Nie umiem w #gwint :o jak nauczyć się grać? Jak gram to albo wystrzelam się z kart do tej ostatniej rundy albo mam takie badziewie w rękach, że mogę sobie tyłek wytrzeć tymi kartami :O Oglądać streamy czy co zrobić?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mechaos: oglądaj streamy, zastanawiaj się czy ten ruch jest konieczny teraz, czy może jakaś słabsza karta wystarczy do przebicia siły, weź pod uwagę czy warto gonić przeciwnika silnymi kartami czy nie lepiej je zostawić na koniec. Przewiduj co przeciwnik zagra, co mu zostało w talii mniej więcej i czym ci wypali w ostatniej rundzie i czy będziesz w stanie go przebić.

  • Odpowiedz
Obecnie subreddit gwinta wygląda jak stolec, ale ja wiedziałem że to się tak skończy gdy cdpr dalej będą jechać na swojej żałosnej komunikacji z graczami (której w zasadzie nie ma) i tak dalej. Gra jest w becie od roku i dwóch miesięcy, i tak sobie stoi, co patch jakaś głupia rewolucja z milionem bugów, na ten moment nie wygląda na to żeby faza gry miała się zmienić bo oni sami nie wiedzą
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kardig: to że burza co jakiś czas odpisze że "AWESOME <333" na jakiś fanart to żadna komunikacja

chodzi o to że przykładowo gracze dowiadują się o zmianach w grze na krótko przed ich wejściem, w przypadku patchów nie pozwala to na komfortową analizę i wyrażenie opinii.
Dzisiaj jakieś 5 minut przed zakończeniem sezonu cdpr z niewiadomych przyczyn przedłużyli go o 2 dni, tymczasem gracze z topki po ostrym grindowaniu czekali
  • Odpowiedz
@Greemote: Tam są specyficzni ludzie. Dziś już im całkiem odwaliło.
No i jak dla mnie Gwint wygląda bardzo dobrze. Cały ten hs z tymi swoimi kolorkami i idiotyczną planszą nie umywa się do Gwinta.
  • Odpowiedz
#gwint od 10 minut szuka rywala/wczytuje grę. Nie mogę anulować ani nic. no dobra robota cdp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Super JJ i Swim właśnie ogłosili, że bojkotują grę i nie będą streamować, aż w końcu CDPR wypuści patch i naprawi liczne błędy. W końcu ktoś po Petrify otwarcie powiedział coś o czym wszyscy myślą.
#gwint
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97 to przesuwanie końca sezonu przegięło pałę goryczy ( ͡º ͜ʖ͡º).

Ktoś konkretnie z-----ł z tym pomysłem w dodatku informując graczy dosłownie za 10 dwunasta.

Dało się to rozwiązać w taki sposób że zamiast hejtu spadłyby się pochwały.

Zakończyć obecny sezon o zapowiadanej godzinie, przełożyć start kolejnego i wydać oświadczenie że pracują nad patchem ale potrzebują jeszcze 2 dni.
  • Odpowiedz
@vardum97: Lifecoach zrezygnował z HSa na rzecz Gwinta ze względu na problemy z RNG, itd. w HS. Skończy się tak że gracze zaczną rezygnować z Gwinta na rzecz innych gier z podobnych powodów.
  • Odpowiedz
@PlugawyBuntownik: Owszem, ale ostatnio to nic nowego. Jeszcze 3 tygodnie temu wydawało się, że jest bardzo dobrze, udany Challanger, patch z ciekawymi, zbalansowanymi taliami, co najwyżej trochę niepokojące zapowiedzi nowych kart i ciągnące się prace nad kampanią SP i nowym trybem. I nagle (choć oczywiście prace nad patchem zaczęły się dużo wcześniej) jakby ktoś w CDPR zaczął uprawiać dywersję...
  • Odpowiedz
Wiesz, to tak jakby Stochowi zaraz przed ostatnim skokiem powiedziano, że wiesz, w tym roku jednak TCS to nie będą 4 konkursy, tylko 6 :P


@Jan_K: a Stoch na to: "super, kolejne 2 szansy na zwycięstwa" ;)

Jak inaczej można nazwać sytuację, gdy stosunkowo niedawno ustalono konkretny termin końca sezonu i praktycznie w momencie jego zakończenia jednak go
  • Odpowiedz
@FotDK: na ja też psuć sobie grę dla 4 beczek xD nie dziwię się że usunęli te nagrody za ominięte rangi. Zobaczymy czy ilość nagród za sezon się zmieni ale jeżeli nie to masz nagrody za sezon 2x częściej.

Gwint jest bardzo hojny w rozdawanie graczom beczek/fragmentów czy pyłu i co by nie zrobili to do innych karcianek pod względem dojenia ludzi z kasy jeszcze im daleko, szczególnie do HeartStone.
  • Odpowiedz
@wincm: Koniec sezonu rankingowego już w styczniu!

W końcu wszystko stało się jasne, koniec sezonu rankingowego nastąpi 8 stycznia (poniedziałek) o 12:00 w południe naszego czasu. Zatem dostaliśmy trochę czasu na wbicie upragnionej 21 rangi!

Co ważne, nowy sezon wejdzie już z zapowiadaną zmianą, czyli będzie jednomiesięczny i rozpocznie się we wtorek 9 stycznia od południa. To doprowadziło do aktualizacji nagród za koniec sezonu.
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki mam dziwny problem z #gwint otóż po starcie meczu nagle wyskakuje błąd że połączenia zostało zerwane i co najlepsze wypiepsza router że nie ma internetu. Muszę wyłączyć go na minutę i wtedy net powraca. Dzieje się to tylko w gwincie od soboty. Jestem więc w szoku bo pierwszy raz widzę takie czary. Macie jakieś pomysły? a może ktoś ma podobny problem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

( ͠° ͟ل͜ ͡°) @epi czemu się nie chwaliłeś, że Baron jest zbugowany jak kiedyś i buffuje się za każdy tick pożerki przeciwnika? Miałem naczelnika z prawie 40 siły.

#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kb134099 zawsze tak działał :)
Buffuje się, kiedy ginie przeciwnik. A czy ginie z mojej ręki, czy sam się zabije, to mu bez różnicy ;)
  • Odpowiedz
@epi: ok nvm , juz wiem na czym polegało moje niedopatrzenie. To topornikom zabrali buffa pół roku temu za tiki pożerania u przeciwnika. A Barona poprawiali inaczej
  • Odpowiedz
  • 4
Treser niedźwiedzi ma bezapelacyjnie najlepsze kwestie dialogowe xD

"Chcesz przytulić misiaaa? Ha ha xD"

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ta gra sama w sobie (bez otoczki) jest fajna? Nie jara mnie w ogole uniwersum Wiedzmina, nie gralem w zadna czesc gry na PC, nie czytalem ksiazek, ale bardzo lubie karcianki.

Instalowac? :P
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint
Można mieć maksymalnie 3 te same brązowe jednostki jednostki?
Robię talię pod Vincenta i nie mogę skraftować 4 redańskiej elity :(
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach