Wpis z mikrobloga

#xiaomi #telefony #gsm #rtv
Hej, psuje mi się telefon a potrzebuję w pracy sprawnego, nei znam się, wszyscy tu piszą o tych Xiaomi, czy ten będzie dobry i czy będzie to dobra cena?
allegro

chodzi mi o tani, przyzwoicie działający smartfon działający z pudełka(ewentualnie do drobnych zmian w ustawieniach)
przyzwoity(ale nie wybitny) i szybki aparat(robi zdjęcia w pracy, plus skanuję kody kreskowe)

polecacie coś innego w tej cenie? Chodzi mi o polską dystrybucję bo potrzebuję przed świętami, pozdrawiam
  • 8
  • Odpowiedz
@RoccoBaggins: ten sklep ma barzdo tania elektronike wszelaka, pytanie tylko skad bierze ten caly sprzet i jak wyglada ewentualny serwis. Bo serwis w przypadku xiaomi moze byc problemem.

Co do fotek, to beda bardzo sredniej jakosci, a w kiepskim swietle beda po prostu zle. Miej to na uwadze, zobacz sobie jakies przykladowe fotki na yt czy w recenzjach.

W proline ten model jest jakies 80zl drozej. Zobacz moze @MiSpot cos zaoferuje
  • Odpowiedz
@RoccoBaggins: Wybrałem dla dziewczyny redmi note 4x (czyli prawie to samo, tylko trochę nowszy) i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru (brałem z chin i wyszło za około 600-650zł. Nic nie zmieniałem w telefonie i nic nie wgrywałem. Dziewczyna nie jest wymagającym użytkownikiem, ale nie ma żadnych przycięć, więc działa tak jak chcieliśmy.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: poczytałem negatywy i chyba jednak wezmę od tego sprzedawcy MISpot(polecasz go?), bo ten co chciałem w pierwszym linku to typowa masówka, albo wysyłają używane, albo złe(nie te modele), albo nie wysyłają bo nie mają. wolę dołożyć i mieć spokój
  • Odpowiedz