Najwięcej nominacji do Emmy w tym roku dostała... "Gra o tron" - aż 32 (tak, 8. sezon "Gry o tron" ma najwięcej nominacji do Emmy ze wszystkich sezonów). Między innymi za najlepszy serial dramatyczny, Kit i Emilia za najlepszych aktorów; Peter, Lena, Maisie, Nikolaj, Alfie, Gwendoline i Sophie za aktorów drugoplanowych oraz showrunnerzy (D&D) za scenariusz i reżyserię do finałowego odcinka.


#got #graotron #seriale #hatersgonahate
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzycie tego Pana? ( ͡° ͜ʖ ͡°) James Cosmo kolejnym gościem na Festiwalu Popkultury Confiction, który odbędzie się w Krakowie w dniach 16-18 sierpnia 2019 roku.

Bohater m.in. Gry o Tron, Trainspotting, Troi czy Opowieści z Narni opowie o swoim bogatym dorobku aktorskim. Bilety w tańszej przedsprzedaży online od 30 zł wciąż dostępne.

To z kim widzimy się na miejscu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Confiction - Kojarzycie tego Pana? ( ͡° ͜ʖ ͡°) James Cosmo kolejnym gościem na Festiw...

źródło: comment_xtntw8Mpl5CeUI0Zc4hu6qCCNvYjbVnp.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero teraz rozumiałem tytuł ostatniej, niewydanej książki i przesłanie finału GoTa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mamy "Sen o wiośnie" - słowo klucz - sen, nie przebłysk, nie zapowiedź, nie pierwsze oznaki tylko sen - nieskończony sen o wiośnie, która tak naprawdę dla tych pozostałych przy życiu "bohaterów" nigdy nie nadejdzie. No może nie dla wszystkich, bo jedynymi promykami, na lepsze jutro zostaje dwójka w miarę dobrze napisanych i ciekawych bohaterów(w książce)- Arya
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@muniek_stachu Przecież nie będę w każdym wpisie jej zdjęcia wrzucać. Szczególnie że o niej nie pisałem teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)

@rask0lnikow Brienne? Ten damski odpowiednik przegrywu? Nieposiadająca własnego zdania kobieta, słuchająca swojego pana bez opamiętania czy to np. Renlya czy Catelyn. Dobry zawodnik dla wrony, by być jak pies czyli odpowiednik Ogara - zamorduje, nie pyta po co, za co, w razie czego obroni kalekę
  • Odpowiedz
siema ogladnalem 1 odcinek gry o tron (1 sezon oczywiscie) i polowe drugiego odcinka, i nie wydaje mi sie to zbyt ciekawe ale wiem ze bardzo duzo osob się podoba, jest ktos w stanie mnie jakos zachecic i powie o czym jest ten serial jak sie rozwija w skrocie itd?
#graotron
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kijanka23: ja właśnie skończyłem. Nie jest źle, dużo lepiej od drugiego sezonu, ale to akurat nie było trudne do przebicia.

Fabularnie nowy sezon to takie 3/10, ogólnie max 5/10 bo czasem nawet śmiechłem.
  • Odpowiedz
Mirki, Jestem kompletnie niedoświadczony jeżeli chodzi o takie gry, a chciałem zakupić Monopoly edycję z gry o tron.

Grę w ofercie mają 2 wydawnictwa. Hasbro I winning moves.

Która wersja jest słuszniejsza i dlaczego?

#graotron #grybezpradu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@drzuo Ale zdajesz sobie sprawę, że fani ksiazki to w większości inni ludzie niz fani serialu? Fani ksiazek nie beda zle nastawieni do książek przez serial bo to dwie rozne rzeczy. Na pewno Martin 71 letni Martin ktory dzieki HBO sra kasą martwi sie, że jego ksiazka sprzeda się troche slabiej XDDD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pannoramix: Wejście do piwnicy w której po prostu nic nie ma, jest cały czas płatne? Całość mi się bardzo podobała, ale nacięliśmy się na tę "atrakcję".
  • Odpowiedz