Sezon 8 jest moim zdaniem najlepszy. Mówcie sobie co chcecie...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#graotron
Sezon 8 jest moim zdaniem najlepszy. Mówcie sobie co chcecie...
Sezon 8 jest moim zdaniem najlepszy. Mówcie sobie co chcecie...
konto usunięte via iOS
- 1
- 6
Trzeci, w ciągu trzech miesięcy, wpis Martina na jego "nieblogu" o postępach w pracach nad Wichrami. Pojawiła się pewna regularność, co bardzo cieszy bo oznacza to, że pisanie musi mu iść bardzo dobrze i sprawnie(pracuje nad książką całe dnie, asystenci robią mu jedzenie, bo sam nie ma na to czasu) ostatni raz taka regularność pojawiła się przed ogłoszeniem skończenia prac nad Tańcem, co za tym idzie, kolejnego wpisu o postępach należy oczekiwać
- 1
@Ciascio: ja już przestaje robić sobie nadzieję. Nawet się pogodziłem z myślą, że Snu o Wiośnie nie będzie. Bo Wichry pewnie się kiedyś pojawią.
- 1
@WhiteRaven12:
Wpis z 8 listopada;
Wpis z 8 listopada;
Sometimes I do get the feeling that most of you reading my posts here care more about what is happening in Westeros than what is happening in the United States.
So let me assure you that, when not sweating out election returns or brooding over other real world problems, I have continued to work on THE WINDS
1
Arabia Saudyjska - Beduińska ,,gra o tron" - Przegląd Świata

W Arabii Saudyjskiej toczy się brutalna walka o sukcesję - beduińska ,,gra o tron". W tle aresztowania kuzynów i oskarżenia zabójstwa
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
@nonOfUsAreFree: dżedajem
@nonOfUsAreFree: lubię memy z Matrixa
konto usunięte via Android
- 363
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
8
Prequel Gry o tron - ruszył casting do serialu

Pierwszy ze spin-offów Gry o tron pod tytułem House of the Dragon powstaje, a twórcy oficjalnie rozpoczęli działania castingowe. To ważny krok w celu dotrzymania daty premiery zaplanowanej na 2022 rok.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
#got #gameofthrones #graotron #seriale
Wychodzi z tego obraz totalnej niekompetencji i ignorancji Dedeków, oraz to jak bardzo ekipy musiały walczyć o to, by było cokolwiek widać w odcinku trzecim. Oraz to jak zbędnymi i dewastującym dla całej ekipy na planie były nocne zdjęcia, dla całej oprócz pewnych dwóch idiotów.
Wychodzi z tego obraz totalnej niekompetencji i ignorancji Dedeków, oraz to jak bardzo ekipy musiały walczyć o to, by było cokolwiek widać w odcinku trzecim. Oraz to jak zbędnymi i dewastującym dla całej ekipy na planie były nocne zdjęcia, dla całej oprócz pewnych dwóch idiotów.

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@BogdanBonerEgzorcysta: pamiętam jak to w necie znalazłem, czułem się wtedy strasznie głupi, że nie ogarnąłem podczas czytania xD
@BogdanBonerEgzorcysta: Dziękuje, właśnie mi uświadomiłeś jaki jestem głupi xD
@Tywin_Lannister: To też zasługa aktorów. Diana Rigg jako Olena była kapitalna. W 6 sezonie bodajże też nieźle zdissowała te trzy młode kutwy xD
- 9
@Mega_Smieszek: aktorzy byli fenomenalni do samego końca - scenariusz niestety nie.
3 sezon to był peak.
3 sezon to był peak.
- 33
Tak jak obiecałem, podjąłem się karkołomnego zadania zmorphowania dwóch skrajnie różnych postaci za pomocą technologii deep fake. Poniżej efekt scalenia ze sobą Laleczki Chucky i Daenerys.
https://www.wykop.pl/link/5589079/morphujemy-daenerys-z-laleczka-chucky-wykopowy-projekt-deep-fake/
#deepwykop - już 461 osób obserwuje Wykopowy Projekt Rozkminiania Technologii Deep Fake
#machinelearning #ciekawostki #technologia #faceswap #graotron
https://www.wykop.pl/link/5589079/morphujemy-daenerys-z-laleczka-chucky-wykopowy-projekt-deep-fake/
#deepwykop - już 461 osób obserwuje Wykopowy Projekt Rozkminiania Technologii Deep Fake
#machinelearning #ciekawostki #technologia #faceswap #graotron
@Qanyz Wikingowie, zajebiste
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 0
@starypijany123: Jedyne perły nadające się do spożycia to mocna ,koźlak i porter. Reszta to syf.


























źródło: comment_1598305851wUE70WJXdNcJmVDLUXm7Mg.jpg
Pobierz