✨️ Jak odświeżyć garderobę na lato?
Witam. Sprawa prosta. Jestem spaślakiem (pracuję nad nie byciem) i chcę sobie odświeżyć garderobę. Przed wakacjami potrzebuję porządnych kąpielówek, krótkich spodenek (zarówno dresowych jak i jeansowych) oraz tanktopów. Problem jest taki, że większość wygląda na mnie jak worki - wiem, bebzol trzeba ukryć, ale wydaje mi sie, że można to zrobić lepiej. Mój główny dostawca ubrań to #ca #canda #c&a, ale słucham
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój główny dostawca ubrań to #ca #canda #c&a, ale słucham innych polecajek - z góry dziękuję.


@mirko_anonim: Tak totalnie szczerze? Jak chcesz kupować fajne ciuchy to przede wszystkim sugerowałbym nie kierować się markami. Niektórzy pewnie ci polecą half price albo coś takiego bo przecież można tam kupić taniej markowe rzeczy, ale markowe rzeczy często nie są wcale lepszej jakości jak przeciętna sieciówa.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #grubas #grubaszbroda #brodazgrubasem Lore Woźniakowe:
2015 - Ator podlizuje się Korwinowi jak tylko może, ale nie został 1 ani nawet 2 w Warszawie, nie dostał się do sejmu, więc od tamtej pory nienawidzi Konfederacji i Korwina.
2016 - Ator widzi jaki pozytywny odbiór ma PiS więc zaczyna ich obiektywnie chwalić.
2019 - zbliżają się wybory, Ator wychwala PiS pod niebiosa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neral96: w 2019 miał 2 polityków PiS wspierać. Jeden to Matecki a drugi?

Pamiętam jak wspierał jutubera od historii, który startował z listy PiS
I tego z bezpartyjnych samorządowców, z którym nagrał film, że jest wojna bo w jakimś kantorze PLN bardzo spadła
  • Odpowiedz
wiemy jak jest pazerny na hajs). Następnie zaczyna wychwalać Tuska licząc, że odsunie PiS od władzy i wpadnie mu jakaś współpraca lub dostanie się do sejmu (zauważcie, że jak zbliżają się wybory to Ator zawsze mówi, że by odnalazł się w polityce bo ma


@Neral96: jeszcze z Bartoszewiczem zrobił w tym roku wywiad.
  • Odpowiedz