uszanowanko, kupilem sobie uchwyt na telefon i mi nie trzyma tasma na desce rozdzielczej, bo to magnetyczny taki xD jakis patencik na to jest? czyms odtluscic? cos tam dac jeszcze? nie chce kleju bo pewnie zniszczy mi ta deske jak kiedys odkleje #samochody #uchwytsamochodowy #pytanie #tasma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach