Co wybrać? Jak na razie jestem początkujący i nie wiem. #gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tratak Co do decku to polecam dwarfy jako fajny nobrainer z duzymi mozliwosciami i brakiem engine kart
Super system z tymi zadaniami ( ͡° ʖ̯ ͡°) miałem 3 razy wygrać Scoiatel, przeciwnik poddał grę w 1 rundzie, ale graliśmy długo bo zostało nam po 3 karty na ręce. Oczywiście wygrana do zadania niezaliczona (╯︵╰,)
#gwint
#gwint
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mówiłem że to się tak skończy xDDDDDDD
Moze Redzi powinni zablokować możliwość pyłowania podstawowej kolekcji?
Tutaj koleś zniszczył tylko karty do potworów, ale są tacy co grają tylko jedna frakcją i niszczą wszystkie inne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gwint
Moze Redzi powinni zablokować możliwość pyłowania podstawowej kolekcji?
Tutaj koleś zniszczył tylko karty do potworów, ale są tacy co grają tylko jedna frakcją i niszczą wszystkie inne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gwint
źródło: comment_VFGU1Sp3tY99QJn7qDN61pZpGnYxUgzr.jpg
Pobierz- 2
są tacy co grają tylko jedna frakcją i niszczą wszystkie inne
@soltysek: są też tacy, co grają tylko jedną frakcją ale zbierają wszystkie karty do kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co do tych misji, to o ile neutralne zadania typu zagraj x kart, albo wygraj x razy są spoko, to już narzucanie ludziom, w czym mają grać spoko nie jest ( ͡° ͜ʖ
@soltysek: Chcącemu nie dzieje się krzywda xD Chciał to spyłował, teraz niech cierpi
- 10
- 1
Mahakamska straż - ulepsz sojusznika o 3, poulepszałem sobie Zoltana, a mimo to uzdrowieniem wrócił za bazowe 8
Bag czy ficzer? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gwint
Bag czy ficzer? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gwint
- 1
Z oficjalnej strony Gwinta:
Obecny sezon rankingowy zakończy się 8 stycznia (poniedziałek) w południe polskiego czasu!
Nowy, jednomiesięczny sezon rozpocznie się dzień później, we wtorek 9 stycznia w południe. Od tej pory sezony rankingowe będą trwały 1 miesiąc (zamiast 2). W związku z tym nagrody za koniec sezonu zostały uaktualnione.
Kolejna zmiana dotyczy punktów rankingowych. Od tej pory ilość punktów rankingowych wszystkich graczy po zakończeniu sezonu zostanie zmniejszona o 50% (z
@S_P_K: Nie dostaniemy beczek za pominięte rangi. Czyli jak już wbijemy pod koniec sezonu rangę, to potem ciągle się poddajemy, tracimy MMR żeby w przyszłym sezonie móc znowu te beczki z niższych poziomów zdobywać. Super mechanika xD
@arsky: A no tak, zapomniałem o progach. Ale i tak lepiej zejść do 2k niż zostać na 3,7k, coś tam się zawsze dostanie.
- 2
- 2
@SpaceMonkey: tak
@mateusz-bylinski: sam pisałeś info o nowych taliach startowych, to powinieneś wiedzieć że teraz zamiast ukrytego jest teraz ta królowa krabopająków = nie da się jej wylosować z beczki. A w prezencie to jest Ukryty ;)
@mateusz-bylinski: sam pisałeś info o nowych taliach startowych, to powinieneś wiedzieć że teraz zamiast ukrytego jest teraz ta królowa krabopająków = nie da się jej wylosować z beczki. A w prezencie to jest Ukryty ;)
@soltysek: To ja wiem, tylko się juź zakręciłem z tym wszystkim :D Nevermind, ja też ją dostałem, niektórzy jeszcze czekają.
- 5
- 3
Mamy już jakieś info kiedy zamierzają ogarnąć ten bordel czy do powrotu z sylwka można sobie darować granie?
#gwint
#gwint
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@jestemmimas nie wiem no np fajnie by było móc zagrać
#gwint w końcu się udało wbić 18 rangę talią którą gram prawie od początku
- 1
@Fitoplankton: ja mam taką i jakoś daje radę:P
źródło: comment_G6x2PlkWAECdrdEthckDOUKEmV5DYuLm.jpg
Pobierz@OstreStronyBrony: to gratki jak udało ci się tak daleko na tym zaciągnąć :D
- 2
Świąteczny "A round of Gwent" ze Swimem :D
#gwint
#gwint

Najważniejszy problem tego patcha, a nikt o nim nie mówi. Muzyka to jakiś random, gram na SK i leci utwór Nilfgaardu. Jak się teraz wczuć w świat gry? (╯︵╰,)
#gwint
#gwint
@epi to są te szczegóły, to są te detale
- 4
@Blond_Ortograficzny: Muzyka to jedno, drugie to dźwięki kart. Np. taka Aelirenn wskakuje teraz na stół cichaczem. Niby drobiazgi, ale to niewątpliwie krok w tył, mam nadzieję, że to bug, a nie docelowe rozwiązanie (choć kwestia odgłosów takich wyskakujących kart może być problematyczna przy szybszych animacjach).
Też wam nie zalicza zadania dziennego jeśli przeciwnik się podda?
#gwint
#gwint
@SpaceMonkey: Zazwyczaj nie zalicza, ale raz się ogarnęło po ~10 minutach i w połowie kolejnej gry dostałem powiadomienie ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@to_inni: mi nie zaliczyło w głębokiej 1 rundzie co mnie lekko zaskoczyło
- 1
co to się o------o z tą grą. miliard możliwości ( ಠ_ಠ)
mam nadzieję, że w miarę szybko dopracują brakujące opisy działania nowych kart i to, żeby było bardziej widoczne co się zagrywa z ulotnych kart
#gwint #oswidczenie
mam nadzieję, że w miarę szybko dopracują brakujące opisy działania nowych kart i to, żeby było bardziej widoczne co się zagrywa z ulotnych kart
#gwint #oswidczenie




















#gwint #chwalesie
źródło: comment_jdS7JvFsmb54UnOOGMxVJiBpw1tOkeLi.jpg
Pobierz