Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Jestem zmuszony prosić was o pomoc! To co się dzieje z marka @gorenje przechodzi moje najgorsze sny.
Otóż w Maju zepsuła mi się zmywarka do naczyń która została kupiona na jesieni. Serwis z Siedlec, działa opieszale, na infolinii mówią że oni będą się kontaktować ze mną, a nie kontaktują się, dopiero gdy zadzwonię jeszcze raz na infolinię z wiadomością że nie było ze mną kontaktu, serwis się odzywa. Zmywarka przyjechała z naprawy ale w dolnej części zmywarki naczynia są brudne. Tak jakby coś nie domywało, tylko tak opłukane. Teraz serwis nie chce nawet zabrać od mnie tej zmywarki, mówią że wszystko według ich jest okey. A używałem tej zmywarki zaraz po kupnie i wiem jak ładnie domywała naczynia. Możecie mireczki coś poradzić jak tu firmę gorenje polska i ich obsługę postawić do pionu? Zdjęcie poniżej przedstawia miskę po '' myciu ''
#gorenje #agd #kuchnia #zmywarka #firmy #gwarancja
Skrillex - Cześć Mirki! Jestem zmuszony prosić was o pomoc! To co się dzieje z marka ...

źródło: comment_1597582245aWa6clP9hR2pTz3aQKiIW0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Skrillex: Nie wiem dlaczego ale serwisy zmywarek to jakieś nieporozumienie. Ja walczyłem z serwisem Boscha i się poddałem. Na jednym programie zostawała woda, co też oni nie cudowali by to naprawić, przyjeżdżali z 5 razy, rozbierali zmywarkę i składali a ta po jakimś czasie od ich wizyty dalej to samo, zabrali ją na warsztat gdzie spędziła 4 tygodnie, a miała być góra 5 dni, nie mogłem się z nikim dogadać,
  • Odpowiedz