Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem. Mieszkam na obrzeżach #krakow , od ok. 2 lat korzystam z mobilnego LTE od #orange jako domowy. Wszystko śmigało fajnie, pobieranie 3-5MB/s, trochę ping duży, no ale dało się przeżyć. Sprawdzałem wtedy zasięg na ruterze to LTE 4-5 słupków, 3G+ - 5. Jakiś czas temu niedaleko mnie został zlikwidowany nadajnik z którego korzystał orange (protest mieszkańców, bo ich dzieci dostaną raka mózgu) i co? Dramat .
Teraz zasięg i przepustowość tragiczna
0,25 MB/s LTE 0 słupków
0,185 MB/s 3G+ 2 słupki
Chciałem się ratować swoim netem w komórce w #play jako hotspot, ale też #!$%@?, bo wiadomo jak jest z zasięgiem w tej sieci.
Teraz internet służy mi tylko do mirko i odbierania/wysyłania poczty, bo ani w gry video internetowe ani youtube w hd :(
Dobranoc

  • 14
@veilofdisguise: na debacie rektorskiej na UJ, wypowiadał się mężczyzna, który twierdził, że UJ uszkadza dzieci w jakimś ośrodku dla osób z niepełnosprawnością, bo pozwolił na budynku zamontować nadajnik. Z tego co czytałem nie ma żadnych dowodów na to, że takie nadajniki w jakiś sposób wpływają na rozwój nowotworów, czy na jakieś inne objawy. Chociaż słyszałem, że w rejonie Chorągwicy, pod Krakowem, podobno jest wyższa zachorowalność na raka, aczkolwiek nie wiem na
@veilofdisguise: O zewnętrznej antenie więcej informacji i pomocy znajdziesz na tym forum: http://www.bez-kabli.pl/ Swoją droga jak tylko będziesz mieć możliwość uciekaj na kabel - jeśli nie światłowód, to nawet miedź będzie lepsza od mobilnego - pasmo z każdym tygodniem się zapycha, więc nigdzie lepiej nie będzie.
@kubica941: Miałem kabel, Neostrade.... Nie chce takiego nielimitowanego internetu nawet za darmo, większego ścierwa od neostrady nie ma. Na każdym speedteście pokaże Ci pełną prędkość i co z tego? Film buforowanie? Zapomnij, musisz poczekać. CHcesz pograć bez lagów? O 6 rano musisz grać, wieczorem zapomnij. #!$%@? taki kabel, na Playu mam zawsze >15Mb/s i 100GB, ale przez te 100GB moge normalnie korzystać z internetu i płace 35zł za miesiąc, a nie