nie jest wynikiem jakichś nielegalnych kroków gracza, powinno być dozwolone.
Dlatego ja nawet nie gram obecnie. Czekam na nowego patcha, aż naprawią gwinta. Wtedy powrócę.
  • Odpowiedz
@vardum97: Nie widzisz różnicy między przypadkowym natrafieniem na bug, a celowym i wielokrotnym wykorzystywaniem go do wygrywania gier?

Jeżeli wiem że specyficzne zagranie 2 kart na 100% spowoduje "błąd rozgrywki po stronie przeciwnika" i autoloose, to wykorzystywanie czego takiego powinno być na 100% karane banem
  • Odpowiedz
W-------m się i to bardzo. Przez tego z-------o gwinta i jego problemy z rozłączaniem, straciłem już kolejny wygrany mecz. Na moim ekranie cały czas była próba połączenia, a przeciwnik sobie swobodnie zagrywał karty. No jak tu się nie w------ć, no jak?
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: No, ten gość na pewno się ucieszył. A to była moja pierwsza gra dzisiaj. Wchodzę zadowolony, pełen energii, entuzjazmu i nadziei że to może dzisiaj wbiję 20 rangę. Pierwsza gra i co? I już mi się odechciało xD
  • Odpowiedz
#gwint
Ehh, no i nie udało się wbić GM na proladder, trochę boli ale spróbujemy w następnym sezonie ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jak tam u was wbijanie mmr?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@irecky: W sumie ciekawe dosyć, spróbuję sobie jutro tego - może akurat coś podpowiem :D
Ja do tej pory sklepa używam głównie żeby sobie zrobić CA, prawie zawsze się udaje mieć co najmniej jedną kartę więcej niż przeciwnik na ostatnią rundę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@siger00: mój deck ma super deck thinning, nawet robiłem zmiany żeby sie karty nie skończyły, więc dobieranie kart mał się przydaje :). Zwykle dąże do krótkiej, nawer 1-2 kartowej ostatniej rundy. Wtedy zwykle sklep robi robotę, a jak jeszcze jest dijkstra, to można wykręcić z 50 pkt w 2 kartach.
  • Odpowiedz
fajnie wrocic do gwinta i nie spotkac ani jednego spellatael. sklep bardzo spoko widac bardzo duzo zmian i nowe "pogody" (wiem ze zagrozenia ale dziwnie to brzmi XD) n-------m juz ze 4 godziny i jestem na 2500 ranku XD (100% winratio lol)
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach