Dziesięć ostatnich wygranych, ani razu nie dostałem gg. Żebym jeszcze grał jakimś rakiem, to rozumiem. Ale Radovid pod armor? Nie spodziewałem się, że 4k to taka oaza tryhardów i pajaców.
#gwint #gwent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eksperymentuję sobie różnymi taliami ze "sklepem" i zauważyłem ciekawą rzecz, a mianowicie: Talie złożone z często dość przypadkowych kart, przy niezłych umiejętnościach grającego, ( ͡° ͜ʖ ͡°) radzą sobie całkiem nieźle z wieloma meta-deckami. Do tego budowanie taktyk w oparciu o brązowe jednostki praktycznie nie istnieje, a mimo to ... jakimś sposobem talia 1 typ karty / deck całkiem fajnie się sprawdza. Trzeba pokombinować żeby odchudzić deck, a
irecky - Eksperymentuję sobie różnymi taliami ze "sklepem" i zauważyłem ciekawą rzecz...

źródło: comment_gwjkdf1cUapwOQgmeO6PJlypsYodNHqf.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talie kart do gry w gwinta, ktore sa na allegro to podrobki, czy faktycznie wypuszczono to oficjalnie?
#wiedzmin #gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po podliczeniu skrawków które mam, skrawków za niezniszczone karty i za rangę to brakuje mi 2910 skrawków aby móc stworzyć całą kolekcje zwykłych kart. Do końca sezonu myślę, że dam radę.

#gwint
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minęło już trochę czasu od ostatniej aktualizacji.
Oto moja luźna lista zmian, jakie chciałbym zobaczyć:

- ograniczenie możliwości grania bardzo dużego tempa lub dodanie możliwości uzyskania podobnego swingu removalami
np dziś przeciwnik grający ST wyrzygal na stół 27 punktów (rozbite na 4 karty) zagrywając jedną srebrną kartę
chciałbym, żeby takie zagrania nie były możliwe, albo żeby można było spokojnie jedną srebrną kartą zdjąć te 27 punktów ;)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: -...

-Kopiowanie szpiegów akurat jest ciekawą mechaniką bo pozwala na uzyskanie przewagi kart jeśli przeciwnik nie myśli

-jeśli ktoś ma sensowne rozwiązanie problemy coina to byłoby
  • Odpowiedz
@cdawid1: @epi: @kamil062: @mateusz-bylinski:
jedyna rzecza z ktora sie zgodze to jest zmiana coinflipa. Krag przywolan jest ok, nie ma zadnego innego dobrego zastosowania niz kopiowanie szpiegow - kiedys nie dzialal na te karty i grano go tylko po to by kopiowac rebaczy.. Zmiana szpiegow na goldy jest bez sensu, tak samo jak mozliwosc blokowania tempa, dlaczego masz miec ograniczenie robienia tempa jezeli dajmy
  • Odpowiedz
#gwint
Zazwyczaj dość szybko dobijałem do wyższych rang (obijałem się w top 1000), a w tym sezonie jakoś się nie składało, to nie miałem czasu, to zwyczajnie nie wychodziło, ogólnie szło mi wyjątkowo źle.
Na nowy rok porzuciłem, swoje KP oraz Potworki i powróciłem do palenia.
Parę patchy temu grałem talią, która miałem rekord 7 czy 8 Pożóg na mecz, teraz grałem tylko na 4, ale fajnie sobie pomyśleć przy
antros - #gwint 
Zazwyczaj dość szybko dobijałem do wyższych rang (obijałem się w to...

źródło: comment_5gyhDDFFb84RTkZUbpcmDczdjIkUFOrj.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haxxx: tak dokładnie ta,
jeśli ci ie leży i chcesz grac krasnoludami to może zamiast Shiru sprawdź Aglais i wywal szpiega, taką wersją niedawno Azoth i Ecuros wbili 21 rangę
  • Odpowiedz
@xGreatx: Na początku patchu było to silna talia, ale teraz łatwo to ograć. W sumie to też zależy jaką ma się talie bo jak taką co tylko rzuca pasjansa z punktami to może być problem.
  • Odpowiedz
Małe #podsumowanie2017

- w tym roku spędzałem zdecydowanie mniej czasu na mirko niż w poprzednim
- zaszalałem i kupiłem #nintendoswitch na premierę i mimo początkowych obaw jestem bardzo zadowolony z tej decyzji
- o dziwo też dużo więcej grałem na tej konsoli niż na pc, tego akurat się nie spodziewałem ;)
- nadal gram w #gwint, cały czas tą samą talią, co dla niektórych wydaje się dziwne, a dla
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach