@dumnie: Właśnie przeglądam /r/freefolk - tak bardzo widać, że D&D się nie chciało robić tego sezonu (i w sumie jakichś dwóch poprzednich też tak średnio) xD
  • Odpowiedz
Właśnie skończyłem oglądać Grę o Tron. Długo zwlekałem, a potem czekałem na wszystkie sezony, bo nie lubię oglądać po jedym odcinku. Ale nie o tym...

Jestem w lekkim szoku, bo pierwszze co przyszło mi do głowy to to, że wszystkie problemy i śmierć setek tysięcy ludzi były spowodowane przez dwie tępe cipy, żądne władzy, uparte kretynki, które kierowały się tylko i wyłącznie idiotycznymi emocjami, zemstą itd. Słabe to, ale pokazuje, że jednak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musisz obejrzeć serial ze wszystkimi tymi aktorkami lecz najbardziej irytującą możesz uśmiercić jako 1, którą wybierasz?

#seriale #film #graotron #thewalkingdead #domzpapieru #netflix

Najbardziej irytująca

  • Sansa Stark - "Gra o tron" 12.6% (36)
  • Veronica Lodge - "Riverdale" 1.4% (4)
  • Tara Chambler - "The Walking Dead" 1.8% (5)
  • Abby Griffin - "The 100" 3.2% (9)
  • Piper Chapman - "Orange is the New Black" 1.8% (5)
  • Catelyn Stark - "Gra o tron" 3.9% (11)
  • Skyler White - "Breaking Bad" 27.4% (78)
  • Tokio - "Dom Z Papieru" 30.9% (88)
  • Lori Grimes - "The Walking Dead" 9.5% (27)
  • Joffrey Lannister - "Gra o Tron" 7.7% (22)

Oddanych głosów: 285

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po mega gównianym 8 sezonie od nowa obejrzałem całość Gry o Tron. To jest niesamowite jak dobrze się ogląda 1-5 sezon, a potem to już równia pochyła w dół...

...nie mogę uwierzyć, jaką srakę nam zaserwowali w 8 sezonie.

Minęły 2 miesiące od finału i to nadal boli xd

Cóż,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✉️ TYDZIEŃ Z INTERNETÓW✉️

Dla każdego się coś znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°):

Jon Snow przeprosił za 8 sezon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję ASAP nutę z openingu "Gry o tron" w jakimkolwiek formacie audio w dobrej jakości. Ktoś ma?

#graotron #got
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DDeków nie będzie na comicconie, chyba już nigdy się nie pojawią przed fandomem xD Te ich ukrywanie się to najlepsze podsumowanie "best season ever" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #gameofthrones #graotron
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach