Dzisiaj podejście do speed fejka, czyli możliwie jak najszybciej ukończonego procesu trainingu (który w skrajnych przypadkach może trwać nawet ponad 100 godzin). Poniżej owoc króciutkiego trainingu na bardzo niskim batchu, ale z użyciem wysokiej jakości ostrego źródła, i tej samej rozdzielczości lecz raczej rozmytego obrazu. Wyszło nawet nieźle biorąc pod uwagę, że sam proces uczenia się twarzy uczył się ok. 75% mniej niż normalnie. Mniej więcej tak wyglądałaby Margeary gdyby grał ją
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 23
- 12
Jeśli chcesz dopisać się do listy do wołania, plusuj ten komentarz.
źródło: comment_1593239500IKQ0DjtLp6QQ41plhw8Mm8.jpg
Pobierz- 0
który w skrajnych przypadkach może trwać nawet ponad 100 godzin
@Rimfire: To ja marudze jak mam trenowac cos dluzej niz dzien.... ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie rujnuja cie rachunki? XD
- 0
Przesłuchałem prawie wszystkie tomy #graotron jestem na ogien i krew tom 1, sa to kroniki Targarienow, i to leci tak przez cale 2 tomy, już nie ma powrotu do fabuły "współczesnej"? Przecież to się jeszcze nie zaczęło dobrze :/
I, jak bardzo różni się serial? kończy się w tym samym momencie co książki?
I, jak bardzo różni się serial? kończy się w tym samym momencie co książki?
- 4
#dark #graotron
Wychodzi z recenzji tyle, że Baran Bo Odar i Jantje Friese dostarczyli świetne zakończenie swego serialu, co więcej satysfakcjonujące i ani razu się nie wywalili na mordę pomimo takiej ilości postaci, planów czasowych i światów równoległych. Ech, żeby tylko Dedeki były tak kompetentne w sezonie ósmym GoT.
Wychodzi z recenzji tyle, że Baran Bo Odar i Jantje Friese dostarczyli świetne zakończenie swego serialu, co więcej satysfakcjonujące i ani razu się nie wywalili na mordę pomimo takiej ilości postaci, planów czasowych i światów równoległych. Ech, żeby tylko Dedeki były tak kompetentne w sezonie ósmym GoT.
1
Gra o Tron: Autor ma nadzieję, że ukończy Wichry zimy "w przyszłym roku"

Fani poczekają.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Bardzo optymistyczny wpis na blogu Martina dot. Wichrów Zimy.
https://georgerrmartin.com/notablog/2020/06/23/writing-reading-writing/
#graotron #asoiaf
https://georgerrmartin.com/notablog/2020/06/23/writing-reading-writing/
#graotron #asoiaf
- 0
@delvian: tl;dr?
- 3
@Rodjer: Spędza wiele godzin dziennie na pisaniu wichrów, skończył w ciągu ostatniego tygodnia 3 rozdziały. Liczy, że jak w przyszłym roku poleci do Nowej Zelandii to Wichry już będą skończone. W dużym skrócie. A ja jestem coraz to bardziej przekonany, że Wichry do końca 2020 będą skończone.
konto usunięte via Android
- 14
W sumie to jestem dopiero w trakcie grania ale nie twierdzę ze to zła gra. Mnie się mocno podoba. Ale w tym memie utożsamiam się z Thanosem
#humorobrazkowy #tlou2 #thelastofus2 #thelastofus #starwars #graotron
#humorobrazkowy #tlou2 #thelastofus2 #thelastofus #starwars #graotron
źródło: comment_1592861121s3X0EtskddrS9nkSxpQBQl.jpg
Pobierz@giluu91: xD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
@bori: porównywanie tych seriali zawsze śmieszy. Dark miał 2 świetne sezony, w GoT było widać tendencję spadkową od sezonu 5
@bori: https://www.wykop.pl/wpis/49475385/wszystkim-fanom-serialu-dark-ktorzy-juz-z-niecierp/
zrozumielismy za pierwszym razem, nie musisz co miesiąc przypominać
zrozumielismy za pierwszym razem, nie musisz co miesiąc przypominać
Nadal nie minął mi kac po tym z------m zakończeniu serialu :(
#graotron
#graotron
- 4
Podczas ponownego czytania książek Martina, zacząłem się zastanawiać, jakich istotnych bohaterów pominięto w serialu.
