Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Carramba666: @bartleby: albo chcesz i nie możesz dać gg
- 2
@Carramba666: Ja przeważnie jestem na takim w-----ę, że esc prawie wypada z obudowy.
Także nie mam jak dać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Także nie mam jak dać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 6
Eksperymentuję sobie różnymi taliami ze "sklepem" i zauważyłem ciekawą rzecz, a mianowicie: Talie złożone z często dość przypadkowych kart, przy niezłych umiejętnościach grającego, ( ͡° ͜ʖ ͡°) radzą sobie całkiem nieźle z wieloma meta-deckami. Do tego budowanie taktyk w oparciu o brązowe jednostki praktycznie nie istnieje, a mimo to ... jakimś sposobem talia 1 typ karty / deck całkiem fajnie się sprawdza. Trzeba pokombinować żeby odchudzić deck, a
źródło: comment_gwjkdf1cUapwOQgmeO6PJlypsYodNHqf.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 2
@PorryHatter: nie wiesz czy mozna gdzies dostac oficjalnie oryginalne karty? Kupilem gre w edycji GOTY i wszystkie dodatki juz mam
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Elijahu: też tak miałem przy wymianie karty i lagu neta
- 6
@Carramba666: A, byłbym zapomniał: szczęśliwego nowego roku życzę całemu tagowi. :)
Samych zwycięstw (chyba, że ze mną), wysokiego MMR i dobrych dropów z beczek.
Samych zwycięstw (chyba, że ze mną), wysokiego MMR i dobrych dropów z beczek.
- 17
Wszedłem do gry, rozegrałem 8 gier z rzędu. Wszystkie przeciwko krasnalom. Ja p------ę.
#gwint
#gwint
Po podliczeniu skrawków które mam, skrawków za niezniszczone karty i za rangę to brakuje mi 2910 skrawków aby móc stworzyć całą kolekcje zwykłych kart. Do końca sezonu myślę, że dam radę.
#gwint
#gwint
@MartinCh: to niewiele zmienia bo i tak wyprzedza HS o lata swietlne we wszystkich kategoriach zwiazanych z kosztami
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ma ktoś listę z wszystkimi umiejętnościami Sklepa? #gwint
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@SpaceMonkey dzięki ;)
- 5
Minęło już trochę czasu od ostatniej aktualizacji.
Oto moja luźna lista zmian, jakie chciałbym zobaczyć:
- ograniczenie możliwości grania bardzo dużego tempa lub dodanie możliwości uzyskania podobnego swingu removalami
np dziś przeciwnik grający ST wyrzygal na stół 27 punktów (rozbite na 4 karty) zagrywając jedną srebrną kartę
chciałbym, żeby takie zagrania nie były możliwe, albo żeby można było spokojnie jedną srebrną kartą zdjąć te 27 punktów ;)
Oto moja luźna lista zmian, jakie chciałbym zobaczyć:
- ograniczenie możliwości grania bardzo dużego tempa lub dodanie możliwości uzyskania podobnego swingu removalami
np dziś przeciwnik grający ST wyrzygal na stół 27 punktów (rozbite na 4 karty) zagrywając jedną srebrną kartę
chciałbym, żeby takie zagrania nie były możliwe, albo żeby można było spokojnie jedną srebrną kartą zdjąć te 27 punktów ;)
- 4
@epi: -...
-Kopiowanie szpiegów akurat jest ciekawą mechaniką bo pozwala na uzyskanie przewagi kart jeśli przeciwnik nie myśli
-jeśli ktoś ma sensowne rozwiązanie problemy coina to byłoby
-Kopiowanie szpiegów akurat jest ciekawą mechaniką bo pozwala na uzyskanie przewagi kart jeśli przeciwnik nie myśli
-jeśli ktoś ma sensowne rozwiązanie problemy coina to byłoby
- 2
@cdawid1: @epi: @kamil062: @mateusz-bylinski:
jedyna rzecza z ktora sie zgodze to jest zmiana coinflipa. Krag przywolan jest ok, nie ma zadnego innego dobrego zastosowania niz kopiowanie szpiegow - kiedys nie dzialal na te karty i grano go tylko po to by kopiowac rebaczy.. Zmiana szpiegow na goldy jest bez sensu, tak samo jak mozliwosc blokowania tempa, dlaczego masz miec ograniczenie robienia tempa jezeli dajmy
jedyna rzecza z ktora sie zgodze to jest zmiana coinflipa. Krag przywolan jest ok, nie ma zadnego innego dobrego zastosowania niz kopiowanie szpiegow - kiedys nie dzialal na te karty i grano go tylko po to by kopiowac rebaczy.. Zmiana szpiegow na goldy jest bez sensu, tak samo jak mozliwosc blokowania tempa, dlaczego masz miec ograniczenie robienia tempa jezeli dajmy
- 3
#gwint
Zazwyczaj dość szybko dobijałem do wyższych rang (obijałem się w top 1000), a w tym sezonie jakoś się nie składało, to nie miałem czasu, to zwyczajnie nie wychodziło, ogólnie szło mi wyjątkowo źle.
