kurla gdzie obejrzec #graotron
pomijajac amazon, jeszcze mnie nie p------o zeby placic 2$ za odcinek. Ma ktos jakies fajne zrodlo gdzie to szybko zassam?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj podejście do speed fejka, czyli możliwie jak najszybciej ukończonego procesu trainingu (który w skrajnych przypadkach może trwać nawet ponad 100 godzin). Poniżej owoc króciutkiego trainingu na bardzo niskim batchu, ale z użyciem wysokiej jakości ostrego źródła, i tej samej rozdzielczości lecz raczej rozmytego obrazu. Wyszło nawet nieźle biorąc pod uwagę, że sam proces uczenia się twarzy uczył się ok. 75% mniej niż normalnie. Mniej więcej tak wyglądałaby Margeary gdyby grał ją
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

który w skrajnych przypadkach może trwać nawet ponad 100 godzin


@Rimfire: To ja marudze jak mam trenowac cos dluzej niz dzien.... ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie rujnuja cie rachunki? XD
  • Odpowiedz
Przesłuchałem prawie wszystkie tomy #graotron jestem na ogien i krew tom 1, sa to kroniki Targarienow, i to leci tak przez cale 2 tomy, już nie ma powrotu do fabuły "współczesnej"? Przecież to się jeszcze nie zaczęło dobrze :/
I, jak bardzo różni się serial? kończy się w tym samym momencie co książki?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dark #graotron

Wychodzi z recenzji tyle, że Baran Bo Odar i Jantje Friese dostarczyli świetne zakończenie swego serialu, co więcej satysfakcjonujące i ani razu się nie wywalili na mordę pomimo takiej ilości postaci, planów czasowych i światów równoległych. Ech, żeby tylko Dedeki były tak kompetentne w sezonie ósmym GoT.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rodjer: Spędza wiele godzin dziennie na pisaniu wichrów, skończył w ciągu ostatniego tygodnia 3 rozdziały. Liczy, że jak w przyszłym roku poleci do Nowej Zelandii to Wichry już będą skończone. W dużym skrócie. A ja jestem coraz to bardziej przekonany, że Wichry do końca 2020 będą skończone.
  • Odpowiedz
  • 0
Wszystkim czekającym i ekscytującym się trzecim, finałowym sezonem Dark uprzejmie przypominam, jaki hype był w zeszłym roku przed finałem Gry o Tron, i jak to się skończyło.


#seriale #dark #got #graotron
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas ponownego czytania książek Martina, zacząłem się zastanawiać, jakich istotnych bohaterów pominięto w serialu.
Ja zacznę od (moim zdaniem) najładniejszej kobiety w Westeros - Arianny Martell. Dziwne, że nie było dziedziczki Dorne w serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #ksiazki #literatura #graotron #fantasy
smialson - Podczas ponownego czytania książek Martina, zacząłem się zastanawiać, jaki...

źródło: comment_15921347452x4mwowqbgGpP3Y3AiyBk2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smialson: Generalnie jeżeli chodzi o ważne braki to nawet bardziej niż Arianne boli brak Quentyna i jego misji, ponieważ to jego wątek dobitnie pokazywał po czyjej stronie stoi Dorne w wojnie. Arianne oczywiście byłaby ważna i istotna do pokazania, gdyby nie zrezygnowali też z Młodego Gryfa. Bolał mnie jeszcze brak starszych braci Lorasa, którzy nadawali Tyrellom głębi i realistyczności. Boli brak Victariona Greyjoya, maestera Marwyna, a także Harry'ego Hardynga. To
  • Odpowiedz
Mirki błagam was o #pomoc, kiedyś oglądałem #seriale podobny do #graotron, też na końcu walczyli na końcu z jakimiś nieumarłymi, przyjechała jakaś pomoc niczym Rohan do Helmowego Jaru (ale i tak wszyscy zginęli).

Oglądałem to parę lat temu, śni mi się to po nocach do dziś, jak to się do cholery nazywało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: Gusta są ciekawe. Bo pierwszych 5 spośród Twoich "lubię" też lubię (pozostałych 2 nie widziałem), a np. tacy Wikingowie też mi mocno podeszli. Natomiast bazując na tych 5, polecę Ci Narcos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@seledynowa_panienka: Skończyłem 7 i bardzo mi się podobał. Jestem w połowie 8 i momentami jest nudno, a efekty "przyspieszania" scen (w celu dodania dynamizmu) poprzez zmianę prędkości odtwarzania materiału to żenua - przypominają mi się sceny pościgów ze "Zmienników" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach