Mirki, potrzebuje porady.
Żona reklamowała telefon - przy próbie włączenia wpadał w nieskończoną pętlę samorestartowania. Szczęśliwie stało się to jakieś 3 miesiące przed końcem gwarancji. Sklep (Saturn) przyjął sprzęt, po tygodniu przychodzi wiadomość że jest gotowy do odbioru. Oczywiście, czego można się domyślić, gwarancji nie uznano, bo "stwierdzono zalanie telefonu". Telefon od nowości trzymany w pokrowcu ochronnym, nigdy zalany niczym nie był, przed oddaniem do serwisu porobiłem zdjęcia żeby mieć obraz przed
Żona reklamowała telefon - przy próbie włączenia wpadał w nieskończoną pętlę samorestartowania. Szczęśliwie stało się to jakieś 3 miesiące przed końcem gwarancji. Sklep (Saturn) przyjął sprzęt, po tygodniu przychodzi wiadomość że jest gotowy do odbioru. Oczywiście, czego można się domyślić, gwarancji nie uznano, bo "stwierdzono zalanie telefonu". Telefon od nowości trzymany w pokrowcu ochronnym, nigdy zalany niczym nie był, przed oddaniem do serwisu porobiłem zdjęcia żeby mieć obraz przed



























#prawakonsumenta #gwarancja #android #telefony #prawo
źródło: comment_mQwpSPeyfpt3SAk9A67OYizl6q4e0gzP.jpg
Pobierz