Ja zacznę od (moim zdaniem) najładniejszej kobiety w Westeros - Arianny Martell. Dziwne, że nie było dziedziczki Dorne w serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #ksiazki #literatura #graotron #fantasy
Ja zacznę od (moim zdaniem) najładniejszej kobiety w Westeros - Arianny Martell. Dziwne, że nie było dziedziczki Dorne w serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #ksiazki #literatura #graotron #fantasy
źródło: comment_15921347452x4mwowqbgGpP3Y3AiyBk2.jpg
Pobierz- 12
@Rodjer: Pięknie spierniczyli wątek Dorne. Tylko Oberyn wyszedł super.
@smialson: Generalnie jeżeli chodzi o ważne braki to nawet bardziej niż Arianne boli brak Quentyna i jego misji, ponieważ to jego wątek dobitnie pokazywał po czyjej stronie stoi Dorne w wojnie. Arianne oczywiście byłaby ważna i istotna do pokazania, gdyby nie zrezygnowali też z Młodego Gryfa. Bolał mnie jeszcze brak starszych braci Lorasa, którzy nadawali Tyrellom głębi i realistyczności. Boli brak Victariona Greyjoya, maestera Marwyna, a także Harry'ego Hardynga. To
konto usunięte via Android
- 45
Mirki błagam was o #pomoc, kiedyś oglądałem #seriale podobny do #graotron, też na końcu walczyli na końcu z jakimiś nieumarłymi, przyjechała jakaś pomoc niczym Rohan do Helmowego Jaru (ale i tak wszyscy zginęli).
Oglądałem to parę lat temu, śni mi się to po nocach do dziś, jak to się do cholery nazywało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oglądałem to parę lat temu, śni mi się to po nocach do dziś, jak to się do cholery nazywało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@LechuCzechu: a to nie był przypadkiem jeden z odcinków serialowej wersji Miecza prawdy? Taka wizja przyszłości, gdzie dobro przegrało?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Anty_Chryst: Gusta są ciekawe. Bo pierwszych 5 spośród Twoich "lubię" też lubię (pozostałych 2 nie widziałem), a np. tacy Wikingowie też mi mocno podeszli. Natomiast bazując na tych 5, polecę Ci Narcos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@Anty_Chryst: Peaky Blinders
Czas poczytac o historii Westeros #graotron
źródło: comment_159154900292IuohahoroLaT1E3KRlLo.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Blaczarny: 8 sezon wcale nie jest zły.
Masz rację, jest dramatyczny
Masz rację, jest dramatyczny
- 1
@seledynowa_panienka: Skończyłem 7 i bardzo mi się podobał. Jestem w połowie 8 i momentami jest nudno, a efekty "przyspieszania" scen (w celu dodania dynamizmu) poprzez zmianę prędkości odtwarzania materiału to żenua - przypominają mi się sceny pościgów ze "Zmienników" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
#heheszki #humorobrazkowy #graotron #got
Ja w grudniu: 2020 to będzie mój rok. Uda mi się zrealizować swoje cele, zadbam o siebie, będę się rozwijał i dużo osiągnę.
2020:
Ja w grudniu: 2020 to będzie mój rok. Uda mi się zrealizować swoje cele, zadbam o siebie, będę się rozwijał i dużo osiągnę.
2020:
źródło: comment_159108947588dddOsu5ggdzi2Q5ByJZT.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pandagata: Jon Snow zatoczył koło: na początku sagi był pi.zdą i zakończył ją jako pi.zda
- 1
@barystoteles: haha dobrze podsumowane






















pomijajac amazon, jeszcze mnie nie p------o zeby placic 2$ za odcinek. Ma ktos jakies fajne zrodlo gdzie to szybko zassam?