#gothic #starwars
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Antybristler
- 13


Davos87
- 2
@Antybristler: Prawdziwe złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) A lot na krwiopijcy mnie totalnie rozwalił :D
- 0
Mireczki z tagu #gothic polećcie jakaś modyfikację co zapełni pustkę po #kronikimyrtany? Zainstalowałem złote wrota ale nie porwało po godzinie i już nie odpaliłem.
Wie ktoś czemu na świeżym gothicu gdy próbuje grać w Mroczne tajemnice, to mam przeciwników przyśpieszonych? Teleportują się wręcz do mnie, moje ataki też są przyśpieszone, ale nie da się walczyć gdy przeciwnik odpala super saiyana. Jest playerkit, wersja steam. #gothic
Nie mogę pokonać kamiennego golema. Rozdział 4. Gdy biorę młot orków 22 siły 50 obrażeń to zadaję jedynie krytyczne obrażenia, czyli na 20 hitów raz odbieram ok 2%. Gram magiem. Da się to jakoś obejść choćby i nawet na kodach? Nie spędzę x godzin na rozwaleniu tego 'bossa' przecież. U kogo kupić zmniejszenie potwora?
#gothic
#gothic
@adasteBatory: chłop co czeaty odpalił by zabić golema XD
U cronosa można kupić piersćien +10 siły, +5 siły i amulet +10, oprócz tego Horacy daje +5siły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U cronosa można kupić piersćien +10 siły, +5 siły i amulet +10, oprócz tego Horacy daje +5siły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrobił mi się jakiś bug i nie mogę się skradać. Co mogę z tym zrobić? Rozwinięcie kradzieży kieszonkowej w teorii może pomóc?
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
- 4
@Bury_Zenek: Może to głupie, sprawdź w sterowaniu czy ci nie przestawiło klawisza przypisanego skradaniu.
@Bury_Zenek: jak cie to pocieszy, gramy w korniki i też tego buga złapałem
Jestem teraz na misji "Po nitce do kłębka", dokładnie w Wilczym Leżu. Odzywałem szyfr w skrzyni Jona i tylko usłyszałem "wszystko rozumiem" i ten list z szyfrem zniknął. Tak ma być czy yo jest jakiś błąd? Nie wiem teraz przez to co mam zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
@Nera7: odczytaj zaszyfrowaną wiadomość
- 0
@Antybristler dobra już mam. Ten szyfr zmienia się w lista pt. "Dziwna notatka z kopalni srebra". Poszło dalej (。◕‿‿◕。)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@Habemuspapam69 słabą
- 2
@misiek333: nieskończony i niewydany dodatek do 1.
#gothic
Jak zainstalować system pack 1.8 na Win10?
Przycisk instaluj jest szary. Jak co to mam pirata z 2013.
Jak zainstalować system pack 1.8 na Win10?
Przycisk instaluj jest szary. Jak co to mam pirata z 2013.
@Gdzie_byli_rodzice: kup za 5 zł na steamie z system packiem domyślnie zainstalowanym
https://gg.deals/pack/gothic-universe-edition/
https://gg.deals/pack/gothic-universe-edition/
- 2
Chwała Innosowi!
#gothic
#gothic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mi tez Elex się mega nie podobał. Dwa podejścia, jedno jakoś 70%. Mega cofka w rozwoju względem Gothica czy Risena. Gothic na swoje czasy był ok, ale Elex na swój rok to takie "drewno", że szok. Nic mi się praktycznie w nim nie podobało od systemu walki, płytkich dialogów do nudnej linii fabularnej.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@malypajak: To Dx11 nie uciągnie?
@adasteBatory nie wiem, ale gothic 2 normalnie radził sobie z dx11 po zainstalowaniu odpowiedziego pliku
- 8
Nie rozumiem o co chodzi z tą całą barierą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo - możesz wejść, nie możesz wyjść. Wiadomo - to raczej konstrukt metaforyczny, chodzi o więzienie, ale...
Jak by to miało wyglądać fizycznie? Zbliżasz się do bariery... nic, ciało częściowo przechodzi przez barierę... nic, Ostatnie atomy organizmu przekroczyły barierę... nic, nagle zawracasz i jeb... trup. :D
W sensie - (załóżmy dla ułatwienia, że najmniejsza cząstka rozpoznawalna przez barierę to pojedynczy
Wiadomo - możesz wejść, nie możesz wyjść. Wiadomo - to raczej konstrukt metaforyczny, chodzi o więzienie, ale...
Jak by to miało wyglądać fizycznie? Zbliżasz się do bariery... nic, ciało częściowo przechodzi przez barierę... nic, Ostatnie atomy organizmu przekroczyły barierę... nic, nagle zawracasz i jeb... trup. :D
W sensie - (załóżmy dla ułatwienia, że najmniejsza cząstka rozpoznawalna przez barierę to pojedynczy
@cooles: a filozofów to można wnerwiać?
źródło: comment_1663615764Q1qUXqxWiC08j4HtFbAiBQ.jpg
PobierzOdkąd zapoznałem się jakiś czas z tym komiksem promującym wiele lat temu pierwszego Gothica, Gothic der Comic (dla tych co nie znają lub chcą sobie odświeżyć wrzucam link do niego w przystępnej formie „obrazkowego audiobooka” przetłumaczonego na nasze) chodziła mi po głowie pewna myśl – ponieważ ten komiks powstawał na dość wczesnych etapach rozwoju Gothica zastanawiam się, czy pierwotnie pod względem klimatu Gothic nie był pomyślany bardziej jako takie heroic fantasy, coś
@Kozikiewicz: No trochę taki był pomysł na grę. Twórcom Gothica się zmieniała koncepcja kilkukrotnie. Na początku w ogóle przecież miało się grać aż 4 postaciami na raz - wojownikiem, magiem, magiem psionicznym, złodziejem. Oni wyewoluowali do postaci Popcorna, Minetena, Lesera i Diego Gonzalesa. A pierwszy Gothic jeszcze jako Finster to w ogóle wyglądał bardziej, jak jakieś Might&Magic (ale ta seria RPG-owa, nie strategiczna).
Co do Conana Barbarzyńcy, to słusznie kminisz.
Co do Conana Barbarzyńcy, to słusznie kminisz.
- 4
@Kozikiewicz: Gothic der Comic powstał w okolicach bety gry - 2000 rok. gdzie twórcy znali już wiele szczegółów świata czy postaci, natomiast, z pewnością nie była to wiedza kompletna. Stąd też różne rozbieżności z ostateczną wersją, a samym komiksem.
Jeśli chodzi o estetykę czy walory artystyczne samego komiksu to odbiegają nieco od gry, ale sam klimat wydaje mi się dość podobny. Co prawda postaci wyglądają trochę inaczej, ale chyba można
Jeśli chodzi o estetykę czy walory artystyczne samego komiksu to odbiegają nieco od gry, ale sam klimat wydaje mi się dość podobny. Co prawda postaci wyglądają trochę inaczej, ale chyba można
- 2
- 2
Słyszałem również, że jego ojciec zabawiał się z owcami.
@Tamyolo: co to znowu za afera, bo chyba coś przespałem
- 52
Śmieszy mnie zawsze ta rozmowa, nawet dialogi są napisane dużymi literami żeby było widać, że to ustawka. Tak samo intonacja Beziego i Lestera xD
#gothic
#gothic
źródło: comment_1663601733uewHrj3YkgKm9SGeHmT2sO.jpg
Pobierz- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