Na nowy rok porzuciłem, swoje KP oraz Potworki i powróciłem do palenia.
Parę patchy temu grałem talią, która miałem rekord 7 czy 8 Pożóg na mecz, teraz grałem tylko na 4, ale fajnie sobie pomyśleć przy
Zazwyczaj dość szybko dobijałem do wyższych rang (obijałem się w top 1000), a w tym sezonie jakoś się nie składało, to nie miałem czasu, to zwyczajnie nie wychodziło, ogólnie szło mi wyjątkowo źle.
Na nowy rok porzuciłem, swoje KP oraz Potworki i powróciłem do palenia.
Parę patchy temu grałem talią, która miałem rekord 7 czy 8 Pożóg na mecz, teraz grałem tylko na 4, ale fajnie sobie pomyśleć przy
źródło: comment_5gyhDDFFb84RTkZUbpcmDczdjIkUFOrj.jpg
Pobierz- 2
@SpaceMonkey: To pewnie dlatego :D
źródło: comment_fdpmnWhBMWT4efq5aE8A2yAirj4CAxN6.jpg
Pobierz- 0
@kubusfnc: no tyle sam to wiem bo widzę swoje błędy szkoda ze po fakcie ;p nie twierdze ze jest trudny do przeszkodzenia.
Rok Nowego-Starego Ładu.
Następne będą jeszcze lepsze.
Wam też życzę nieustannego progresu i spokoju ducha.
Oraz
Następne będą jeszcze lepsze.
Wam też życzę nieustannego progresu i spokoju ducha.
Oraz
źródło: comment_PgHWcgXD5mIsKzdphl5Hu89zEbPMqVgh.jpg
Pobierz@FotDK: Lubiłem grać rębaczami przed tym ostatnim patchem. Teraz jak zmienili medyków nie da się już tak robić :(
- 0
@mateusz-bylinski: mi brakuje starej pavetty ;)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xGreatx: Na początku patchu było to silna talia, ale teraz łatwo to ograć. W sumie to też zależy jaką ma się talie bo jak taką co tylko rzuca pasjansa z punktami to może być problem.
- 8
Małe #podsumowanie2017
- w tym roku spędzałem zdecydowanie mniej czasu na mirko niż w poprzednim
- zaszalałem i kupiłem #nintendoswitch na premierę i mimo początkowych obaw jestem bardzo zadowolony z tej decyzji
- o dziwo też dużo więcej grałem na tej konsoli niż na pc, tego akurat się nie spodziewałem ;)
- nadal gram w #gwint, cały czas tą samą talią, co dla niektórych wydaje się dziwne, a dla
- w tym roku spędzałem zdecydowanie mniej czasu na mirko niż w poprzednim
- zaszalałem i kupiłem #nintendoswitch na premierę i mimo początkowych obaw jestem bardzo zadowolony z tej decyzji
- o dziwo też dużo więcej grałem na tej konsoli niż na pc, tego akurat się nie spodziewałem ;)
- nadal gram w #gwint, cały czas tą samą talią, co dla niektórych wydaje się dziwne, a dla
- 3
@boguslaw-de-cubalibre: nie wiem, kto to klawiter, ale tych osób jest dużo więcej ;)
Tak dziś handbuff mocno dostał po dupie mimo, że buffował z 22 pkt kartą. Klucznik, Igni i Ukryty zrobili robotę :)
#gwint
#gwint
źródło: comment_YgcstEMI1vhb2yTBo46Rl8jaKqcuMoVY.jpg
Pobierz@Ragafewee: Nic specjalnego, bo to bardzo łatwa talia do pokonania.
stworzyłem za skrawki Adde, teraz uzbierałem 400 pyłu i chciałem ją transmutować a nie działa przycisk
#gwint
#gwint
























#gwint