• 2
@Bita_Smietana69 I czym się chwalisz :)? Tym, że na dwudziestym którymś poziomie, kiedy każdy normalny gracz ma wszystkie karty w wersji premium i dużo gier rozegranych pokonałeś kogoś na poziomie znacznie wyższym :)? Tym możesz się chwalić kolegom w gimnazjum, a nie tutaj, gdzie każdy ma co sezon 4300+ mmr :). Może byś ten czas na napisanie tego posta przeznaczył na coś innego, na przykład na oglądanie streamów dobrych graczy, powtarzam
  • Odpowiedz
Super system z tymi zadaniami ( ͡° ʖ̯ ͡°) miałem 3 razy wygrać Scoiatel, przeciwnik poddał grę w 1 rundzie, ale graliśmy długo bo zostało nam po 3 karty na ręce. Oczywiście wygrana do zadania niezaliczona (,)

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestemmimas: hmmm... od wyjścia patcha wbiłem chyba ze 3 rangi
aktualnie dobijam do 19 i robi się powoli nieco trudniej ;)

ale gra się bardzo przyjemnie
  • Odpowiedz
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mówiłem że to się tak skończy xDDDDDDD

Moze Redzi powinni zablokować możliwość pyłowania podstawowej kolekcji?
Tutaj koleś zniszczył tylko karty do potworów, ale są tacy co grają tylko jedna frakcją i niszczą wszystkie inne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gwint
soltysek - Mówiłem że to się tak skończy xDDDDDDD

Moze Redzi powinni zablokować możl...

źródło: comment_VFGU1Sp3tY99QJn7qDN61pZpGnYxUgzr.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

są tacy co grają tylko jedna frakcją i niszczą wszystkie inne


@soltysek: są też tacy, co grają tylko jedną frakcją ale zbierają wszystkie karty do kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a co do tych misji, to o ile neutralne zadania typu zagraj x kart, albo wygraj x razy są spoko, to już narzucanie ludziom, w czym mają grać spoko nie jest ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Mahakamska straż - ulepsz sojusznika o 3, poulepszałem sobie Zoltana, a mimo to uzdrowieniem wrócił za bazowe 8
Bag czy ficzer? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z oficjalnej strony Gwinta:

Obecny sezon rankingowy zakończy się 8 stycznia (poniedziałek) w południe polskiego czasu!

Nowy, jednomiesięczny sezon rozpocznie się dzień później, we wtorek 9 stycznia w południe. Od tej pory sezony rankingowe będą trwały 1 miesiąc (zamiast 2). W związku z tym nagrody za koniec sezonu zostały uaktualnione.

Kolejna zmiana dotyczy punktów rankingowych. Od tej pory ilość punktów rankingowych wszystkich graczy po zakończeniu sezonu zostanie zmniejszona o 50% (z
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S_P_K: Nie dostaniemy beczek za pominięte rangi. Czyli jak już wbijemy pod koniec sezonu rangę, to potem ciągle się poddajemy, tracimy MMR żeby w przyszłym sezonie móc znowu te beczki z niższych poziomów zdobywać. Super mechanika xD
  • Odpowiedz
Mamy już jakieś info kiedy zamierzają ogarnąć ten bordel czy do powrotu z sylwka można sobie darować granie?

#gwint
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najważniejszy problem tego patcha, a nikt o nim nie mówi. Muzyka to jakiś random, gram na SK i leci utwór Nilfgaardu. Jak się teraz wczuć w świat gry? (,)
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blond_Ortograficzny: Muzyka to jedno, drugie to dźwięki kart. Np. taka Aelirenn wskakuje teraz na stół cichaczem. Niby drobiazgi, ale to niewątpliwie krok w tył, mam nadzieję, że to bug, a nie docelowe rozwiązanie (choć kwestia odgłosów takich wyskakujących kart może być problematyczna przy szybszych animacjach).
  • Odpowiedz
co to się o------o z tą grą. miliard możliwości ( _)
mam nadzieję, że w miarę szybko dopracują brakujące opisy działania nowych kart i to, żeby było bardziej widoczne co się zagrywa z ulotnych kart
#gwint #oswidczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach