Nie umiem w #gwint :o jak nauczyć się grać? Jak gram to albo wystrzelam się z kart do tej ostatniej rundy albo mam takie badziewie w rękach, że mogę sobie tyłek wytrzeć tymi kartami :O Oglądać streamy czy co zrobić?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mechaos
via Android- 2

Queltas
- 6
@mechaos: oglądaj streamy, zastanawiaj się czy ten ruch jest konieczny teraz, czy może jakaś słabsza karta wystarczy do przebicia siły, weź pod uwagę czy warto gonić przeciwnika silnymi kartami czy nie lepiej je zostawić na koniec. Przewiduj co przeciwnik zagra, co mu zostało w talii mniej więcej i czym ci wypali w ostatniej rundzie i czy będziesz w stanie go przebić.

SpaceMonkey
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
kiedy dokładnie koniec sezonu?
#gwint
#gwint
- 4
@vardum97: W środę, 10. stycznia w samo południe. Przynajmniej taka jest obecna wersja - https://www.playgwent.com/pl/news/13221/zakonczenie-sezonu-rankingowego-przeniesione-na-10-stycznia
@Jan_K wiadomo kiedy beczki będą?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@William_Lawson: serio serio ale już nie widać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Pally akurat mało musiałem robić kart do tego i dlatego tak wyszło, jedynie yennefer zaklęcia
Obecnie subreddit gwinta wygląda jak stolec, ale ja wiedziałem że to się tak skończy gdy cdpr dalej będą jechać na swojej żałosnej komunikacji z graczami (której w zasadzie nie ma) i tak dalej. Gra jest w becie od roku i dwóch miesięcy, i tak sobie stoi, co patch jakaś głupia rewolucja z milionem bugów, na ten moment nie wygląda na to żeby faza gry miała się zmienić bo oni sami nie wiedzą
- 8
@Kardig: to że burza co jakiś czas odpisze że "AWESOME <333" na jakiś fanart to żadna komunikacja
chodzi o to że przykładowo gracze dowiadują się o zmianach w grze na krótko przed ich wejściem, w przypadku patchów nie pozwala to na komfortową analizę i wyrażenie opinii.
Dzisiaj jakieś 5 minut przed zakończeniem sezonu cdpr z niewiadomych przyczyn przedłużyli go o 2 dni, tymczasem gracze z topki po ostrym grindowaniu czekali
chodzi o to że przykładowo gracze dowiadują się o zmianach w grze na krótko przed ich wejściem, w przypadku patchów nie pozwala to na komfortową analizę i wyrażenie opinii.
Dzisiaj jakieś 5 minut przed zakończeniem sezonu cdpr z niewiadomych przyczyn przedłużyli go o 2 dni, tymczasem gracze z topki po ostrym grindowaniu czekali
@Greemote: Tam są specyficzni ludzie. Dziś już im całkiem odwaliło.
No i jak dla mnie Gwint wygląda bardzo dobrze. Cały ten hs z tymi swoimi kolorkami i idiotyczną planszą nie umywa się do Gwinta.
No i jak dla mnie Gwint wygląda bardzo dobrze. Cały ten hs z tymi swoimi kolorkami i idiotyczną planszą nie umywa się do Gwinta.
- 3
#gwint od 10 minut szuka rywala/wczytuje grę. Nie mogę anulować ani nic. no dobra robota cdp
- 16
Super JJ i Swim właśnie ogłosili, że bojkotują grę i nie będą streamować, aż w końcu CDPR wypuści patch i naprawi liczne błędy. W końcu ktoś po Petrify otwarcie powiedział coś o czym wszyscy myślą.
#gwint
#gwint
@vardum97 to przesuwanie końca sezonu przegięło pałę goryczy ( ͡º ͜ʖ͡º).
Ktoś konkretnie z-----ł z tym pomysłem w dodatku informując graczy dosłownie za 10 dwunasta.
Dało się to rozwiązać w taki sposób że zamiast hejtu spadłyby się pochwały.
Zakończyć obecny sezon o zapowiadanej godzinie, przełożyć start kolejnego i wydać oświadczenie że pracują nad patchem ale potrzebują jeszcze 2 dni.
Ktoś konkretnie z-----ł z tym pomysłem w dodatku informując graczy dosłownie za 10 dwunasta.
Dało się to rozwiązać w taki sposób że zamiast hejtu spadłyby się pochwały.
Zakończyć obecny sezon o zapowiadanej godzinie, przełożyć start kolejnego i wydać oświadczenie że pracują nad patchem ale potrzebują jeszcze 2 dni.
- 0
@vardum97: Lifecoach zrezygnował z HSa na rzecz Gwinta ze względu na problemy z RNG, itd. w HS. Skończy się tak że gracze zaczną rezygnować z Gwinta na rzecz innych gier z podobnych powodów.
Z tym przesunięciem końca sezonu minutę przed planowanym zakończeniem to jest jawna kpina z graczy |૦ઁ෴૦ઁ|
#gwint
#gwint
- 4
@PlugawyBuntownik: Owszem, ale ostatnio to nic nowego. Jeszcze 3 tygodnie temu wydawało się, że jest bardzo dobrze, udany Challanger, patch z ciekawymi, zbalansowanymi taliami, co najwyżej trochę niepokojące zapowiedzi nowych kart i ciągnące się prace nad kampanią SP i nowym trybem. I nagle (choć oczywiście prace nad patchem zaczęły się dużo wcześniej) jakby ktoś w CDPR zaczął uprawiać dywersję...
