Wszystko
Najnowsze
Archiwum
13
Największe ABSURDY GRY O TRON

Uwaga, to nie jest tekst trollujący GoT! To tekst napisany przez wielbicielkę Gry o Tron, która pięknie wypunktowuje te elementy serialu, które są kontrowersyjne, nielogiczne czasem głupie albo są po prostu są objawem poziomu zachwianego wyczerpaniem materiału źródłowego w postaci powieści Martina.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 16
@Legio_VI_Victrix: raczej będzie takim podrzędnym netflixowym serialikiem
- 28
@Legio_VI_Victrix: potencjał jest. ale to jest netflix, więc raczej go zmarnują.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Oglądam sobie właśnie z rodzicami serial Dark. Obejrzałem już całość a z rodzicami jesteśmy w połowie 1 sezonu. Wcześniej z seriali widzieli tylko Grę o Srom i są w takim szoku, że tutaj trzeba tak myśleć i kombinować. Są bardzo zadowoleni i uświadomili sobie jaka ta Gra o Tron słaba xD
#seriale #dark #got #graotron
#seriale #dark #got #graotron
@oko_ci_skoko: Nie ma to jak porównywać dark fantasy z gierkami politycznymi w tle do serialu sci fi xD
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ruzanka za każdym razem śmieszy tak samo
w szczególności, jak widzi się ostatnie wpisy konserw, którzy burzą się w sprawie Ikei, a jednocześnie przyklaskują drukarzowi.
w szczególności, jak widzi się ostatnie wpisy konserw, którzy burzą się w sprawie Ikei, a jednocześnie przyklaskują drukarzowi.
- 26
Nie kumam -
@Mecowaty: widać.
Ikea - nie po drodze im z turbokatolem i jego "wartościami", więc zwalniają go - prawactwo bije pianę.
Drukarz nie zrealizował umowy, bo jego "wartości" nie idą z LGBT - prawactwo
- 8
O DDeki będą na comiconie, ciekawe czy fani spróbują ich spalić żywcem xD
#got #gameofthrones #graotron
#got #gameofthrones #graotron
0
Martin nie spodziewa się powtórki sukcesu "Gry o tron"

George R.R. Martin, twórca literackiego pierwowzoru "Gry o tron", zdradził, że nie spodziewa się, by kiedykolwiek powtórzył jeszcze sukces tego serialu. Jego zdaniem żaden z przygotowywanych przez HBO spin-offów nie ma szans stać się równie wielkim fenomenem.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Jak w rzeczywistości wygląda miasto Yunkai z Gry o Tron?

W tym małym marokańskim miasteczku kręcono Grę o Tron, Gladiatora, Księcia Persji i wiele innych produkcji.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #

@EuronGreyjoy: dobrze że nie było atencjuszki Emilii Clarke ze swoimi brwiami
- 1
@Rafaello91: sam jesteś zazdrosnym atencjuszem
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Komentarz usunięty przez moderatora
@lenovo99: ciekawe jak ten kawałek się nazywa
- 26
@rales: Nie interesuje mnie to, że poparł go przyjaciel uzurpatora, sam zamieszany w obalenie legalnej, zasłużonej i jedynej prawowitej dynastii - Targaryenów.
@Mega_Smieszek: Wobec Gendry'ego nie miał żadnych planów, poza ochranianiem go przed Cersei. W rozumowaniu Neda, Stannis był prawowitym następcą, a Gendry to tylko bękart - nie było po co z nim wiązać żadnych poważnych działań, poza może zapewnieniem mu jako takiego godziwego życia. Dodatkowo, trzeba pamiętać, że w książkach mamy Edrica Storma, wychowywanego w Końcu Burzy, uznanego przez uzurpatora bękarta, który w razie wygaśniecia rodu Baratheonów, ma największe szansę na
@FoxX21: Danuta złap mnie za fjuta xD
























Wiedźmin 1 sezon - 8 odcinków, 10 mln $ na odcinek, czyli to jest taki sam budżet jaki miał 6 sezon Gry o Tron (100 mln $ na 10 odcinków). Porażająco wysoka kwota patrząc na to, że to dopiero 1 sezon.
#seriale #wiedzmin #netflix #got #