W zeszłym roku zakupiłem kartę graficzną w sklepie #xtreem . Jak zapewne część z Was wie, sklep na początku roku ogłosił upadłość. Czy istnieje jakakolwiek szansa na egzekwowanie #gwarancja / #rekojmia bezpośrednio u producenta #msi , czy mogę sobie pomarzyć? Firma oczywiście zniknęła na dobre i nie odpowiada na maile.
#prawo
#prawo

























Zglosilem zegarek do reklamacji, przestał chodzić.
Zaproponowano mi po 4 dniach od zgloszenia platna wymiane baterii, nie objeta gwarancją.
Zgodziłem się, przelałem hajsy, sprzedawca zadeklarował odesłanie naprawionrgo zegarka na dzisiaj, co nie nastapiło. Ustawowy termin rozpatrzenia reklamacji upłynął wczoraj.
Czy sama w. W. odpowiedź mam rozumieć jako rozpatrzenie reklamacji? Jak teraz wyegzekować odesłanie naprawionego zegarka?
#prawo #