- 1
Wiesz, to tak jakby Stochowi zaraz przed ostatnim skokiem powiedziano, że wiesz, w tym roku jednak TCS to nie będą 4 konkursy, tylko 6 :P
@Jan_K: a Stoch na to: "super, kolejne 2 szansy na zwycięstwa" ;)
Jak inaczej można nazwać sytuację, gdy stosunkowo niedawno ustalono konkretny termin końca sezonu i praktycznie w momencie jego zakończenia jednak go
- 1
jest gdzieś sklep w necie z koszulkami albo gadżetami z gwinta ?
#gwint
#gwint
@Bita_Smietana69: Oficjalnego nie ma, ale podobno Redzi mają jakiś otwierać. Kiedy - nie wiadomo. Soon ™
- 3
@Jan_K: Jeśli już to powinni to ogłosić dużo wcześniej a nie 10min przed końcem sezonu. To nie świadczy dobrze o organizacji.
- 1
@FotDK: na ja też psuć sobie grę dla 4 beczek xD nie dziwię się że usunęli te nagrody za ominięte rangi. Zobaczymy czy ilość nagród za sezon się zmieni ale jeżeli nie to masz nagrody za sezon 2x częściej.
Gwint jest bardzo hojny w rozdawanie graczom beczek/fragmentów czy pyłu i co by nie zrobili to do innych karcianek pod względem dojenia ludzi z kasy jeszcze im daleko, szczególnie do HeartStone.
Gwint jest bardzo hojny w rozdawanie graczom beczek/fragmentów czy pyłu i co by nie zrobili to do innych karcianek pod względem dojenia ludzi z kasy jeszcze im daleko, szczególnie do HeartStone.
dziś o 12 kończy się Sezon ?
#gwint
#gwint
- 1
@wincm: Koniec sezonu rankingowego już w styczniu!
W końcu wszystko stało się jasne, koniec sezonu rankingowego nastąpi 8 stycznia (poniedziałek) o 12:00 w południe naszego czasu. Zatem dostaliśmy trochę czasu na wbicie upragnionej 21 rangi!
Co ważne, nowy sezon wejdzie już z zapowiadaną zmianą, czyli będzie jednomiesięczny i rozpocznie się we wtorek 9 stycznia od południa. To doprowadziło do aktualizacji nagród za koniec sezonu.
W końcu wszystko stało się jasne, koniec sezonu rankingowego nastąpi 8 stycznia (poniedziałek) o 12:00 w południe naszego czasu. Zatem dostaliśmy trochę czasu na wbicie upragnionej 21 rangi!
Co ważne, nowy sezon wejdzie już z zapowiadaną zmianą, czyli będzie jednomiesięczny i rozpocznie się we wtorek 9 stycznia od południa. To doprowadziło do aktualizacji nagród za koniec sezonu.
- 1
@Trollusek koniec
Mirki mam dziwny problem z #gwint otóż po starcie meczu nagle wyskakuje błąd że połączenia zostało zerwane i co najlepsze wypiepsza router że nie ma internetu. Muszę wyłączyć go na minutę i wtedy net powraca. Dzieje się to tylko w gwincie od soboty. Jestem więc w szoku bo pierwszy raz widzę takie czary. Macie jakieś pomysły? a może ktoś ma podobny problem?
#gwint
Czy Cahir wskrzesza Usurpera czy wylosowanego lidera?
Czy Cahir wskrzesza Usurpera czy wylosowanego lidera?
- 1
@Gdzie_byli_rodzice: tak
- 1
@bartleby: Wskrzesił mi Eredina, Dagona i Usurpera przeciwnika więc przypuszczam ,że zadziała na resztę liderów.
@kb134099 zawsze tak działał :)
Buffuje się, kiedy ginie przeciwnik. A czy ginie z mojej ręki, czy sam się zabije, to mu bez różnicy ;)
Buffuje się, kiedy ginie przeciwnik. A czy ginie z mojej ręki, czy sam się zabije, to mu bez różnicy ;)
- 1
@epi: ok nvm , juz wiem na czym polegało moje niedopatrzenie. To topornikom zabrali buffa pół roku temu za tiki pożerania u przeciwnika. A Barona poprawiali inaczej
Treser niedźwiedzi ma bezapelacyjnie najlepsze kwestie dialogowe xD
"Chcesz przytulić misiaaa? Ha ha xD"
#gwint
"Chcesz przytulić misiaaa? Ha ha xD"
#gwint
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Pally: u mnie dziala całkiem dobrze, przyjemna gra i dobry winrate na 4100
Czy ta gra sama w sobie (bez otoczki) jest fajna? Nie jara mnie w ogole uniwersum Wiedzmina, nie gralem w zadna czesc gry na PC, nie czytalem ksiazek, ale bardzo lubie karcianki.
Instalowac? :P
#gwint
Instalowac? :P
#gwint
- 11
@CzakNorris: grałem w kilka karcianek i Gwint najbardziej mi się podoba, na pewno warto sprawdzić
- 1
@CzakNorris: Nie da się stwierdzić, skoro gra się zmienia co patch.
#gwint
Można mieć maksymalnie 3 te same brązowe jednostki jednostki?
Robię talię pod Vincenta i nie mogę skraftować 4 redańskiej elity :(
Można mieć maksymalnie 3 te same brązowe jednostki jednostki?
Robię talię pod Vincenta i nie mogę skraftować 4 redańskiej elity :(























