Mirki, pytanie, bo nie wiem czy nie dałem sie naciąć ...
Kupiłem lodówkę (budżetowa wersja za 849 zł).
Oczywiście dodatkowe ubezpieczenie wykupiłem (160 zł), ale teraz czytam i dużo obostrzeń jest w kwestii "Umowy Serwisowej",
jak to czytam to bardziej głupieje. Bo już nie wiem na co mam 5 lat gwarancji a na co nie (ogólnie jak wymieniałem samodzielnie strony drzwiczek lodówki to już mówili przez telefon ze to jest ingerencja w
Kupiłem lodówkę (budżetowa wersja za 849 zł).
Oczywiście dodatkowe ubezpieczenie wykupiłem (160 zł), ale teraz czytam i dużo obostrzeń jest w kwestii "Umowy Serwisowej",
jak to czytam to bardziej głupieje. Bo już nie wiem na co mam 5 lat gwarancji a na co nie (ogólnie jak wymieniałem samodzielnie strony drzwiczek lodówki to już mówili przez telefon ze to jest ingerencja w





























Mirki. Orientuje się ktoś czy jak chcę wysłać coś (laptop) na gwarancje do Asusa to konieczne jest dołączenie dowodu zakupu czy wystarczą tylko dokumenty dołączone do laptopa przy zakupie?