@Carramba666 p-------a bym dostał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ootworzyłem profil w grze i ma, .... uwaga stopień Pan się przesunie...

.... 3 gry wygrane potworami....

@epi jak mogłeś tak zdradzić KP? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Jan_K: już przed patchem emisariusz boostujący impere i dający strzał egzekutorowi był OP
Dziś gościu wyciągnął egzekutora de wettem 16 pkt i postrzelal sobie 6x2
Elo cześć, not gg
  • Odpowiedz
Nie podoba mi się wizualny sposób w jaki działają karty "wybierz jedno".
Pokazuje się ogromne puste pole z tylko dwiema małymi jednakowymi kartami i żeby zobaczyć jakąś opcję trzeba na wybraną kartę najeżdżać myszą i czytać co ona zrobi. Nie lepiej, żeby po prostu po rzuceniu karty pokazywały się po prostu opcje w formie tekstowej? Coś jak picrel
#gwint
G.....e - Nie podoba mi się wizualny sposób w jaki działają karty "wybierz jedno".
P...

źródło: comment_3eMzDSHncasRWXGc2yALuvxkzkLb4wQ8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiele można o tym patchu powiedzieć, trochę dobrego, trochę złego, ale jednej rzeczy z całą pewnością nie da się zaprzeczyć: takiej aktywności na redditach, forach czy choćby pod tagiem na wypoku nie było chyba od początku zamkniętej bety. Rozruszały się nie tylko dinozaury, jest też napływ nowych graczy. No i o to chodzi, to jest właśnie dobre dla gry.

#gwint #gwent (ktoś w ogóle jeszcze obserwuje tylko ten
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
#gwint
Wiedzieliscie, że można teraz odrzucać karty z ręki? :)
epi - #gwint
Wiedzieliscie, że można teraz odrzucać karty z ręki? :)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O tak. Nowa Yennefer może użyć Krąg Przywołań, mimo iż ten ma tag fatum. Dochodzi kolejna cegiełka do kontrowania szpiegów, już można dojść do momentu, gdy po obu stronach będzie ich trzech.
#gwint
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kb134099: Tak, runy to kolejny sposób. No i Him, trochę losowy, ale jeśli tylko przeciwnik ma szpiega to jest minimum 50% szans, a starczy że gra 3 specjalne srebrne karty to już 100% jak rozumiem. To ilu można mieć, 4 szpiegów (swój, Krąg, Him, Restore w Hima)? Teoretycznie 5. z Umy w nową Yen ;)
  • Odpowiedz
@Greemote: Z topornikami i Derranem możesz zamienić Hjalmara/GIgni/Ciri na złote pogody i Birne, ewentualnie tylko RGR żeby nie zabić wieloryba, szpieg zawsze się przyda.

Sam grałem z Branem i CiriNova na ~4,2k MMR, działa spoko i masz coś silnego do rzucenia w krótkich rundach.
  • Odpowiedz
Gra jest obecnie niegrywalna. Nie spotkałem się jeszcze z takim czymś w gwincie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shilkax: wiem o problemach z połączeniem, ale skoro u innych ludzi wszystko śmiga dobrze, to może nie jest to wina tylko i wyłącznie gry ;)
  • Odpowiedz
swoją drogą meta dzień po ehe powodzenia im życzę


@FotDK: Dlatego jest bez tierów i zaznaczają:

The meta is currently very volatile, but we will do our best to keep the lists updated and as accurate as possible.

Trochę się czepiasz dla czepiania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Hej Mireczki! Czy grając w #gwint #gwent po patchu też macie takie jaja z wyszukiwaniem przeciwników? Ja w ciągu 4h prób zagrałem 7 rankedów. Cały czas miele, miele tą klepsydrą a na końcu wywala: "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie". I ekran startowy.

Przy poprzedniej wersji w zasadzie nigdy mi nie przerywało połączenia (a jeśli, to nie z mojej winy i miałem easy win). Ponadto nawet grając o
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateusz-bylinski Animacje są za szybkie takie płaskie bez klimatu. Mogli przygotować gre pod mobilki ale nie za cene mrocznego ciezkiego stylu jaki miał Gwint. Arty kart są mistrzowskie taki HS sie chowa, a teraz wszystko idzie w strone candy crush. Ekran muliganu jest tak tandetny ze chce sie płakać, tworzenie decku jest mało przejrzyste wystarczy porownać sobie talie z Gwent db. Jeżeli chodzi o 100 kart nie wypowiadam sie bo ich
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak można oceniać Gwinta nie grając w niego na danym etapie i nie wiedząc jak działają poszczególne mechaniki. Wątpię, żeby to kiedykolwiek była gra, do której może podejść osoba nie znająca jej, pooglądać chwilę i powiedzieć - "o, fajnie wygląda, dużo się dzieje", tak jak powiedzmy można w CS, SC2, czy nie wiem popodziwiać jakieś błyski, ataki i ucieczki w LoLu. Chociaż ja
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Komentarz wyżej pisałeś o aktualnej wersji gry, teraz piszesz o CB. Jedno z drugim na niewiele wspólnego. Piszesz o meta deckach od Swima, a obecnie mamy nieco ponad dobę od patcha i zupełnie inny etap, gdzie dopiero formują się jakiekolwiek archetypy. Także wybacz, ale jeden komentarz z drugim się kupy nie trzymają.

Czy gra mogła Cię po drodze, parę miesięcy temu, znudzić? Jasne, ja Ci tego nie bronię. Byli
  • Odpowiedz